.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chekotay, 2010-11-09 21:00:00,

Brahmíní vemeno - VÍTĚZ! (grafický)

Vážení návštěvníci, omluvte prosím mé výpadky v pravidelnosti zpráv - sex s šestnáctiletými mulatkami mne vyčerpává, Bolívie je peklo, chlast tu teče po ulici, nikdy sem nechoďte! Leda byste vyhráli nějakou soutěž na Madbrahmíně, což se dnes poštěstilo borcovi jménem Bigfoot. Myslím, že frajer už to musel čekat, prostou vylučovací metodou, že ano, ale i tak doufám že se mu při přečtení této zprávy podlomila kolena, na tváře vyhrkly slzy štěstí a on padl na koberec (jekorový!!11) s děkovným výkřikem "Chekotayi, vezmi si mou dceru za ženu!" (Jestli přihodí i půlku JZD, tak jsem za.) Přátelé, od této chvíle má Vault šílené brahmíny své logo! Oi!
A jak vypadalo hodnocení? Všem se tato práce líbila, bylo vidět, že autor rozvinul slibný nápad zaslaný do soutěže dříve, akorát Gargamel, tedy, Taťka Šmoula Ratman měl námitky.
Příspěvek #22
[JPG]

Aranelka: ANO
Bodkin: Detto -> Ano
Dawen: ANO
Chekotay: Ano!
Smejki: Jsem velmi pro. Jen bych rád poprosil autora, aby to zkusil vykolorovat trochu hrubším stylem (sám nevím, jak to bude vypadat, ale ten airbrush mne trochu ruší). Ale jinak je to ::love2 a po drobných úpravách bych to ihned použil.
Tína: Ano.
Viky: ROZHODNĚ ANO
Ratman: NE - ta brahmína vypadá přihřátě. Chce to zdrsnit a pak bych to s potěšením bral.
Ano: 8, Ne: 1
Hodnocení ve druhém kole: Aranelka: 1, Bodkin: 1, Dawen:1, Chekotay: 1, Viky: 1, Smejki: 1, Tína: 1, Ratman: 3.
Výherci velmi blahopřeji a doufám, že se ukáže na slavnostním předávání cen, nejlépe v protichemickém obleku, s fajfkou a růžovým boa. Pokud nebude moci přijít, ceny mu budou zaslány klokaní poštou.
A od zítřka začnu uvěřejńovat povídky vypadlé ve druhém kole soutěže, začnu těmi, které se na výsledném žebříčku umístily nejníž.

Sdílet na Facebooku
Autor: toudi_skOdesláno: 22:13, 9.11.2010ID: 3290acNahlásit Vaultmasterům
prvý

http://papermodelers.sk/imgpost/images/ykeDN9tinYp5JguutEn3.jpg


Autor: VikyOdesláno: 22:13, 9.11.2010ID: 32910eNahlásit Vaultmasterům
Jen bych dodala, že barevná verze se mi nelíbí (chtělo by to méně vymydlené kravky i soukolí), ale v soutěži byla černobílá, které nemám co vytknout. Mám dojem, že se nebude problém s autorem domluvit na případných úpravách nápisů dle potřeb Vaultu. :-)
Autor: toudi_skOdesláno: 22:22, 9.11.2010ID: 3290acNahlásit Vaultmasterům
čiernobiely návrh vyzerá takto

http://papermodelers.sk/imgpost/images/KWqduO5GJh3w9YWw4VsM.png
Autor: CarlosOdesláno: 22:57, 9.11.2010ID: 7eb478Nahlásit Vaultmasterům
Zcela zasloužený vítěz, alespoň z mého pohledu. Bezesporu! Gratulace!
Autor: MiroOdesláno: 23:24, 9.11.2010ID: 7f2a70Nahlásit Vaultmasterům
On(oni) už to vědí, ale pro štábní kulturu. Bezmězně jsem tomuto důvěřoval, protože je to tak kulervoucí jako Arnie stojící mezi Chuckem Norrisem a Duke Nukem s hláškou "Došla ti pára, Benette" na rtech.
Autor: chekotayOdesláno: 07:36, 10.11.2010ID: 32910eNahlásit Vaultmasterům
2Toudi: Soutěžní návrh je přístupný po kliknutí na odkaz "Příspěvek#22" :o)
Autor: софOdesláno: 07:41, 10.11.2010ID: 60a39aNahlásit Vaultmasterům
Súhlasím s Ratmanom, dať tam tak doprostred tie brahminy (snaď len s inou prilbou, napríklad PA?!) čo kreslil predchádzajúci súťažiaci, tak je to dokonalé.

