.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Smejki, 2008-12-19 11:13:14, fallout3nexus, komunita

Druhá hodina historie, Jiříček survived :-)

Zdravím Vás děti a vítám na další hodině dějepisu. Vítám i minule puknuvšího Jiříčka, kterého nakonec Mr. Handy na ošetřovně dal do pucu. Ghoulí poslové hovoří o tom, že Tom Cruise už pracuje na fúzních motorech, zatímco John Travolta pod záminkou testování rantluje s ovládáním. Doba apokalypsy se tedy kvapem blíží a jedině pořádně vyvzdělaný novic může být spasen. Proto byste dnes měly bedlivě poslouchat, co že se to na světě ještě před vydáním GECKu zjevilo. Mnohý Boží výtvor je paskvilem a proto se budeme zabývat jen těmi kvalitně vyšlechtěnými kousky. Protože je však historie mrcha, téměř všechno, co považujeme za šlechtěné, se může ukázat býti zmetkem (páč na sebe serete a nikdo neposlal jediný dojem z modů. A já to vážně nejsem schopný projít a vyzkoušet všechno sám). Mnohdy zabruslíme i do svatých časů nového milénia a zakusíme i díla věrozvěstů GECKem již osvícených. Můžete se posadit.

Mnohého hráče, dokáže neuvěřitelně vytočit respawn nepřátel (nijak extrémní ale je tam). Pro takové případy lze podávat toto antidepresívum. Bez předpisu.

Jump - po těžkém tréninku s mistry vaultu v opíjení chlastání atletice se konečně naučíte skákat tak úhledně, že kreténismus dob minulých bude zapomenut.

Sám Aštar Šeran přivezl z jiné dimenze (zvané neznámo proč F2) Café of Broken Drýms

Tento vault by měl být zatím nejfalloutovější, jak to jen dnes zatím jde. 3 patra a s výtahem!!! Několik nově vymodelovaných prvků v původním stylu. Na jeho podobě se stále pracuje.

Takto konečně přeskočíte stojednotkový tutorial, který se počtvrté už může zajídat.

Tento mod upravuje stimpakování. Místo instantního nárůstu bude trvat 15 sekund, než se rány zacelí (no, ono je to ještě složitější). Přesně takhle jsem si představoval, že by to mělo fungovat. Souboje konečně nebudou už tolik záviset na tom jak rychle umíte/se vám chce mačkat hotkey na stimpack. Více schovávání, více taktizování, více strachu, více self-death animací.

Kulturisté razí toerii, že pokud cvičíte, mělo by to být na vás vidět. A přesně podle jejich filosofie funguje i tadyten kosmetický balíček, díky němuž vypadáte mužněji, čím méně jste souchotina.

Tento cvičák moleraty a mouchy naučí, že sebeobrana je jediný legální útok podle US trestního řádu schváleného v Navarru těsně před zabitím Franka Horrigana. Už vás ty $ß!*vy nebudou co padesát metrů §÷¤ßát!

Notorickým kleptomanům (jako jsem já) vadilo všemocné očko všehomíra, které vás dehonestovalo (a to ještě globálně) za jakékoliv zcizení. Pokud ho chcete vypíchnout, zabrouzdejte sem.

Pustinný kurz k získání certifikátu na stavbu robotů. Chcete vědět víc?

Regulátorům můžete díky tomuto modu uzmout dokonalou kadeřnickou péči a udělat z nich solidní ušmudlance jaxepatří.

Ach ty ženy, už z toho zase dělají Simsy.

Tak co se vám dnes nejvíc líbilo, děti? No tedy s takovou spaseny nebudete.

PS (začínám mít dojem, že to znamená Permanent Signature): Zavázal jsem se, že na naše širá disková pole :-) umístím alespoň ty nejdůležitější mody. Není v mé moci všechny mody vyzkoušet, proto prosím dobré duše, aby posílaly dojmy z těchto balíků. A u těch grafických i pokud možno screenshoty. A to buď na můj osobní mail livevil666@seznam.cz, popř. na mail redakční. Navíc vám nic nebrání v plnohodnotném využívání topinkovače.

Děkuji, sami si za to můžete :-)

Sdílet na Facebooku
Autor: smejkiOdesláno: 12:24, 19.12.2008ID: 70a85cNahlásit Vaultmasterům
prosil bych připíchnout tag modding

'kuju
Autor: moonfearOdesláno: 13:31, 19.12.2008ID: 51fe60Nahlásit Vaultmasterům
mno, vzhledem k tvé snaze si o svátcích nainstaluju bethesdí odpad a vyzkouším ty mody, snad to k něčemu bude :)
Autor: TogenauOdesláno: 16:29, 19.12.2008ID: 7eb4daNahlásit Vaultmasterům
Jak uz to nekde nekdo komentoval : Meli vam naservirovat uzasnou 2d hru s pohledem seshora v max. rozliseni 800*600 a byli by ste spokojeny. Bozemuj tak si, Smejki, udelej vlastni fallout 3 podle svejch predtav a thole nehraj a nepis vo tom radobyvtipny (ten humor je opravdu spatnej) clanky. Dik.
Autor: PepanOdesláno: 17:02, 19.12.2008ID: 524c1eNahlásit Vaultmasterům
Togenau, tak si udělej vlastní web, kde si můžeš chválit TES - Fallout plugin, do skonání světa...<=== Takhle bych mohl oargumentovat všechno...a je to hloupý mimochodem.
Autor: TogenauOdesláno: 17:14, 19.12.2008ID: 7eb4daNahlásit Vaultmasterům
Ach jo, ja nemam v planu nic chvalit, ja jenom tvrim ze bohapusty rejpani s trapnym humorem dohromady, je jenom zpusob jak se zviditelnit. Pro nekoho se zviditelni jako "super typek", pro jinyho jako totalni idiot (a tentokrat bez uvozovek).
Autor: heethenOdesláno: 18:02, 19.12.2008ID: 426c70Nahlásit Vaultmasterům
Fanoušci jsou schopni udělat během pár týdnů to co nebyla Beth schopná udělat za celou dobu vývoje. Snad z toho jednou udělají i pořádný Fallout.
Autor: toudi_skOdesláno: 18:15, 19.12.2008ID: 3290acNahlásit Vaultmasterům
Togenau, smola, skus si prejst vsetky mody a urob novinku ty podla svojho, ked sa ti toto prejeda ;)

