.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Senjin Hraje, 2015-06-23 04:35:10, Jak to vidí Senjin

Fallout 4 - Tvorba vlastní frakce ?

Vývoj čtvrtého Falloutu byl takovým příjemným veřejným tajemstvím a proto se o jeho konečné fázi můžeme jen a pouze dohadovat. Proto jsem si sám sobě a hlavně i vám položil otázku "Jak to bude s tvorbou vlastní frakce"? Uvítali byste takovou možnost? Jak by Vaše frakce vypadala? Pojďte si poslechnout mou úvahu a případně se i přidat do diskuze o vaší tvořivé fantazii.

Video "poslech" zde.

Sdílet na Facebooku
Autor: cicimbusOdesláno: 12:59, 23.6.2015ID: 616814Nahlásit Vaultmasterům
35s videa... Stop. Stacilo a dekuji...
Autor: MirakOdesláno: 15:24, 23.6.2015ID: 42e1a2Nahlásit Vaultmasterům
Přijde mi s prominutím jako naprosto stupidní nápad.
Autor: MousseOdesláno: 23:36, 23.6.2015ID: 41fa62Nahlásit Vaultmasterům
Viděl jsem, slyšel jsem, nepochopil jsem. Jako tohle jsem si představil hned, když jsem viděl video se stavěním vlastní osady, ale tak jak ty to popisuješ by se to hodilo do jednodušších RPG (čti méně propracovaný a propojený herní svět který se dokonce genericky přizpůsobuje levelu a schopnostem hráče a nijak nereaguje na jeho číny v tomto světě) , kde spolu skoro nic nesouvisí, ale ve Falloutu (čti propracovaný a propojený herní svět, kterému ty musíš přizpůsobit svou postavu a své schopnosti a tvé činy zanechávají v tomto světě trvalé následky) bych si to představoval tak zapojené do gamedesignu, že by to nikdy nikdo nedal funkčně dohromady. Ale když nad tím tak uvažuju, tak u Bethesdackýho Fallouta by to šlo. Jo a aby jste věděli mně se Fallout 3 hrál dobře, bavil mně a přes 50 hodin jsem v něm určitě nachodil a nebojím se, že bych se u 4 zase dobře nepobavil, jenomže ....
Autor: SenjinOdesláno: 06:29, 24.6.2015ID: 7f769eNahlásit Vaultmasterům
Kluci díky za vaše komentáře :) Hlavně za ten tvůj Moussi. Je pravda, že by to byl raketový vázkum v herním průmyslu, aby vše fungovalo tak jak by mělo. Já osobně jsem o Fallout 1,2, 3 nějakým způsobem moc nezavadil, ale NW je srdcovka :) Hezký den a čisté nebe poustevníci ! :)
Autor: kastOdesláno: 10:36, 24.6.2015ID: 70a9ecNahlásit Vaultmasterům
No já jsem spíš zvědav, kolik updatů bethesdě bude trvat než to všechno začně trošku chodit, co tuším u nv jich proběhlo okolo 23 a stejnak, padá kvuli scriptům, padá kvuli tomu že v VMAD jsou dvě pustiny atd... a to se vůůbec nebavím o tom že byl jednovláknovej s možností adresovat celé 2gb paměti.. chjo.. a tyhle screeny mě děsí, dynlod atd jim nic neříka.... btw tak mně napadlo, že tohle simsácký stavěníčko a domečky a věžičky, to bude vhodné pro n00by s creation kitem aby se mohli cejtit jako modeři
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.