Miro - Arnie? Hovno, Ante!
Autor: LmslaverOdesláno: 08:20, 10.11.2010ID: 60a4c2Nahlásit Vaultmasterům
Gratuluji vítězi. To ozubené kolo je dobrý.
Autor: meehailOdesláno: 09:23, 10.11.2010ID: 50ebbeNahlásit Vaultmasterům
Určite najkrajšie logo, akurát tá brahmína nie je dosť šialená. Skôr mi príde ako zamračená brahmína-aziatka
Autor: JaWOdesláno: 10:12, 10.11.2010ID: 51af74Nahlásit Vaultmasterům
Pěkné logo, ale meehail má pravdu, vypadá nasraně a né šíleně. (tohle je šílená brahmína http://is.muni.cz/www/184639/14568508/27.jpg
Kdybych hlasoval já, tak hlasuju jako Gargamel, NE. Mohl by to autor změnit? Nemělo by to být zas tak těžké, ne?
Autor: JaWOdesláno: 10:13, 10.11.2010ID: 51af74Nahlásit Vaultmasterům
A dostane Toudi taky nějakou cenu za ten jeho papírový výtvor? 8-)
Autor: софOdesláno: 10:30, 10.11.2010ID: 60a39aNahlásit Vaultmasterům
Toudiho furt obletujú na srazoch všetky ženské z VŠB, to mu musí byť dostatočnou cenou! :P
Autor: KnechtOdesláno: 10:34, 10.11.2010ID: 60caa6Nahlásit Vaultmasterům
Já souhlasím s jawem a některými dalšími - brahmína je tam moc čistá a málo šílená. Jinak po výtvarné stránce je to výborné, ale tu kravku prostě trochu upravit.
Autor: JaWOdesláno: 10:41, 10.11.2010ID: 51af74Nahlásit Vaultmasterům
соф - Tak to by mu snad jako ohodnocení jeho práce mohlo stačit 8-)))
Autor: софOdesláno: 11:11, 10.11.2010ID: 60a39aNahlásit Vaultmasterům
Temeraf, taký harém nemal ani Selim III. v tisíc sedemsto dävedesiatom piatom roku 8D
Autor: PerryOdesláno: 11:22, 10.11.2010ID: 6f9a0eNahlásit Vaultmasterům
Mno nevím. Není to uplně zlé, ale myslím, že v soutěži by se našli lepší kousky.
Autor: KalimeroOdesláno: 13:11, 10.11.2010ID: 41ab76Nahlásit Vaultmasterům
Mě se tedy osobně také mnohem líbily jiné kousky. Toto určitě není špatné, ale jakoby to spíše zaujalo barevností, než nápadem. Například příspěvek 23 popřípadě jeho variace je naprosto skvělý v tom že nemusí být barevný (to je u loga důležité, aby mohlo být nezávislé na barvách...jj vím, objevila se tu i nebarevná verze, ale ta je hodně chudá), jednak přímo obsahuje znak radioaktivity, filtry u krav jsou stylové a hlavně - nevím kdo si toho všiml, ale boky krav v prostřed obrázku vytvarovali lidskou postavu s maskou - uši krav jsou oči, rohy helma, dole velký filtr. Ten obrázek má prostě nápad a postapo tématiku.
Hodně se mi líbí i toto http://is.muni.cz/www/184639/14568508/27.jpg především pro to provedení krav....je naprosto brutální a krávy jsou opravdu šílené :)

