.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chekotay, 2018-12-26 23:13:48,

Brahmíní vemeno: Stříbro

Takže, máme tady autora jménem Robert a povídku Běžná šichta. Cokoliv, co bych dodal, by vás jenom zdržovalo od čtení tohohle vtipného kousku.

Hodnocení:
Cheky: 1 (s mínuskem :) )
Ssyx: 1- potěšilo, ale chtělo by to trošku ohlídat kontrolu pravopissu
Viky - 1
Tina - 1
meehail: áno (1)
Průměr: 1

Druhé kolo:
Cheky: 2
meehail: 1
Ssyx: 1
Tína: 2
Viky:2
Celkem: 8

SPOILER
Schválně jsme se ptal Firejse, proč napsal stejnou povídku jako tady Robert, ale dušoval se, že to je jen náhoda. OK, nezbývá než věřit, že pouhou náhodou jsou na druhém a třetím místě povídky o vandrujících kyborzích s brokovnicí pasoucích po tom největším bohatství v Pustině.

Sdílet na Facebooku
Autor: FirejsOdesláno: 16:34, 3.1.2019ID: 708406Nahlásit Vaultmasterům
Dočteno. Přišlo mi to trochu slepené s několika samostatných na sebe nenavazujících příběhů, ale bylo to čtivé a veselé, takže dobrý. Ovšem, Tvrdojádro je větší hrdina než Nývlt. To je prostě fakt! :)
Autor: HenryOdesláno: 17:08, 5.1.2019ID: 42bce2Nahlásit Vaultmasterům
Nejde mi to stahnout..:(
Autor: HenryOdesláno: 22:06, 5.1.2019ID: 613f72Nahlásit Vaultmasterům
Stáhnout mi to šlo a pořád jde.
Autor: ChillyOdesláno: 22:07, 5.1.2019ID: 613f72Nahlásit Vaultmasterům
to je tak, když si člověk myslí, že vyplňuje předmět a přitom vyplňuje autora.

Každopádně stáhnout mi to jde.
Autor: <a href="https://Odesláno: 06:21, 23.4.2019ID: 70d09cNahlásit Vaultmasterům
You've touched upon a rather sensitive subject here but you managed to do it flawlessly. For a fellow blogger, you deserve a pat in the back. Cheers!
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.