.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Atreides, 2023-11-12 17:18:19, Warlockracy YT channel

Fallout: Sonora dostala rozšíření Dayglow

Možná si ještě pamatujete Fallout: Sonora. Fanouškovská totální konverze zasazená na hranice USA a Mexika od skupinky Nevada Band v čele s Alexandrem Pošeljužinem. A nyní se tvůrci vrací a to v  podstatě s plnohodnotným datadiskem Dayglow.

Na jihozápadě se rozléhají ruiny města kdysi známého jako San Diego. Kvůli svým stále vysokým úrovním radiace je pro lidi neobyvatelným. Nicméně právě toto místo se stalo útočištěm ghůlů z Nekropole a časem i mnoha dalších mutantů ze všech koutů pustiny. A tomuto místu začali říkat Dayglow. Nicméně nedotčené ruiny skýtají stále mnoho pokladů starého světa, které vábí různé skupinky dobrodruhů a žoldáků. A jelikož řádění Mastera a jeho vojsk skončilo před necelými 6 lety, tak nevraživost je ještě stále dosti živá. A je jen na hráči jak tohle vše dopadne.

Datadisk je přímo integrován v základní Sonoře a jakmile dosáhne 7. úrovně, tak hráče vyhledá robot, který mu předá vzkaz od neznámého cizince, že by se mu jeho zkušenosti a pomoc hodila právě v Dayglow. Hráč pak cestou do Dayglow opustí mapu světa a pohybuje se už jenom mezi provázanými lokacemi, dokud se nevrátí zase do Sonorské pouště.

Průchod celým Dayglow zabere zhruba kolem 6 hodin a povýší tak délku Sonory na úroveň Falloutu 2, tj. kolem 30 hodin. Bohužel jak už tomu tak u těchto konverzí bývá, dostupná je zatím jen ruská verze. Nicméně pokud chcete aspoň lehce nahlédnout pod pokličku a vládnete angličtinou, tak vám mohu vřele doporučit videa od Warlockracy. Ten točí tzv. Narativní recenze, nebo-li kombinace recenzí a velmi zkondenzovaných průchodou hrou. Zde můžete mrknou na základní Sonoru a zde na Dayglow.

Sdílet na Facebooku
Autor: rostOdesláno: 03:01, 19.11.2023ID: 51d8e2Nahlásit Vaultmasterům
K Soneře existuje překlad do angličtiny za pomoci tzv. umělé inteligence. Tento překlad textu funguje celkem dobře jako překlad textu. Pokud si ho ale nainstalujete na ruskou verzi, může se stát, že se nespustí důležité předscriptovanané události. Tak např.: Celkem dost dlouho jsem přemýšlel, proč nemám Pipboye. Ten získáte za splnění prvního úkolu. Instalací AI angličtiny rozbijete skript, který spouští obdržení Pipboye.

Jakožto zkušený starý mazák (jenž zcela jistě nemá obdoby) jsem to vyřešil přeinstalací a loudováním pozic, ale obávám se, že podobných filmečkú v té hře může být víc. Nejsem si tak zcela jist, že tyto chyby najdu znovu. To víte, mistři vesmíru mají i jiné povinnosti.

Takže zatím se to hrát nedá, ale časem to asi půjde ... . :)

Autor: UranOdesláno: 05:56, 21.11.2023ID: 6167aaNahlásit Vaultmasterům
Možná by stálo vyzkoušet tohle - https://docs.vntranslator.com/

Na prekladyher.eu je post, kde to už někdo nasadil na realtime překlad hry.
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.