Ten výherní není špatný, ale ty krávy jsou opravdu spíše nasrané a celé je to takové pohádkové, spíše by se to hodilo do slunce seno :) Navíc běžný uživatel v tom třeba vůbec nepozná žádné posapo...neuvidí brahmínu ale 2 krávy...neuvidí dveře od vaultu, ale nějaké ozubené kolo, jak tu někdo trefně napsal.
Autor: s1k1sOdesláno: 13:45, 10.11.2010ID: 335462Nahlásit Vaultmasterům
mě to připomíná víčko od Veselé krávy :P
Autor: chekotayOdesláno: 13:47, 10.11.2010ID: 32910eNahlásit Vaultmasterům
2 Kalimero: Soutěžní příspěvek je černobílý, takže vyčítat mu barevnost je poněkud unáhlené.
Autor: MiroOdesláno: 14:52, 10.11.2010ID: 7f2a70Nahlásit Vaultmasterům
Kalimero: Příspěvek 23 je povídka ne?
Člověk nezasvěcený do tématiky by dle mého postapo nepoznal ani u druhého v pořadí (bral by to jako krávu s helmou a sáním motoru na ksichtě). Navíc můj názor na logo je, že má být jednoduché a tak nějak nedetailní, aby šlo použít i v menším formátu. Ostatní nejsou špatné, ale tohle je jako logo jednoznačně nejlepší. Zítra s tím jdu do tetovacího sálonu. :)
Autor: geckonOdesláno: 17:30, 10.11.2010ID: 70cf6eNahlásit Vaultmasterům
Velmi pěkné logo. Jen by se tam hodil víc nápis JZD CHVOJKOVICE, nebo VEMENÁČEK - SMETANOVÝ KRÉM :) Nic proti čtyřem procentům, ale tohle by si nenechal vytetovat ani fanda MODRÉ ÚSTŘICE.
Autor: VikyOdesláno: 18:11, 10.11.2010ID: 32910eNahlásit Vaultmasterům
Tak ještě jednou..

U aktuálky je logo v jedné z navržených možností použití. Samotné SOUTĚŽNÍ LOGO JE ČERNOBÍLÝ OBRÁZEK, NA KTERÝ SE DOSTANETE KLIKNUTÍM NA "Příspěvek #22".

Už?
Autor: KalimeroOdesláno: 18:55, 10.11.2010ID: 41ab76Nahlásit Vaultmasterům
chekotay: jotak, to sem si nevšim.
miro: jojo chyba, myslel sem 13ku. jj logo by určitě nemělo být plnédetailů, to ale ani to z té 13ky není a minimálně ten radioaktivní znak je tam takový známý. Na druhou stranu ta souměrnost zbytečně zabírá místo.
Takže asi jo, oprávněná váhra to je, ale kdyby tam byla stylovější brahmína, určitě byse nikdo nezlobil.
Autor: KalimeroOdesláno: 18:59, 10.11.2010ID: 41ab76Nahlásit Vaultmasterům
Ono vlastně zatím VŠB žádné logo nemá, je to tak?
Autor: K.Odesláno: 21:14, 10.11.2010ID: 611798Nahlásit Vaultmasterům
U loga - chtělo by to od autora i nějakou minimální velikost (tohle při zmenšení na 25 % už trochu pokulhává, a velikost loga kolem 80 px pořád není úplně nejmenší...
Autor: NecromanckerOdesláno: 08:35, 11.11.2010ID: 41a8baNahlásit Vaultmasterům
Logo dobré. Dát Brahmínám normální hnědou barvu, nakreslit je trochu odrbaněji a ne tak uhlazeně, nechat vaultí dveře zreznout a bude to dokonalé!

Ale musím se přiznat, raději bych viděl jako logo příspěvek č. 26 v kombinaci s vaultími dveřmi, tajak ve vítězném logu.
Autor: kevinOdesláno: 21:38, 18.11.2010ID: 41f73aNahlásit Vaultmasterům
Gratuluji vítězi!! Podle mě by měl kontaktovat sýrárny Veselá kráva.
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.