.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Smejki, 2011-05-12 02:28:54, Smejki pro Games.cz a VŠB

Recenze Dead Money

A jak slíbil, tak udělal. Ve spolupráci s (Tiscali) Games.cz, který považuji za nejlepší herní portál na tom českém Brčálníku, byla vydána recenze Dead Money s jistou časovou exkluzivitou právě tam. Není moc co povídat, čtěte zde.

 

Sdílet na Facebooku
Autor: PerryOdesláno: 10:30, 12.5.2011ID: 6f9a0eNahlásit Vaultmasterům
Myslím, že slovní spojení - games tiscali a nejlepší, není zrovna nejvhodnější. Spíš bych řekl, že mezi těma sračkama je tohle lejno nejnablejskanější.
Bohužel musim říct, že jsi jejich pověst nijak nevylepšil. Recenze je krkolomná a taková nemastná neslaná. Přečetl jsem ji jen proto, že tam bylo tvoje jméno. Pro ostaní, brahmínou neposkvrněné, to muselo být naprosto nečitelné a nesrozumitelné. Např.: rád bych věřil, že se tam najde alespoň 1% z průměrných čtenářů, co vědí, co si představit pod "židobolševickým agentem"
Autor: Hairy_AssOdesláno: 14:19, 12.5.2011ID: 607bbaNahlásit Vaultmasterům
Pojmy jako židobolševismus, klerofašismus etc jsou docela známe. Alespoň v mém okolí.
Autor: JKOdesláno: 14:24, 12.5.2011ID: 33c606Nahlásit Vaultmasterům
Tak, tak a jsou dosti otřepané, předešlou generací.
Autor: smejkiOdesláno: 14:28, 12.5.2011ID: 513b6eNahlásit Vaultmasterům
Celý je to kryptofašistickej buržoazní škvár!
Autor: Hairy_AssOdesláno: 14:43, 12.5.2011ID: 607bbaNahlásit Vaultmasterům
OMMM, OMMM...
Autor: nobodyOdesláno: 21:07, 12.5.2011ID: 430912Nahlásit Vaultmasterům
osobne si taky myslim ze posledni dobou uroven tiscali hodne klesla, byvalo i lip
Autor: mardukOdesláno: 21:15, 12.5.2011ID: 51b16cNahlásit Vaultmasterům
nobody:

ale bude aj horsie :-)
Autor: valcikOdesláno: 21:37, 12.5.2011ID: 7fec2aNahlásit Vaultmasterům
K tým velikým flashovým reklamným bannerom len toľko:
http://www.youtube.com/watch?v=28qDrv4OmWQ
Autor: Tom9kOdesláno: 21:52, 12.5.2011ID: 33063cNahlásit Vaultmasterům
Škoda že si nemohu Fallout: New Vegas zahrát. Rád bych to porovnal s ruským Fallout of Nevada. Odehrává se také ve stejné oblasti (tuším) a New Vegas hraje v obou hrách pravděpodobně velkou roli.
Autor: AmarounOdesláno: 00:30, 13.5.2011ID: 430a40Nahlásit Vaultmasterům
Recenze je to zvláštní, ale nebudu kritizovat když jsem v podstatě žádnou recenzi nepsal :-)
Pořád vahám jestli mám kupovat teď anebo až budou DLCs nějak pohromadě třebas i s nějakou vánoční slevou....
Jaká je tak herní doba? :-)
Autor: smejkiOdesláno: 01:14, 13.5.2011ID: 513b6eNahlásit Vaultmasterům
máš to ve verdiktu. já to prošel fakt důkladně a zabralo mi to 15 hodin
Autor: AmarounOdesláno: 20:18, 13.5.2011ID: 430a40Nahlásit Vaultmasterům
Aha ... 15 Hodin ujde....
Autor: JustyOdesláno: 00:16, 14.5.2011ID: 4293e4Nahlásit Vaultmasterům
K těm tvým souvětím by se měla dodávat mapa a kompas. :) Ale jinak fajn recenze a se svou herní dobou cca 6 hodin zatím se vším v ní vyřčeným souhlasím.

Ocenil bych větší škudlení se zásobama aj. (tradičně na very hard + hardcore mi stav nouze trval asi hodinu a půl čistého času, než jsem se dostal k dostatečným zásobám léčiv, zbraní a munice - věčná škoda, plus opět nevyužitý potenciál craftingu). S nepřáteli taktéž, strach a obcházení trvalo jen do okamžiku, kdy člověk sehnal hrst nábojů, ze dva stimpaky a zjistil, že jsou to ve skutečnosti jen obšlehnutí spliceři a rána do hlavy všechno jistí.

Hutná tmosféra tam rozhodně je (ve víc než jednom slova smyslu) a postavy jsou vynikající, venkovní level design je skutečně k poblití. Pocitově se hraní přiblížilo kříženci Bioshocku a Stalkera v kabátu FNV s kvalitními dialogy a postavami, což mi není vůbec proti srsti, spíš naopak.

Jen doufám, že ho stihnu dohrát, než se začne překládat.
Autor: smejkiOdesláno: 01:20, 14.5.2011ID: 513b6eNahlásit Vaultmasterům
se tam v diskusi objevil Kein, no potěš. a zas plácá hovadiny.
Autor: smejkiOdesláno: 01:26, 14.5.2011ID: 513b6eNahlásit Vaultmasterům
teď na to koukám a vidím, že některé věty korektorka upravila tak, že úplně změnila jejich smysl. No, poučení pro příště, abych to sjel ještě po ní.
Autor: LeBauxOdesláno: 23:20, 27.5.2011ID: 60a52aNahlásit Vaultmasterům
Polovička recenzie bola hrozná, druhá polovička super. Teraz len zistiť ktorá je ktorá :) Srsly, dobra recenzia, ale proste to nejako cele uplne nesedi ;)
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.