.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
JaW, 2009-05-23 22:01:02, NowGamer, NMA

Ohlédnutí za Falloutem 3

NowGamerNa serveru NowGamer byl koncem minulého měsíce zveřejněn rozhovor s producentem Falloutu 3 Toddem Howardem a hlavním designérem Emilem Pagliarulem s názvem Fallout 3 Retrospective (v překladu Ohlédnutí za Falloutem 3).

Rozhodl jsem se rozhovor přeložit a uložit k nám do článků na věčné časy, jako malou ukázku toho, jak funguje současný herní průmysl. Producenti her a herní časopisy jsou jako dva nenasytní křečci z jednoho vrhu, kteří si navzájem pomáhají v neplňování svých toreb až k prasknutí.Je jen na nás, zákaznících, jestli jim v tom budeme pomáhat, nebo ne. Lidé, kterým podobné praktiky herních společností zajídají, se začali srocovat například na serveru RPG Codex nebo nově také na serveru Angry Gamers, kde nedávno vyšel pěkný článek The RPG genre is fucked up, kde mimo jiné najdete i zmínku o Falloutech.

Zpět ale k dnešní novince. Možná vám bude připadat, že se tento rozhovor od těch minulých ničím neliší. A budete mít nejspíše pravdu. Todd s Emilem zde, spolu s autorem článku, vynášejí Fallout 3 a Bethesdu do nebes, plácají se po zádech za to, jakou dobrou práci udělali, nechají se pasovat dokonce na národní umělce, trochu si zakálejí na fanoušky původních Falloutů a připraví nás v náznacích na další utrpení v podobě dalšího dílu.

Po přečtení asi každého napadne hříšná myšlenka, že ten rozhovor napsali Todd a Emil sami, někde v bordelu v Las Vegas, kde utrácejí "zaslouženě" vydělané peníze a poslali ho do redakce, společně s tučným šekem, ke zveřejnění. Jestli to tak není, tak to jednoduše vypadá na to, že ti dva tři? na něčem hodně silném jedou a haš to určitě není.

Věřte mi, že se mi to celé nejen špatně četlo, ale ještě hůř překládalo.

Jen pro zajímavost, Fallout 3 dostal na tomto serveru, v celku běžně přidělované, hodnocení 10/10.

K rozhovoru jděte doleva, doprava, rovně a dlouhou cestou zpět. Řekl bych, že to bude taková pěkná tečka za tím naším případem.Opakuji, bude to taková pěkná tečka za tím naším případem.

Sdílet na Facebooku
Autor: smejkiOdesláno: 00:38, 24.5.2009ID: 70a85cNahlásit Vaultmasterům
"RPG genre is fucked up" jsem měl v plánu přeložit ;-)
Autor: JaWOdesláno: 00:48, 24.5.2009ID: 7f9e76Nahlásit Vaultmasterům
Nic ti v tom nebrání. Ti co anglicky ee, tak si to stejně nepřečtou ;-)
Autor: smejkiOdesláno: 00:56, 24.5.2009ID: 70a85cNahlásit Vaultmasterům
v půlce toho rozhovoru se mi chtělo brečet. nevidět už před tejdnem anglickej originál, řekl bych, že se jen JaW snaží překrucováním vět pošpinit Bethesdu...