ale ja, ocejchovan uzneviemkym, ze som spravny vlezdovaultubrahminihoprdelistu, prehlasujem na svoju podlizavu dusu, ze sa mi to paci :P
Autor: NecromanckerOdesláno: 18:57, 19.12.2008ID: 41a91cNahlásit Vaultmasterům
"Meli vam naservirovat uzasnou 2d hru s pohledem seshora v max. rozliseni 800*600 a byli by ste spokojeny" tohle je už tak trapný argument, že nemá smysl na něho už ani sprostě odpovídat. Togenaue, víš něco o Van Burenu? Myslíš jsi, že měl 2D grafiku a rozlišení 800x600 pix? Jsi ubožák, naprostý ubožák.
Autor: smejki - to TogenauOdesláno: 00:28, 20.12.2008ID: 70a85cNahlásit Vaultmasterům
Především bych ti rád poděkoval, žes mě donutil se nad sebou zamyslet a zase se jednou poznat. A musím uznat, že máš pravdu. Zcela nepokrytě se snažím ze všech sil vyniknout a nezapadnout mezi normální lidi, kteří umějí být akorát nasraní, nadávat na šéfa v práci, nadávat na politiku aspoň jednou týdně nad pivem nevalné kvality, kupovat si na dluh věci, na které neumějí vydělat, zabíjet ve svých dětech veškerou snahu býti lepšími, svádět vlastní zpackaný život na jiné lidi a na systém, mít plnou hubu planých keců, ničit sny druhých a konzumovat škvár a větší radost mít ze sousedovy soušky namísto vlastního květu. Jsem tak trochu staromilec a elitář žijící v přesvědčení, že život si řídíme sami. A to je vážně to poslední za co bych se měl stydět.

Dále ti musím poděkovat, za to, že jsem si díky tobě znovu přečetl vlastní článek. Musím totiž uznat, že některé věty mohou vyznít negativně (jako bych jen nabádal k opravování chyb ve hře). To je ovšem mýlka. Každý mod něco upravuje/přidává a tak se hodí popsat, jaké změny přináší.

Pokud bys chtěl vážně dopodrobna vědět jaký mám názor na F3 přečti si, prosím, moji recenzi <a href="http://www.madbrahmin.cz/index.php?dir=fallout3/hracske_recenze&id=smejki" target="_blank">zde</a>. Nemyslím, že si zasloužím být považován za F3 hatera. Technická stránka F3 je vážně to poslední, co by Faloutímu světu nějak ubližovalo. Takže tvou poznámku (2d a 800x600) raději v mžiku zapomínám, abych tě nemusel považovat za pitomce.

Teď mě jen mrzí, že si už nepamatuji, kdo vyslovil následující větu:"Jestliže do Vás někdo kope, znamená to, že stojíte vepředu". A abych se přiznal. Nečekal jsem, to může přijít tak brzy. Paradoxně jsem tomu rád.

Přeji ti šťastné svátky a skvělý následující život.

Smejki
Autor: smejkiOdesláno: 00:30, 20.12.2008ID: 70a85cNahlásit Vaultmasterům
koukám, že html tagy tu nefungují :-) takže znova odkaz na mou recenzi

http://www.madbrahmin.cz/index.php?dir=fallout3/hracske_recenze&id=smejki
Autor: bilOdesláno: 02:56, 20.12.2008ID: 8df588Nahlásit Vaultmasterům
podla mojho nazoru nie je dobry napad sem davat mody ako novinky a to z toho dovodu, ze ich casom budu stovky. Ked tak treba zriadit osobitnu sekciu a ked tak o tom informovat v novinke ze taka sekcia bola zriadena.
Autor: WojkyOdesláno: 22:58, 20.12.2008ID: 6165baNahlásit Vaultmasterům
Pár módů, které se mi nezamlouvají:
Mód ,,stimpakování" je hodně dost pomalý. Po zavedení stimpaku, trvá léčení min. 30sekund pro každou část těla.. Zapomeňte na hromadné léčení těla. Tělo se léčí postupně, tak jaký jste zvolily pořadí léčení.

A bacha na mód ,,realism" Je pravda, že udělá všechno tak nějak trošku realističtější, ale také vám sníží nosnost. (resp. na 160)
Autor: smejki - to wojkyOdesláno: 23:20, 20.12.2008ID: 70a85cNahlásit Vaultmasterům
díky za dojmy
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.