.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
JaW, 2020-11-02 19:20:21, NMA

Sexuální predátor Chris Avellone?

Karissa, která obvinila Chrise ze sexuálního obtěžování se mu bráníJak se zdá, Chris Avellone má po kariéře. Co se stalo?

V červnu 2020 byl Avellone obviněn na Twitteru třemi ženami (bývalou přítelkyní a jejími kamarádkami) ze zneužívání jeho pozice v herním průmyslu k sexuálnímu zneužívání a obtěžování vůči ženám během herních konferencí 2012-2014.

Jak už to v dnešní #MeToo době bývá, bez nějakého většího zkoumání pravosti obvinění, se k Chrisovi okamžitě obrátili zády někteří spolupracovníci, fanoušci a samozřejmě firmy, které nechtěly být s takovým ožehavým tématem spojovány.

Jen na pouhém základě těchto obvinění Techland a Avellone "odsouhlasili" ukončení spolupráce na Dying Light 2.

Gato Studios s Avellonem také ukončili spolupráci na hře The Waylanders.

Paradox Interactive uvedl, že zatímco Avellone pracoval na rané verzi hry Vampire: The Masquerade-Bloodlines 2, většina jeho práce už nebude použita.

Od 20.6. je Chris Avellone nezvěstný na Twitteru a Facebook profil byl nucen smazat.

Na NMA se objevil článek a video s názvem An in-depth exoneration of Chris Avellone, které rozebírá dopodrobna komunikaci Chrise a "obětí" na Twiteru a jiných sociálních médiích a pomocí jasných důkazů, ukazuje na nesmyslnost obvinění proti Chrisovi, který už má ale bohužel po kariéře a může leda tak napsat podobný scénář k filmu jako je tento.

DragonCon 2012: Chris, Karissa a drinking buddies se skvělě bavíChristy si taky chtěla kopnout Chrisovi do koulíJacqui - Chris je skvělý textař
Karissa začíná být nervózní z otázek na Twitteru Feministka Megan se ráda přidává k lynči

Sdílet na Facebooku
Autor: RadiawOdesláno: 22:39, 2.11.2020ID: 3353f8Nahlásit Vaultmasterům
Tak to by měli asi zakázat Fallout 2 co? Hlavně New Reno.
Autor: HenryOdesláno: 16:34, 5.11.2020ID: 6fbe64Nahlásit Vaultmasterům
Až ty blbý čubky obohatí svět srovnatelně, jako Chris, ať si vznášej nějaký nepodložený obvinění (jo vlastně, ony si to dosvědčili navzájem), fakt lidi jsou dneska čím dál víc toxický bez příčiny/z nudy.
Autor: BystroushaakOdesláno: 22:29, 7.11.2020ID: 7edbe6Nahlásit Vaultmasterům
Nevim, já být v jeho pozici, tak je prostě zažaluju a jdu k soudu. Poškození dobré pověsti a tak dál.
Autor: valcikOdesláno: 10:10, 14.11.2020ID: 6f71d4Nahlásit Vaultmasterům
@Henry: mas to na screenshotoch. MCA napisal, ze jej chce lizat frndu a dievcine z toho odstrelilo dekel.
Autor: JaWOdesláno: 18:30, 15.11.2020ID: 513aa8Nahlásit Vaultmasterům
valcik - To zveřejnila Jacqui Collins po sedmi letech, co si do něj chtěla kopnout. Coura, která v té době měla s manželem otevřený vztah a je zvyklá, že ji chlapi posílají fotky čuráků, což je asi následek toho, že ráda flirtuje, jak sama říká.
Autor: valcikOdesláno: 12:26, 16.11.2020ID: 607e16Nahlásit Vaultmasterům
@JaW: No fakt, az teraz kukam, ze tie spravy od MCA su napisane 25. maja 2014!
Autor: WDRatOdesláno: 01:13, 30.11.2020ID: 607daeNahlásit Vaultmasterům
Smutné vidět, kam se tato stránka a komunita vydala.
JaWe, kolik ti je? TVL jsi starý chlap, trochu se dej dohromady, Slutshaming je hnuis
Autor: JaWOdesláno: 09:24, 30.11.2020ID: 513918Nahlásit Vaultmasterům
Jestli tuto kauzu a osoby v ní vidíš jinak, můžeš se podělit. Co tě konkrétního pohoršilo?
Autor: valcikOdesláno: 15:46, 1.12.2020ID: 607b5aNahlásit Vaultmasterům
sak hej WDRat aj MCA je debil ked pise taketo veci kolegyni na socialne siete aj mu mohla dat aspon jedenkrat liznut aj rozmyslala svina sedem rokov no napokon revala MCA toto v poriadku neni co mi ty tuna pises kurva!
Autor: JaWOdesláno: 18:35, 1.12.2020ID: 513aa8Nahlásit Vaultmasterům
To, že má Chris místo mozku ptáka, jsme se už přesvědčili ve Falloutu 2, o tom se asi nemá cenu bavit. Velký sexuální apetit neznamená, že je dotyčný také sexuální násilník - což není ani tento případ. Mám taky takového kamaráda a zažil jsem nespočet situací, kdy kamarád "obtěžoval" ženy, ale když mu žena jasně naznačila, že nemá zájem, tak dál nepokračoval a tohle je podle všeho úplně stejný případ, akorát s tím rozdílem, že tady s ním ty ženské flirtovaly dál a lichotilo jim, že s o ně zajímá někdo, jako je Chris a chtěly být v jeho společnosti.