...jestli jsem měl někdy blbu náladu, tak teď je to překonáno.
Autor: KalimeroOdesláno: 04:39, 24.5.2009ID: 518abaNahlásit Vaultmasterům
Díky za rozhovor. Jen nechápu ty řeči okolo. Autor článku čekal, že tvůrci, co tvoří svůj projekt x let, o něm budou mluvit v negativech? Nebo snad čekali, že magazín, co dostane právo udělat rozhovor, využije čas k dětinským urážkám, místo "normálního" rozhovoru? :) Tak prostě nadšení tvůrci a redaktor, který se i hraní zřejmě bavil, udělali rozhovor :) Co na tom je? Že se někdo poplácává po zádech...a kdo to nedělá? Navíc toto je rozhovor nějakej ten pátek po vyjití hry, takže žádné "hrabací" zájmy bych tam neviděl. Maximálně tak Todíka balil ;-)
Autor: smejkiOdesláno: 06:19, 24.5.2009ID: 70a85cNahlásit Vaultmasterům
Kalimero, tvůj PE odhaduji na 2-3
Autor: Beleven to KalimeroOdesláno: 11:23, 24.5.2009ID: 51fff0Nahlásit Vaultmasterům
Já pomalu přestávám chápat, k čemu vlastně Vault šílené brahmíny informuje k Falloutu 3, když automaticky k tomu připojí také zesměšnění. Haha, dobré, proti pár vtípkům nejsem, ale proč každou větu navíc glosují?
Autor: RatmamahatmaOdesláno: 11:33, 24.5.2009ID: 6f716cNahlásit Vaultmasterům
...ta...nehorázná drzost...honibrci jedni
Každopádně dobrá aktuálka a dík za všechny ty odkazy.

"...a designer who wasn’t brought into the world by a mother who clearly drank during her pregnancy, like Todd Howard." mě naprosto rozsekalo :D
Autor: haroldOdesláno: 11:36, 24.5.2009ID: 3304aaNahlásit Vaultmasterům
Tak se prostě všichni tři F3 lovers v rozhovoru vyzvraceli, poplácali po zádech jakože "fakt hustej oblivion nám sežrali" a slíbili ždímat značku dál přesně, tak jako to naznačili na začátku čili: "Fallout 3 bude jen další bastard kdysi tak hrdé série, zplozený průmyslem s chorobnou averzí k originalitě a velmi silnou touhou po zisku." a mě je jinak dobře
Autor: smejkiOdesláno: 11:51, 24.5.2009ID: 70a85cNahlásit Vaultmasterům
...přestávávm netrpělivě očekávat Fallout 4....jednohubku vidím velikou, jejíž úroveň dna kvality se bude dotýkat
Autor: Radiaw / WencaOdesláno: 12:09, 24.5.2009ID: 51873aNahlásit Vaultmasterům
"Ve světě Falloutu se časová osa rozchází po druhé světové válce," vysvětluje Emil Pagliarulo, hlavní designer Falloutu 3 . "Technologie se průběžně vyvíjí úžasným tempem, takže tu máme fúzí-poháněné automobily, robotické služebníky, laserové zbraně a další podobné věcičky. Spojené státy si zachovaly styl let padesátých, takže móda, účesy, domácí výbava a výzdoba byli více v souladu se starými americkými televizní pořady, jako třeba Leave It To Beaver nebo Father Knows Best."


Tim myslel, že časova osa Falloutu je alternativni časova osa skutečnosti, ktera se zmenila v roce 1950? Není to nahodou tak, že alternativni časova osa se dělí v roce 2077 ? V zavislosti jestli bude 3ti světova nebo ne? Tim ten pán chtěl říct že cca od roku 1950 je amerika ve stylu 50tych let dalších 127 let?

Já si naivně myslel, že kolem roku 2050 se do ameriky vratil styl 50tych let 20teho století a o 27 let začla 3ti světova. JAK TO TEDA JE?
Autor: DrizztOdesláno: 12:10, 24.5.2009ID: 426c06Nahlásit Vaultmasterům
Já jsem asi hrál úplně jinou hru než Bethesda a autor článku :D.

Ale tak hra má i svoje pozitiva, třeba to že ji nemusíte hrát...
Autor: RatmamahatmaOdesláno: 12:18, 24.5.2009ID: 6f716cNahlásit Vaultmasterům
to Radiaw / Wenca:

"Já si naivně myslel, že kolem roku 2050 se do ameriky vratil styl 50tych let 20teho století a o 27 let začla 3ti světova."

Jsem přesvědčem, že je to tak jak píšeš. Nevim kde Bethesda vzala svojí verzi, ale smysl moc nedává.

