.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Calis Xarn, 2008-10-31 13:14:09, Calis Xarn pro VŠB

Pátá hráčská recenze: Fallout 3? tohle? To je zlý sen!

Je tu pár věcí ke kterým bych se chtěl vyjádřit především:

Hackování: Pěkné i když po čase stereotypní... Není moc těžké něco
hacknout. Kam zmizela reálnost?

Lockpick: Ach to je nádhera podržím leví click a zmáčknu F :) V
samotném oblivionu byl lockpick lépe řešen... A lockpickuju jenom
jedním šroubovákem! Kam zmizela sada paklíčů z Fallouta? Musím být syn
Chucka Norrise!

celý článek

(Pošlete i Vy vaše dojmy z hraní Falloutu 3)

Sdílet na Facebooku
Autor: JaWOdesláno: 19:37, 31.10.2008ID: 51d558Nahlásit Vaultmasterům
Jeste tento vikend sem budu davat vsechno co se tvari jako recenze, pak to zacnu filtrovat, pokud nebude recenze trochu slusne napsana.
Autor: JaWOdesláno: 19:45, 31.10.2008ID: 51d558Nahlásit Vaultmasterům
Pro dnesek je to ode me vsechno. Jestli mate nekdo nejake zajimave/dulezite novinky, tak je nahodte do novinovace a nekdo z VM uz je pusti dal.
Autor: ..Odesláno: 20:19, 31.10.2008ID: 7080e6Nahlásit Vaultmasterům
dost ubohy imho, nevim co mas za problem se zamerovacem, hlavni questova linie je pomerne zabavna, Tranquility Lane ROX! Vtipky tam jsou... jen to je trosku maly, nefungujici svet a ke vsemu trosicku neprehledny pro me(rpg nemaji byt z FP pohledu:(
Autor: Dr0wOdesláno: 20:21, 31.10.2008ID: 70a9ecNahlásit Vaultmasterům
fajn pravopis
Autor: HafkaOdesláno: 23:30, 31.10.2008ID: 613f0eNahlásit Vaultmasterům
Chlape, to sis to po sobě nemohl přečíst, se to má tvářit jako recenze?
Autor: KalimeroOdesláno: 23:57, 31.10.2008ID: 518abaNahlásit Vaultmasterům
Mylím, že toto je jedna z recenzí, co by si zasloužíla vyfiltrovat.
Už jen kultovní hláška "Hru jsem hrál s Ruskými zvuky a anglickými texty..." :D takový člověk pak ze hry musí mít zajisté super herní zážitek, který očividně promítl do všech aspektů hry, kde i naprosto obyčejné a pochpitelné věci bez špetky soudnosti kritizuje.
Autor: zabi.jákOdesláno: 00:00, 1.11.2008ID: 6f7238Nahlásit Vaultmasterům
,,Nepřátele od dob Falloutu značně pokročily, neublíží jím
ani přímé zásahy do hlavy!,, - pokud si pamatuju tak v puvodnich falloutech protovnika nezabily ani zasahy do oci.. a ze ti protivnici pridou jednoduchy? dej si hru na nejtezsi obtiznost..... omg tahle recnze je fakt uboha, ty si ubohy.. za kazdou cenu se hru snazis jen zkritizovat.. vim ze fallout 3 neni dokonaly ale tohle je uz fakt moc
Autor: LeonOdesláno: 03:16, 1.11.2008ID: 6f7046Nahlásit Vaultmasterům
Muze nekdo udelat recenzi na hru jako takovou a prestat to srovnavat s predchozima falloutama? To je jak nebe a dudy.
Autor: LeonOdesláno: 08:36, 1.11.2008ID: 60576eNahlásit Vaultmasterům
O něco takového jsem se pokusil já, najdeš to ve 4 hráčské recenzi ;) snad ti to bude trochu vyhovovat ;)
Autor: BystroushaakOdesláno: 14:30, 1.11.2008ID: 8013a2Nahlásit Vaultmasterům
zabi.ják: To je fakt, fallout 3 neni dokonaly, fallout 3 je totiz naprosta sracka.
Autor: TousanOdesláno: 16:17, 1.11.2008ID: 7f7700Nahlásit Vaultmasterům
Recenze softwarového piráta mě opravdu "nadchla". Čekám na Fallout 3 až mi dojde poštou a nemůžu se dočkat.
Autor: ChimOdesláno: 17:19, 1.11.2008ID: 33c860Nahlásit Vaultmasterům
Zaujal mě tento odstavec:
AI: Eeh to byl jenom vtip, tady žádná není :)) Pud sebezáchovy? nevedeme, běžně nabíháme na nepřítele, bez šance na úspěch... Na druhou stranou mě příjemně překvapilo když se přede mnou vzdal otrokář (sice jsem měl jediný HP ale to zřejmě nepostřehl :)) ale ještě více mě překvapilo když mě poté chladnokrevně zastřelil...

