.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Ratman, 2013-03-27 21:14:18, iDnes.cz

Kam na výlet?

Normálně čtení denního tisku pouštím tak trochu "jedním okem ven", ale dnes mě hned zaujal jeden zajímavý článek, který by se dal pojmout jako typ na výlet. Pokud tedy plánujete výlet do Prahy (pokud tam rovnou nebydlíte, že...) nebo do Špindlerova Mlýna, můžete ke svým cílům zkusit zařadit i tamější protiatomové kryty z dob hluboké totality. Viz, dnešní článek na iDnesu: Protiatomový kryt se skrývá na Václaváku. Je o něj obrovský zájem.
Tak nějak mne napadá... nenašel by se šikovný čtenář, který by pro tyhle stránky spáchal mapku přístupných protiatomových krytů na území ČR a SR? Hrady a Zámky jsou přece nuda... :-)

Sdílet na Facebooku
Autor: SnorkisOdesláno: 09:35, 28.3.2013ID: 6054b0Nahlásit Vaultmasterům
Ten pár co tam chtěl mít svatbu, nebyl to náhodou Cheky a Viky??? :D
Autor: DannyOdesláno: 11:37, 28.3.2013ID: 700e16Nahlásit Vaultmasterům
--^ Presne to iste ma napadlo :D :D
Autor: HenryOdesláno: 08:21, 31.3.2013ID: 705c2eNahlásit Vaultmasterům
Nebo ještě Tína.:)
Autor: chekotayOdesláno: 23:59, 31.3.2013ID: 41d28aNahlásit Vaultmasterům
Heh, v Praze? :-) Kdybych chtěl mít svatbu v PA krytu, tak bych si buďto vyjednal povolení od magistrátu města Brna ke vstupu do PL krytu pod Špilberkem (vstup z Husovy ul.), nebo pod Petrovem (vstup od nádraží - Nové sady), případně bych jednal se Zetorem o jejich krytu pod Stránskou skálou, nebo v Řečkovicích s Lachemou o jejich krytu severně od Zamilovaného háje. Kdybych to chtěl mít ve velkém stylu, tak bych jel raději do Božího daru, tam je to přeci jen rozsáhlejší. :-) A kdybych se chtěl vrátit do Slezska, tak bych mohl využít PA kryt CO na dole Dukla (veřejně přístupný po dohodě s nadšenci, kteří jej opravují), případně obdobný (ne tak dobře zařízený) kryt na dole František. Nebo ty PL kryty pod dolním gymplem v Havířově. I se servisem bych to jistě měl ve Frýdku-Místku, kde je hudební klub Stoun situován právě v PA krytu.
Kdybych s lokalitou vyšel vstříc ženě, mohli bychom si vybrat mezi Josefovem nebo Dobrošovem, což sice nejsou PA kryty, ale pevnosti jsou to parádní, štoly a kasematy to má hluboké a zdi mocné.
Ale nakonec jsme se nudně vzali v Řečkovicích na radnici (farář se před Viky zatarasil v sakristii, svěcená voda při pokusu o vstup do kostela začala vřít, kříže na zdech se rozzářily rudou barvou a dubová plastika Ježíše začala ronit krvavé slzy) a Tína s Krtkem byli oddáni v kostele sv. Tomáše v Brně - městě (tam jsou na takové efekty zvyklí). Naše svatební posezení se konalo v pivovaru ze 16. století a jejich na střelnici.
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.