Autor: Radiaw / WencaOdesláno: 12:24, 24.5.2009ID: 51873aNahlásit Vaultmasterům
Pak je tedy jasné, že z toho dělaji sci-fi blivajz, když Falloutu upravujou NASILNĚ DĚJINY , ktere se nikdy nestali. Takže mužu směle prohlasit, Fallout 3 neni pokračovatelem Falloutu 1 a 2, ale Fallout 3 je uplně jiná nová hra, která parazituje na oblibenosti Falloutu (1,2) a do značné míry ji vykrádá a kopiruje! Prasata z Bethesdy...
Autor: PoulOdesláno: 12:34, 24.5.2009ID: 513aaaNahlásit Vaultmasterům
Fakt "príma" člínek. Opravdu Bethesha=Pink Floyd. Protože stejně jako PF rozšířili hudební obzory, tak Bethesda rozšířila ty herní.
Autor: JaWOdesláno: 12:51, 24.5.2009ID: 7f9e76Nahlásit Vaultmasterům
Hoši hoši, tady došlo z vaší strany maličko k nepochopení základní stavebního materiálu světa Falloutu.

Emil má samozřejmě pravdu, že se časová osa po druhé světové válce rozděluje. Takhle si totiž představují budoucnost lidé, žijící v padesátých letech. Proto všude narážíte na retro futuristické technologie - fúzní, plasmové a laserové zbraně, mluvící roboty apod.
Autor: AmarounOdesláno: 12:52, 24.5.2009ID: 6167aaNahlásit Vaultmasterům
"Rozhodl jsem se rozhovor přeložit a uložit k nám do článků na věčné časy, jako malou ukázku toho, jak funguje současný herní průmysl. Producenti her a herní časopisy jsou jako dva nenasytní křečci z jednoho vrhu, kteří si navzájem pomáhají v neplňování svých toreb až k prasknutí.Je jen na nás.... " Proto plne podporuju warezz
"
Strana pro pirátství na internetu zřejmě vyhraje křesla v Evropském parlamentu

Pirátská strana, švédská organizace, jejímž programem je povzbuzovat pirátství na internetu, zřejmě vyhraje v nadcházejících volbách do Evropského parlamentu několik křesel.

Tato strana, která prosazuje sdílení intelektuálního majetku mezi uživateli internetu zadarmo, je podle právě provedeného průzkumu veřejného mínění třetí nejpopulárnější stranou ve Švédsku"
Autor: RatmamahatmaOdesláno: 12:53, 24.5.2009ID: 6f716cNahlásit Vaultmasterům
Poul:
Ta ironie se ti moc nepovedla. Zníš jako bys to opravdu myslel vážně.
Autor: JaWOdesláno: 12:56, 24.5.2009ID: 7f9e76Nahlásit Vaultmasterům
Amaroun: S warezem tady nezačínej, tady na to nehrajem!
Autor: Amaroun Odesláno: 13:00, 24.5.2009ID: 6167aaNahlásit Vaultmasterům
Jaw : aha sorry ...... moje chyba ... Ale kdyz se to tak vezme nic jsem v podstate nerekl ;) Podporovat neznamena delat .....
Autor: Surly- 2 AmarounOdesláno: 13:06, 24.5.2009ID: 41ab78Nahlásit Vaultmasterům
Takže když budeme jenom *podporovat* prohlídku všech tělesných otvorů Todda Howarda krutopřísným černochem s lubrikantem a gumovou rukavicí, tak jsme vlastně z obliga :)))
Autor: RadiawOdesláno: 13:07, 24.5.2009ID: 51873aNahlásit Vaultmasterům
2 Jaw