---

AI je sice bez inteligence, ale bezinteligentní otrokář stačí na to, aby tě krouhnul :))). Hochu, zanech psaní, psát neumíš. Fallout 3 je možná špatná hra, ale kritika od ynteligenta jako seš ty, mě o tom rozhodně nepřesvědčí.
Autor: SiusOdesláno: 18:24, 1.11.2008ID: 6f7108Nahlásit Vaultmasterům
Naprostý souhlas s Chimem... pochybuju že si autor svoje dílo po sobě přečetl, než klikl na "odeslat".
Autor: ZedusOdesláno: 18:25, 1.11.2008ID: 339fc4Nahlásit Vaultmasterům
Leon: Jmenuje se to Fallout 3 takže to asi má byt pokračovani Falloutu .. takze se jiste srovnavat musí!!

Jinak z recenzi souhlasim hraju to jen proto ze se to jmenuje fallout jinak me to moc nebavi :( (1190kč v prdeli)
Autor: Calis XarnOdesláno: 21:00, 1.11.2008ID: 8013a2Nahlásit Vaultmasterům
Chim: Jelikož programuji v Pythonu mam jistý zkušenosti, sice nedělám hry ale i tak mě došlo že na to zabití stačil napsat jednoduchý kód: pokud má otrokář málo HP a hlavní otrokář byl zabit tak se fingovaně vzdej a až k tobě přijde blíže tak ho zabij.
Jestliže tomuhle chceš říkat AI tak to si mě rozesmál... AI není jen o jednom blbém triku který na člověka zabere jednou ale o celkovém chování - že se s tebou bude domlouvat, prosit, odhadovat tvé síly. A ne že když tě spatří tak se na tebe vrhne jak debil... U kvalitní AI by měla být možnost jí dat milost a nemilost...

Zjisti si něco o Turingovu testu který postavi ve falloutu moc nesplňují...

Možná namítneš že ve dřívějších Falloutech to taky nebylo tak úžasný, jenže Bethesda na to měla času dost a co udělala? nic!
Autor: Calis XarnOdesláno: 21:01, 1.11.2008ID: 8013a2Nahlásit Vaultmasterům
eh sorry za ty gramatické chyby...
Autor: ChimOdesláno: 21:23, 1.11.2008ID: 33c860Nahlásit Vaultmasterům
to Calis Xarn:

neprogramuji, takže k tomuto problému přistupuji prostě s normálním rozumem. Jen říkám, že tento jednoduchý kód stačil na to, aby zabil hráče, který tvrdí že AI je špatná.

Samozřejmě bych byl radši, kdyby AI fungovala tak jak říkáš, tj. více taktiky bojové, i té komunikační. Otázka je, jestli něco takového je vůbec žádocí v dnešních hrách pro dnešní hráče. Ale to je na úplně jinou diskuzi.

PS: já tu gramatiku taky moc nedávám :)))
Autor: snipOdesláno: 09:57, 2.11.2008ID: 60563eNahlásit Vaultmasterům
koukam ze si si teda koupil originalku od zlodeje si me nezajimaji zadny nazory
Autor: Calis XarnOdesláno: 12:44, 2.11.2008ID: 8013a2Nahlásit Vaultmasterům
snip: I kdybych hru ukradl, tak by to nic na recenzi změnit nemohlo...
Autor: Johanka z JarkuOdesláno: 19:41, 2.11.2008ID: 6fe830Nahlásit Vaultmasterům
F3 je skvela hra , mne sa system akym je riesena lubi... ale to ej vec nazoru..
davam 10%ˇza recenziu - 5% za pracu v Textovom dokumente a 5% za upload na net :)
Autor: SkyOdesláno: 10:32, 3.11.2008ID: 516282Nahlásit Vaultmasterům
Heh, zatial vacsina recenzii proste nadava aky je tento fallout zly. Podla mna je to zaujimava hra, uz sa od toho neviem par dni odtrhnut. A co ked je to ine ako stare dobre fallouty, nova doba si ziada nove prostriedky. Podla mna mat tu recenzie je zbytocny spam, itak vacsina z nich je bud zaujata alebo uplne mimo.
Autor: ClavenOdesláno: 23:46, 3.11.2008ID: 602f32Nahlásit Vaultmasterům
To Calis Xarn:

