.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Pavello, 2011-11-07 11:07:38, http://www.bethblog.com/index.php/2011/11/03/fallout-new-vegas-ultimate-edition-arrives-in-february/

Oznámena Fallout: New Vegas Ultimate Edition

Nakonec se nedočkáme GOTY edice, ale Ultimate edice Fallout: New Vegas. Rozdíl je ovšem jen v názvu, takže ultimátní edice bude obsahovat všechna čtyři příběhová DLC (Dead Money, Honest Hearts, Old World Blues, Lonesome Road) i dvě dodatečná s výbavou, a to Courier’s Stash (kompilace čtyř balíčků, které byly k dispozici k předobjednávkám u vybraných prodejců) a Gun Runners’ Arsenal (balíček unikátních zbraní).

Edice vyjde (pro PC, Xbox 360 a PlayStation 3) v Evropě 10. února 2012, v Severní Americe již 7. února.

Všech šest DLC je k dostání samostatně na Steamu/Xbox Live/PSN store. V případě Steamu jsou ale pro naši oblast dostupné jen první tři příběhové...

Sdílet na Facebooku
Autor: TomekOdesláno: 21:05, 7.11.2011ID: 70a7faNahlásit Vaultmasterům
Kdyby takovouhle prasárnu nasadili ti předrevoluční... hold byla taková doba, ale kde hledat rozumné vysvětlení pro dnešní kapitalistické zlatokopy, mají snad v hlavě nas...? Reakce malého Kuby je výmluvná: "Když nechtěj naše penízky, tak to stáhnem z internetu".
Ať už za tím stojí kdokoliv, vychovává tím vlastní vinou další armádu pirátů a sebe i jiné připravuje o finance. S jídlem roste chuť, když k tomu byl jednou donucen, proč by stejná levota nevyšla i příště...
Autor: IvoryOdesláno: 10:45, 8.11.2011ID: 518932Nahlásit Vaultmasterům
Tomek: Co přesně ti vadí na této speciální edici? A kde se objevila ta reakce od „malého Kuby“?
Nějak jsem nepochopil celý ten tvůj příspěvek.

PS: Když si někdo koupí tuto edici, nainstaluje, zaregistruje na steamu a po zahrání odinstaluje a prodá, musí kupujícímu přenechat i svůj účet na steamu?
Autor: smejkiOdesláno: 12:58, 8.11.2011ID: 513b6eNahlásit Vaultmasterům
klasická ukázka neschopnosti Tomka vyjádřit myšlenku.
Má tím samosebou na mysli, že Cenega nezpřístupnila na Steamu Lonesome Road, ani oficiální češtiny pro ostatní DLC a ani již přes tři čtvrtě roku starý update oficiální češtiny k základní hře. Jen nasírají celý východní trh a podporují tak pirátství.

Ivory, nehledě na to, že i tak by to bylo porušení jakýchkoliv licenečních podmínek a základní morálky, tak ano, hra je svázána se steam účtem, je nepřenositelná.
Autor: toudi_skOdesláno: 15:30, 8.11.2011ID: 618d92Nahlásit Vaultmasterům
Smejki, tá časť o morálke ma rozsekala, ak zahrám a predám hru v bazári za zlomok pôvodnej ceny, tak som bezcharakterný skoropirát? Nebavím sa konkrétne o F:NV, ale všeobecne o hre, na ktorú som čítal "utramegahustokrutoprísažnú" recenziu v mojom obľúbenom hernom časopise a nakoniec po nainštalovaní a zahraní zistím, že je to v podstate sračka zabalená do "pekného" grafického pozlátka (nie, teraz konkrétne nemám na mysli F3), tak to mám čo, rozšľapať? :D
Autor: TomekOdesláno: 15:36, 8.11.2011ID: 70a7faNahlásit Vaultmasterům
Smejki, s železnou pravidelností nevynecháš jedinou příležitost si do mě rejpnout, že? S tou neschopností vyjádřit myšlenku to asi nebude tak hrozné, viď? vždyť si to pochopil i ty a to je při tvé úrovni co říct :-) :-)
Ivory - příspěvek byl určen těm, co čtou místní Novinky a příspěvky na fórum. Tam Tvůj nick není, místní guru Ti to přeložil. Ono mluvit slušně o podrazu, který použili na náš region snad ani nejde, ani admin se tomu nevyhnul. Proto jsem raději použil slova mého příbuzného... stejně, jako na fórum.
Autor: IvoryOdesláno: 16:45, 8.11.2011ID: 518932Nahlásit Vaultmasterům
Tomek: Na No Mutants Allowed také byla novinka o této ''speciální edici'' a na jejich fóru se tam někdo rozpovídal, že má v Německu problém se spuštěním angličtiny ve F:NV kvůli regionálnímu zámku (nebo jak tomu říkají). Píše tam o tom, jak kontaktoval steam, jak z toho nic nevzešlo a jak ho štve, že by se kvůli blbé angličtině musel uchýlit k pirátství.