Nechapu ... a to sem to četl 2x , takže Fallout 1 ma jine dějiny do roku 2009 než my v realnym světě?
Autor: RatmamahatmaOdesláno: 13:09, 24.5.2009ID: 6f716cNahlásit Vaultmasterům
JaW:
Jo asi sem se vyjádřil trochu hloupě. To co řikáš beru. Šlo mi spíš konkrétně o to tvrzení že "Spojené státy si zachovaly styl let padesátých". To mi přijde hloupý/nepřirozený. Fallout na mě vždycky působil tak, že v jeho světě došlo k všeobecnýmu návratu stylu 50. let, stejně tak jako se politická situace opět podobala 50. letem minulého století. Už jenom ta reklama na auto v prvnim intru - "žádné počítače" jako fičura evokuje téma návratu ke kořenům. Neřikám, že je to nějak super realistické, ale ne hloupé a pro komixovou realitu Falloutu skvěle fungující.
Autor: JaWOdesláno: 13:26, 24.5.2009ID: 7f9e76Nahlásit Vaultmasterům
Ratmamahatma: Tak co jsem napsal je prostě fakt. To, že "Spojené státy si zachovaly styl let padesátých" je taky fakt a nepřirozené mi to nepřipadá ani trochu.

To mi spíš přijde nepřirozený ten tvůj návrat ke stylu 50. let. Sorry, ale to je fakt řádná kravina. Jak si to jako představuješ? Dokážeš si dnes představit vrátit se ke stylu 50.let? Hadry ok, ale co technika? To si jako koupíš do obýváku, místo třímetrové plasmy, elektronkovou krabici s úhlopříčkou 10" nebo před barák zaparkuješ auto s malým atomovým reaktorem pod kapotou? 8-)
Autor: JaWOdesláno: 13:27, 24.5.2009ID: 7f9e76Nahlásit Vaultmasterům
Radiaw: přesně tak
Autor: RadiawOdesláno: 13:56, 24.5.2009ID: 51873aNahlásit Vaultmasterům
Jaw: Heh .. takže já žil 10 let v domnění, že je Fallout 1 prostě naše budouctnost, a né že je to alternativní realita našeho světa, nikde se o tom nezmiňují, ani v intru k Falloutu nikde, je tam jen prostě že v roce 2077 vypukla třetí světova, ten styl 50tych let chápu tak, že se prostě vratili obavy ze studene valky nebo tak něco, ty elektronky jsem nepobíral už při hře , ale neřešil jsem ... takže Fallout teda má uplně odlišny svět, jiné technologie atp ... hod sem pls jeste nejaky dukaz, než mi nadobro převratiš moje myšlenkove pochody, které mám v hlave přes 10let díky :D
Autor: JaWOdesláno: 14:16, 24.5.2009ID: 7f9e76Nahlásit Vaultmasterům
No jo, žil jsi po celých deset let v iluzích, ale snad to nějak rozdýcháš 8-))) Ono se to skoro nikde nepíše, protože všichni většinou debatují o tom, co bylo po roce 2077 a proč to tak bylo nikoho moc nezajímá.

Tady to máš http://fallout.wikia.com/wiki/Divergence
Autor: RadiawOdesláno: 14:19, 24.5.2009ID: 51873aNahlásit Vaultmasterům
Díky , proštuduju
Autor: RadiawOdesláno: 14:54, 24.5.2009ID: 51873aNahlásit Vaultmasterům
Já právě teď > O_O