Koľko máš rokov? Už si vyšiel zo základnej školy? Tvoja recenzia je jeden veľký LOL.
Autor: ROLLOOdesláno: 12:48, 4.11.2008ID: 619050Nahlásit Vaultmasterům
a panacek ale zapomel ze pri psani by mel byt prave objektivni nez aby prevladaly subjektivni pocity ze hry:)nech psani recenzi vubec ti to nejde a bez radeji onanovat nad FO2 to ti pujde nejlip:)
Autor: PaiterOdesláno: 18:25, 6.11.2008ID: 700e78Nahlásit Vaultmasterům
:-! snuska namachrovanych kecu! jenom ses ponizil...priste dobrovolne neukazuj na to, ze ses ch...uj.
Autor: Calis XarnOdesláno: 20:12, 6.11.2008ID: 700f42Nahlásit Vaultmasterům
ROLLO: rofl, a ty sis jí pro změnu nečetl od začátku co? :)
Paiter: hh, namachrovaných keců? kde jsem machroval? A že jsem se ponížil? tak ať, stejně jsem dost vysoký na to abych si to mohl dovolit :))
Autor: OrtyCZOdesláno: 18:04, 7.11.2008ID: 424626Nahlásit Vaultmasterům
strasna recenze , myslim ze vic se to komentovat nemusi
Autor: NabgurOdesláno: 23:08, 7.11.2008ID: 51fdfeNahlásit Vaultmasterům
No myslim že v v hraní FO3 mě ROZHODně neROZHODí pár konzervativních fanoušků série, který čekali engine FO1 a FO2, dávaj hodnocení jako 40%, 2/10 (hehe tohle je teda total, odkud ten člověk přišel a co hral...?), verdikty jako totální hrůza a zlý sen, když asi všechny herní časopisy dávaj hodnocení 10/10, 99% a slyšim jen samou chválu. Komu mam asi věřit? Týpkovi co plácá jen že se mu nelíbí tohle a tamto jen proto že eště předtím než začal hrát byl silně zaujatý proti FO3 a Bethesdě nebo kritikum celýho světa kteří sdělují objektivní názor na kterém se asi skoro všichni (ale ve skutečnosti všichni) shodují...
Autor: FaktorrOdesláno: 03:16, 8.11.2008ID: 6fe50eNahlásit Vaultmasterům
Fallout 3 je zajimavy, par veci je tam dost dobrych ! Ale bohuzel ma to i sve minusy, holt Bethesda to vzala asi zhurta.
supr jsou aplikovatelne stimpaky do jednotlivych casti tela. Ani VATS neni tak spatny, vypada to celkem akcne.
Ale bojim se jedne veci, kdyz kliknu na world map tak se mi to zda zatracene male, tak doufam ze to co je worldmap je jen mapa jakehosi kraje a ze je tam toho vic. A jestli ne tak napisu Bethesde otevreny dopis ! kuha kuha kuha ! Jinak quest s mravenci je bomba :) celkem me pobavil. Bratrsvto jsem objevil jen kousek za Vault 101 behem chvilky chuze, coz me zklamalo, stejne jako supermutanty a najezdniky, je tam toho moc nasazeno na malem miste. Beda jim hrdobci !...jestli je to cela mapa... beda jim ! My prijdem !
Autor: GeorgemanOdesláno: 18:37, 20.11.2008ID: 6fbd98Nahlásit Vaultmasterům
S recenzi moc nesouhlasim, . .. je to dobra hra, . .ale pravda je ze s falloutem to nema nic spolecnyho, .. . kurva jak to mohl nekdo takhle posrat?
Autor: stealkill159Odesláno: 14:18, 19.8.2009ID: 511396Nahlásit Vaultmasterům
V něčem má tahle recenze přece jen pravdu, po týdnu hraní se AI moc nepředvedla a i když protivníkovy zbýval poslední kousek života odhodlaně na mě běžel s olověnou trubkou.Se starýmy Fallouty by se to ale asi srovnávat nemělo protože je jiná doba a hry hrajou i takový co všechno hrají na easy a o hard nechtějí ani slyšet.Tak aby hra byla pro širší okruh hráčů museli hru zjednodušit.
Ale v pár věcech s recenzí nesouhlasím.Např. zaměřovací kříž je dobře viditelný a po zaměření nepřítele zčervená.Radiace se také dá nazbýrat dost pokud nejste opatrný,třeba při výletu do trosek megatuny, pytí z hydrantu atd.A pro někoho kdo nehrál předchozí Fallouty určitě bude hra lepší než pro ty co jsou zklamáni že hra už není taková jaká bývala.
Autor: Maggot BrainOdesláno: 21:26, 23.8.2009ID: 6fbff6Nahlásit Vaultmasterům
Mam pocit, ze jsi F3 temer nehral.

Hacking/Lockpicking - Realnost? O cem to kecas... jde o zachovani hratelnosti, ne o co nejkomplikovanjsi system ktery sperhak pouzit na ktery zamek apod.
VATS - Ehm... jestli cajem a kavou naznacujes, ze ti vadi zastaveni casu, tak prosim, ale zkus si to zahrat na konzoli a budes za to dekovat bohu (lepe receno Bethesde)
AI - tady teda souhlasim, AI je moc slaba
RT fight - nehrajes treba se zavrenejma ocima?
Prostredi - detailni, atmosfericky a temer bezchybny... nezajimavy lokace? Hm, hm... mesto na letadlovy lodi je naprosto normalka co? A Oasis je taky naprosto predvidatelna, ze?
Pipboy - jestlize hrajes na PC, tak o co sakra jde kdyz muzes celej inventar jak chces hodit na quickbuttony? Ja na Xboxu jsem si fakt nemohl stezovat.
Mesta - pochopil jsi vubec filozofii post-apo sveta probuh?
Osud - naprosto jsem nepochopil
Nepratele - opravdu by byla super zabava behat, skakat a davat headshot killy na jednu ranu, ze pane mam-rad-realnehry-a-proto-parim-CS?

Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.