http://www.nma-fallout.com/forum/viewtopic.php?t=60172&postdays=0&postorder=asc&start=20

toudi_sk: Na českém eurogameru je čerstvá recenze singleplayeru Modern Warfare 3 a tato část hry dostala hodnocení 9/10. Pod článkem se samozřejmě rozjela diskuze a kromě reakcí lidí, co to vychvalují (že prý to nádherně vybuchuje a podobně) se tam objevilo i pár zajímavých postů, například tento od mourasekCZ:

„Dle současných recenzí, zřejmě nastal zlatý věk her. No, nemám ten pocit, že bych se bavil více, než v dobách, kdy podobnou známku dostal za rok třeba jen Deus Ex, Diablo, Half Life, apod, a pak zbytek roku dlouho nic. Chci říct, dle těch současných recenzí bych si, očividně, měl koupit každou hru od velkého vydavatele, přitom to všechno po hodině vypínám... . A to platí hlavně o hrách typu CoD, nebo singleplayer posledního Battlefieldu. V mnou zmíněných případech výše, jsem opravdu mohl hru pořídit bez jediného rozmýšlení. Kdy už se nějaký herní web z této debilní módy vymaní ?“

A uživatel omak tam postnul link na jeden zajímavý screen:
http://i.imgur.com/Z2q8O.jpg

Říkám si, jestli to má dnes ještě cenu hrát nebo se na to vykašlat. Hraji hry, navštěvuji fóra, sem tam něco napíši a protože mě to baví (nebo bavilo), čtu si zoomy, preview, recenze a různé tématické články v časopise, který mám předplacený. A navštěvuji také herní weby. Jenže to ztrácí smysl. Herní weby a časopisy dávají titulům s velkým hypem velice přemrštěná hodnocení a o kritice si můžu leda tak nechat zdát. Jsou tedy recenzenti podplacení, zblblý, zdrogovaní nebo co? A když se jich na to někdo zeptá, samozřejmě na to neodpoví.

http://diskuse.tiscali.cz/games/clanek/the-elder-scrolls-v-skyrim-dojmy-z-trihodinoveho-hrani-57459/?page=3

Jinak, já blbec jsem si letos koupil TES IV: Oblivion a letos ho budu i prodávat, protože mě totálně zklamal. Jo, koupil jsem si ho kvůli recenzím, které tu hru vynášeli do nebes a to jsem do něho navíc nainstaloval několik modů.
F: NV UE si koupím asi někde z bazaru, když se vydavatel chová takhle.
Autor: RadiawOdesláno: 14:44, 12.11.2011ID: 70d09eNahlásit Vaultmasterům
Kolik typujete cenu této edice, a kolik typujete cenu této edice zhruba za půl roku od vydání? Fallout 3 GOTY jsem dohrál celý, ale na F:NV jsem ještě ani nesáhl .. jen trochu rozjezd... tak čekám na tohle stmelení s DLCčkama a na vychytání všech češtin a patchů.
Autor: LordusOdesláno: 16:53, 13.11.2011ID: 524d42Nahlásit Vaultmasterům
Zeptám se, má smysl si zahrát F:NV podruhé, když poprvé jsem ho dohrál bez DLC, ale svět jsem si celkem dostatečně prošel?
Autor: TomekOdesláno: 22:17, 13.11.2011ID: 70a7faNahlásit Vaultmasterům
Lordus - to je zvláštní dotaz. Pokud si svět základní hry prošel dokonale, tak DLC Ti do něj mnoho nového nepřinesou, ikdyž objasní některé situace. Na druhé straně je to část FNV, máš-li ho rád, měl by sis to zahrát. V Tvém případě, nahrát některé z pozdějších save a sám si odzkoušet to, co jiní pomlouvají.
Autor: IvoryOdesláno: 12:48, 14.11.2011ID: 518932Nahlásit Vaultmasterům
Lordus: Já už jsem měl základní hru dohranou někdy v lednu, tedy aspoň myslím. Potom jsem počkal, až vyjdou všechna DLC a češtiny a načetl si uloženou pozici, kde stojím na Hooverově přehradě a přede mnou je pouze poslední quest a začal s Dead Money.
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.