Ten Fallout fakt po letech nepřekvapí :D, ještě že věřím na alternativni reality diky Hvezdny Braně :D, takže Fallout klidně muže byt skutečnosti! A ja mužu byt vyznamna osobnost pokud tam žiju, huray! :D
Autor: RatmamahatmaOdesláno: 14:57, 24.5.2009ID: 6f716cNahlásit Vaultmasterům
JaW:
Nasrat JaW já neřikám, že vysvětlení který sem podal je jediný možný, ale ty tvoje "fakta" sou stejně tak faktický jako ty moje. Tj. nejsou to fakta, ale výklady.
Řádná kravina je nejspíš oboje, ale retro mi přijde elegantnější než stagnace. Nebavíme se tu o skutečný realističnosti, ale o, řekněme, "komixový realitě". Pořád je ale rozdíl mezi Supermanem a Watchmenama.
Ve Falloutu nacházim dostatek podkladů a narážek pro svoje tvrzení. Například když prozkoumáš ty halový holopáskový počítače tak ti to napíše něco v tom smyslu, jako že vypadaj moderně oproti obyčejnejm počítačům (který můžeš jinak najít v rozvalinách na stolech - ty podle mě vypadaj dost současně). Je to jedna z velkejch ironií toho světa, že to co vypadá retrofuturisticky je modernější než technika co vypadá jako současná technika. Další příklad může bejt stylovej rozdíl mezi kevlarovou zbrojí (docela moderní) a energozborjí (těžký retro), přitom energozbroj byla vyvynutá později - to samý je se zbraněma - plazmovka je víc retro než eagle. Co se týká vakuovejch elektronek tak co ty víš. Sou to skutečně elektronky jak je známe z minulosti nebo nějakej super technickej vakuovej holovypočítávátor kterej vypadá jako elektronka? Ale i pokud sou to normální elektronky, třeba je v tý době používaj kvůli odolnosti proti EMP - to by třeba dávalo jakš takš smysl pro Vault-tec. Televyze může bejt jenom otázka stylovosti (jako si dneska lidi kupujou "secesní" nábytek, protože vypadá snobsky).
Podtrženo sečteno, vyberte si jakou verzi chcete, ale rači se vyhněte tomu, že mi budte tvrdit, že plácám nesmysly - retro móda neni kravina, děje se to dnes a denně - ve Falloutech je to pouze komixově přehnané.
Autor: RatmamahatmaOdesláno: 15:00, 24.5.2009ID: 6f716cNahlásit Vaultmasterům
sry za ty pravopisný chyby
Autor: RadiawOdesláno: 15:31, 24.5.2009ID: 51873aNahlásit Vaultmasterům
Je to zvlaštní svět ... zas alternativni realitu neberu to, že se nějaka udalost stala jinak po vydani hry v roce '97, to autoři nemohli vědět, ale pokud je tam fakt nějaka větší rozdilnost po druhe světove valce tak to asi alternativni vesmir je, a mě by to ani nevadilo. Každopadně pokud ano, určite neni nějak extra rozdilnej od našeho, i v New Renu visí plakaty na filmy našeho světa =P
Autor: JaWOdesláno: 15:38, 24.5.2009ID: 7f9e76Nahlásit Vaultmasterům
Ratmamahatma: Mrzí mě, že to pořád nechápeš. Svět Falloutu má svoje daná pravidla a ty sis je jen představoval jinak. To je všechno. Není potřeba to rozvádět a zbytečně ten tvůj omyl obkecávat. Raději si přečti to, co jsem linkoval pro Radiawa. Tímto bych to ukončil.
Autor: JaWOdesláno: 15:42, 24.5.2009ID: 7f9e76Nahlásit Vaultmasterům
Radiaw: Není to ani tak alternativní realita, jako jen svět v roce 2077, tak jak si lidé v 50.letech představovali, že bude vypadat. Proto třeba i ten kokotský ruční vrhač atomovek od Bethesdy do hry v podstatě zapadá.
Autor: RatmamahatmaOdesláno: 16:33, 24.5.2009ID: 6f716cNahlásit Vaultmasterům
JaW:
Ok, jestli je někde vyloženě napsaný, že je to tak jak píšeš ty a Tod a já to minul tak ok - Ten link teď luštit nebudu, protožes mě tou svojí arogancí nasral - což je nakonec taky můj problém a tak se klidim a nebudu to obkecávat.
Autor: AmarounOdesláno: 17:33, 24.5.2009ID: 6167aaNahlásit Vaultmasterům
uz chapu z jakejch posuku si dela prdel cerveny trpaslik ... :D alternativni vesmir whoooho.... ale abych nezustal pozadu tak dodam ze jestli si to predstavovali nebo je to retro svet je zcela jedno ( ikdyz se klonim vic ze je to proste tak jak je to napsany na wiki ) ... hlavni je myslenka Falloutu a ta je suprova a genialni ... Ale chtel jsem se nekoho zeptat? jaky budovy jsou ve falloutu ? Ja mam takovy pocit ze jsou tam naznaky Secese ...... diky za odpoved
Autor: JaWOdesláno: 17:56, 24.5.2009ID: 7f9e76Nahlásit Vaultmasterům
Secese to nebude. Ta vypadá trochu jinak viz.http://en.wikipedia.org/wiki/Art_Nouveau

