.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
JaW, 2008-10-28 19:33:51, VŠB

Posílejte vaše dojmy z hraní Falloutu 3

Máte chuť se rozdělit s ostatními hráči o své zážitky z hraní Fallouta 3?

Od dnešního dne Vám v našem Vaultu, v sekci Fallout 3, uděláme speciální chlíveček s názvem "hráčské recenze", kde se Vaše dojmy z hraní/mini-recenze budou zveřejňovat.

Vaše herní zážitky z hraní můžete vkládat přímo do novinkovače nebo posílat emailem na naši adresu.

Sdílet na Facebooku
Autor: billOdesláno: 21:54, 28.10.2008ID: 8df526Nahlásit Vaultmasterům
Snad tu nechcete uverejnovat prve dojmy kretenov co to dakde ukradli. Takze prve dojmy az od piatku
Autor: JaWOdesláno: 22:09, 28.10.2008ID: 51d558Nahlásit Vaultmasterům
bill: hra už oficiálně vyšla. Máš s tím nějaký problém, že někdo žije v US? Rozhodně nám tady nebudeš říkat co máme a nemáme dělat, šmudlo 8-)
Autor: KeinOdesláno: 00:39, 29.10.2008ID: 51634cNahlásit Vaultmasterům
bill je gay !
Autor: ještěrOdesláno: 00:53, 29.10.2008ID: 7f27b0Nahlásit Vaultmasterům
ať žijí (opožděné) novinářské verze 8-)
Autor: Marek LondaOdesláno: 01:42, 3.11.2008ID: 70d100Nahlásit Vaultmasterům
Absolutne super,autori se snazili navodit spravnou atmosferu,sedivy svet,potvory mutanti a dobre hlasky.Hned na zacatku mne krute rozesmal G.O.A.T test,hned prvni otazka.Hraju hru v angline,takze si to i prekladam sam,ale cituji moji odpoved:vezmu nejblizsi trubku co uvidim a prastim vedce pres hlavu,aby uz se nezvedl,protoze vim ze chtel vypalit vault...chacha,v angline je to samozrejmne trochu jinak,ale da se to tak prelozit,zatim chodim po wastelandu a sbiram zkusenosti.Boje ve V.A.T.S modu jsou taky dost supr,takze vzhuru na mutanty...jednoho sem odpaskl vzduchovkou...chacha
Autor: Equus Tar\'RocOdesláno: 09:24, 7.11.2008ID: 51b0a2Nahlásit Vaultmasterům
Tak 2x jsem to dohrál. Málo měst málo questů. Teďka na potřetí kdybych se nepoflakoval někde po pustině a šel po dějový lince to dotočim za 8 hodin. Nenašel jsem ani nějáký fakt zajímavý speciální lokace samozřejmně s použitim perku průzkumník jaký se dali najít ve 1&2. Vlastně docela zklamání. Čekal jsem od toho víc 25 questů + asi 10 menších bočních je fakt málo. na mapě je tušim okolo 200 lokací který se daj najít ale buď se jedná o ruiny nebo rouny s nájezdníkama. Vskutku petrobarevné...
Autor: RadOdesláno: 13:38, 7.11.2008ID: 41f79eNahlásit Vaultmasterům
Za prvé si myslím, že hodně hráčských recenzí vzniká v průběhu hraní hry a ne až po jejím dohrání, což není dobré, protože až po důkladném dohrání si může člověk udělat nějaký ucelený a objektivnější obraz o kvalitě hry. Jsem zatím na 11. levelu a co můžu o hře říct a co mě jako první věc okamžitě napadla, bylo to že svět Falloutu 3 je trochu moc prázdný a stereotypní, protože jsem čekal daleko více různých zmutovaných příšer, hmyzu nebo i rostlin na povrchu i v podzemních lokacích. Přesto mě však něco pořád nutí ve hře pokračovat, a tudíž mě hra baví. Questů je málo, což je škoda, ale na druhé straně nejsou špatné a často docela vptipné, například výzkum pro Moiru Brown nebo komická sekta uctívačů Atomu nebo vtipy mého osobního robota apod.. Grafika hry je pro mě hezká a engine je dobře optimalizovaný, částečně však asi proto, že poměrně pusté exteriéry jsou na grafiku méně