Něco se stalo mezi Chrisovou přítelkyní a Chrisem - předpokládám, že tam byla nějaká ta nevěra, podle těch hysterických reakcí a Chrisovy omluvy - a rozhodly se mu pomstít a dál už to znáte milé děti...

Úplně mi to připomnělo Lewinskou, která si schovávala dva roky šaty s Clintonovým spermatem a pak to jako důkaz použila u soudu.
Autor: Rudí nerdiOdesláno: 23:35, 8.1.2021ID: 7f769cNahlásit Vaultmasterům
Náš komentář k této kauze tady:
https://rudinerdi.wordpress.com/2021/01/08/chris-avellone-prasak-roku-2020/
Autor: valcikOdesláno: 01:58, 11.1.2021ID: 50ed4eNahlásit Vaultmasterům
@Rudí nerdi: mohli ste mu nalozit viac, vsak je to skor akesi labutie jazero nez revolta! MCA by v idealnom vesmire vyfasoval pancuchy a nastupil na tyzdenny nuteny pobyt v budoari menhetenskeho beja a sultanskeho padisaha
Autor: JaWOdesláno: 10:11, 12.1.2021ID: 513aa8Nahlásit Vaultmasterům
Rudí nerdi - Je vidět, že máte jasno kde je pravda. Ani v nejmenším neberete v potaz, že může být špatná ta druhá strana.

Nezapomeňte, že byl Chris obviněn a odsouzen jen na základě twiterových příspěvků a to bez bez jediného důkazu, až na tu SMS, kterou si dotyčná z jistých nezištných důvodů 7 let uschovávala.

SMS vám přijde nechutná, ale zkuste pochopit, že se někteří lidé tak mezi sebou navzájem otevřeně o sexualitě baví a vtipkují. Pokud na takovou konverzaci přistoupí druhá strana, tak je to úplně normální. Tady na to druhá strana nepřistoupila a Chris se okamžitě začal omlouvat. To není chování predátora.

Tvrdíte, že je špatně, že musel Chris okamžitě skončit ve všech společnostech, ale na druhou stranu, že je to nakonec tak dobře. Cože?

Mluvíte o spravedlivější společnosti a justici, kde by měli chudí také možnost obhajoby, ale Chrisovi žádnou možnost nedáváte a vesele ho bez s důkazů zlynčujete. Vůbec bych se nedivil, kdyby Chris teď, po tom co si prožil, musel chodit na terapii, měl problém v životě, se spaním a zdravotní problémy.

Takto přesně se totiž chovali rudí šmejdi v padesátkách. Hony na čarodějnice a mimořádné lidové soudy se vrací.
Autor: Rudí nerdiOdesláno: 10:40, 26.1.2021ID: 60f342Nahlásit Vaultmasterům
JaW:
1) Rudí šmejdi v 80. letech dávali nálepky ženám ve stylu, to je běhna a neřešili sexuální násilí. Já jsem abychom si vyjasnili tady ty primitivní podpásovky. A ty děláš to stejný.
2) Avellonovo chování je na mnoha úrovních za hranou a bylo na zvážení jejich zaměnstnavatelů, jak se na to dívají. Avellone má samozřejmě možnost se bránit u soudu, jen ať se do toho pustí. Pokud se prokáže, že oběti lhali, omluvíme se.
3) Opíjet teenagerky a tahat je k sobě do pokoje je napováženou.
4) Výpověď o chování Avellona je dostatečný impuls, člověk nemusí úplně mít použitý kondom schovaný v šuplíku?
5) Říct o někom, že se chová jako prase a predátor není lynč, je to vyřknutí názoru, stejně jako ty používáš slutshaming na oběti jeho násilí.
TVL říct svůj názor není lidový soud a hon na čarodějnice, se prober.
Autor: Rudí nerdiOdesláno: 10:41, 26.1.2021ID: 60f342Nahlásit Vaultmasterům
JaW: Psát kolegyním oplzlé zprávy je hnus a pokud takové věci dělá často, nerespektuje ženy, tak nestačí omluva, má být požadována reflexe nebo by měl přestat chlastat nebo něco. Nechová se jako normální dospělý člověk. Ty by si byl klidný, kdyby Avellone byl s tvojí dcerou nebo sestrou na večírku?
Autor: JaWOdesláno: 12:39, 26.1.2021ID: 513aa8Nahlásit Vaultmasterům
Tohle je úplně k ničemu. Zakončil bych to jen citátem:
„Jestliže se člověk hádá s blbcem víc, jak půl minuty, hádají se už dva blbci.“
Autor: Rudí nerdiOdesláno: 10:38, 27.1.2021ID: 60f342Nahlásit Vaultmasterům
JaW: Absence diskuze a argumentů a místo nich používání nadávek a různých nálepek by ti šla. Lidé, kteří s tebou nesouhlasí jsou buď bolševici stavějící gulagy nebo blbci. Ženy, které se ozvou proti chování tvého oblíbeného vývojáře jsou coury...

Neumíš diskutovat a ještě to veřejně šíříš na stránce, která je pro spoustu lidí důležitá.
A úplně nejlepší je samozřejmě nadávání na dnešní MeToo dobu. :D Tohle je úplně WTF a nedůstojné.
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.