Internet říká, že je to Raygun Gothic, který si bere prvky z Googie, Streamline Moderne a hlavně z Art Deco.

odkazy:
http://en.wikipedia.org/wiki/Raygun_Gothic
http://en.wikipedia.org/wiki/Art_Deco
Autor: DritzztOdesláno: 20:35, 24.5.2009ID: 426c06Nahlásit Vaultmasterům
Co se tu proboha zase řeší? Fallout je scifi z budoucnosti, kderý poutžívá NĚKTERÝ kulisy z let 50. dvacátýho století. Představy o budoucnosti, kryty, některý technologie atd. Zároveň je to ale svět, braný z pohledu 90. let na budoucnost.

Tím jsou dány atributy světa, jak má vypadat. Proč se tu proboha řeší alternativní budoucnosti, minulosti a podobný sračky.
Autor: DritzztOdesláno: 20:41, 24.5.2009ID: 426c06Nahlásit Vaultmasterům
Spravedlivý hněv over, tím nejhlavnějším problémem F3 je přehršel americké demence a vlastenectví. Dlouho jsem přemýšlel, co mě na té hře tak sralo, ale je to hlavně toto. Ten prvek, který posral Den nezávislosti, Patriota, Pearl Harbour je tady taky.

Starý Fallouty používaly 50. léta a Ameriku jaku kulisu, v 3. díle jako hlavní motiv, stejně jako ve výše zmiňovaných filmech.
Autor: RadiawOdesláno: 23:07, 24.5.2009ID: 51873aNahlásit Vaultmasterům
JaW: Takže Fallout nemam brat jako budoutnost, ani jako alternativni realitu ale jako proste zhotněné myšlenky lidí z let padesátých? To snad ne =/ to po mě nechtěj, to už je na mě moc ... ta alternatia jakš takš, ale tohle =/ ja prostě se nesmiřim stim , že je to jen hra ...
Autor: RadiawOdesláno: 23:08, 24.5.2009ID: 51873aNahlásit Vaultmasterům
zhmotněné*
Autor: JustyOdesláno: 04:33, 25.5.2009ID: 51b0a0Nahlásit Vaultmasterům
Co to je za kravinu, takhle mást lidi?
Je hezké, že si Todd KONEČNĚ zahrál Fallout 1, ale proč to vyznívá, jako by ho sám pomáhal tvořit?
Nehledě na to, že tam všude máte popletené číslovky a jména... what the fuck.
Autor: chilloutmanOdesláno: 08:41, 25.5.2009ID: 524e0eNahlásit Vaultmasterům
boze, nemel sem zaludek na to docist ty zvratky az do konce R!P
Autor: JaWOdesláno: 10:01, 25.5.2009ID: 430b0aNahlásit Vaultmasterům
Justy: O jakých popletených číslovkách a jménech to mluvíš? Můžeš je vypsat? Sorry, ale už se mi ten hnůj nechce znovu číst 8-)
Autor: smejkiOdesláno: 11:29, 25.5.2009ID: 70a85cNahlásit Vaultmasterům
taky jsem tam viděl spoustu chyb a překlepů, ale mám stejné zábrany jako ty
Autor: KeinOdesláno: 17:03, 25.5.2009ID: 7fc64eNahlásit Vaultmasterům
V polovině se mi udělalo blivno, dál nečtu...
Autor: JustyOdesláno: 17:04, 25.5.2009ID: 51b0a0Nahlásit Vaultmasterům
JaW: No, Hownard a jeho kumpán tam pořád vychvalují F1, jenže pokaždé tam mají číslovku "3". A POŘÁD mi ten článek vyznívá, jako by se ti dva bavili o tom, že F1 sami udělali. Nějak mi to hlava nebere.