náročné než lesy, hory a města Oblivionu. Inventář se mi zdá trochu nepřehledný a popis věcí opravdu nedostatečný. Taky řešení všeho prostřednictím pip-boye mi připadá sice originální, ale z praktického hlediska trochu zdlouhavé a nešikovné. Myslím si, že není pravda, že karma skoro neovlivňuje hru, protože podle výše karmy na vás různé frakce posílají nájemné vrahy, různí lidé jsou ochotni se s vámi bavit více nebo méně a když máte vysokou karmu, lidé z Megatuny vám pravidelně posílají různé drobné dárky, jako stimpacky, munici nebo aspoň jídlo, což je docela užitečné. Přes všechny určité nedostatky a jistý stereotyp má hra díky použitému upravenému enginu z Oblivionu obrovský potenciál a myslím si, že nás za čas čeká kupa nádherných módů, které hru posunou opět někam hodně dál a výš, v což pevně doufám a myslím si, že si to plně uvědomovali i tvůrci hry z Bethesdy. Takže mi se hra v podstatě líbí a rozhodně ji nemíním zavrhovat, jak to dělají někteří lidé. Je asi jiná než F1 a F2 a mnohým skalním fanouškům této série nesplnil Fallout 3 jejich očekávání a hra je asi, jak někteří říkají, příliš podobná Oblivionu, ale mi to osobně nevadí, protože Oblivion je pro mě krásná hra. To je můj názor.
Autor: LexxOdesláno: 12:14, 21.11.2008ID: 6f6f7aNahlásit Vaultmasterům
Já být tvůrcem F3 tak bych se po čtení madbrahmin na fanoušky F3 pěkně . . . . Pomalu po deseti letech se nad námi někdo "smiloval" a obdaroval nás pokračováním. Kolik "herních legend" již zmizelo v propadlišti času?Fallout měl kliku a někdo do toho nakonec šel a myslím že odvedl dobré kus práce. Bohužel jediné co tady čtu tak je nekonečná krytika a hnidopišství. A to nemyslím jen tenhle blábol, ale všech patnác recenzí. Určitě F3 má + a - tak jako jeho starší bratříčci. Nebudem se asi přít že každý díl měl své otravné chyby a nelogičnosti. Pokud jste čekali kopii a plynulé navázání na předchzí díly myslím že se pánové v Bethesdě fakt sekli a záměrně. Přeci jen určitě nechtěli žít ve stínu zaniklého tvůrce hry. Prostě staré pojetí F je krásné ale staré a oživit to chtělo už dávno. Mnoho lidí zde naráží na chyby kterými trpí 90% her a postupně takové věci řeší patchema a datadiskama. Obvzlášťe RPG. Další nej krytizovaným aspektem hry jsou novoty, třeba karma. No na mě udělalo dojem že už dyž se budu chovat jako hovado a seberu cokolo kdekoli ( jak ve starých F )a nic se neděje. Nebo stížnosti na příběhovou linii. Jako že jste hodný synek co hledá otce. No mě by třeba vadilo kdyby jste byl grázl co začne stojící nad mrtvolou správce s kouřící pistolí. Také si musíte uvedomit že v dobe F1 a F2 neměli žánou pořádnou konkurenci, někteří možná budou oponovt, jenže se dneškem se to nedá srovnávat. Jeho tehdejší úspěch nebyl svým způsobem překvapivý. A tak dále to bych napsal další recenzi a až to dohraju tak ji asi napíši aby tu byla alespoň nejaká kladná recnze. Říkejte si co chcete F3 je nádherný, poutavý, zaměstná mě na mnoho hodin. okonce věřím že jak ho dohraji založim plynule novou postavu a hurá zpět. Za jedinou vadu považuji u Fallouta HC hráče co melou takovýhle nesmysly. Raději se někdy zvedněte od PC a jděte na chvilku mezi lidi do reality třeba nebudete tak zatrpklý a přestanete na věcech hledat vši:)
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.