Např: "Fallout 3 byl nedostižný zážitek, ne jen vysokooktanová horská dráha, na kterou jsme zvyklí, ale pojetí je tak nekonečné, jako touha Bethesdy hnát se dál. Naše mysl se nechá často unášet sněním o nových, vzdálených pustinách - Londýn, New York, Tokio a dalších – jsme však příliš dobře seznámeni s kamennou tváří herního průmyslu na to, abychom se vůbec obtěžovali ptát na otázky ohledně pokračování."

Hmm?
Autor: smejkiOdesláno: 17:28, 25.5.2009ID: 70a85cNahlásit Vaultmasterům
tos to dočet dál než já :-/
Autor: JaWOdesláno: 19:22, 25.5.2009ID: 7f9e76Nahlásit Vaultmasterům
Justy: Asi tě nechápu, ale kdo kde vychvaluje Fallout 1? Co je na té větě, co jsi vytáhl, k nepochopení?

Normální text je autora článku a kurzíva jsou kecy Todda a Emila, ale to je snad srozumitelné.

smejki: Spoustu chyb a překlepů? Prosím vypsat, já nevidím žádné.
Autor: JustyOdesláno: 20:25, 25.5.2009ID: 51b0a0Nahlásit Vaultmasterům
JaW: No, možná to chce trochu víc cvičit ironii. :)
Autor: chekotayOdesláno: 20:27, 25.5.2009ID: 339f62Nahlásit Vaultmasterům
Ad alternativní historie: Jak praví v Bibli Falloutu Prorok Ron Pearlman (a jeho apoštol Petruschka), dějová linie světa Falloutu se od naší odklonila někdy v padesátých letech jedinou drobností.
Jinak retro design je naprosto běžný, třeba letos letí 70. léta, normalizace - botasky, barvy, účesy, šperky...

Nicméně si myslím, že další debaty na téma historie Falloutů by se měla odehrávat na stránkách našeho nového diskusního fora: http://forum.madbrahmin.cz
Jakékoliv další příspěvky na toto téma zde budu okamžitě mazat.
Autor: JaWOdesláno: 20:36, 25.5.2009ID: 7f9e76Nahlásit Vaultmasterům
Justy: Ježiš, tak tohle mě fakt nenapadlo 8-O

chekotay: Já myslel, že sme to včera uzavřeli... dokud si s tím zase dneska nepřišel. Smaž si to po sobě 8-)
Autor: smejkiOdesláno: 00:01, 26.5.2009ID: 70a85cNahlásit Vaultmasterům
justy - poslední dobou pozoruju, že má kdekdo málo bodíků v PE

JaW - nééé, ty mě nutíš to číst:-/...kouknu na to, no
Autor: JaWOdesláno: 00:41, 26.5.2009ID: 7f9e76Nahlásit Vaultmasterům
smejki: to nízké PE bude platit i včetně pana smejkiho, podle té reakce na Justiho ehm ironii ;-)

Justy mě jednoduše zmátl, protože tady padá poslední dobou tolik blbých dotazů, že mě jeden další v pořadí vůbec nepřekvapil, ani sem neokl mrkem a jal se okamžitě odpovědět. Ty komentáře pod článkama byl ale blbej nápad. Jaký tady byl klid 8-(((
Autor: PedroOdesláno: 01:41, 26.5.2009ID: 618cccNahlásit Vaultmasterům

Ze vas to jeste bavi, hadat se, ktery Fallout byl lepsi.
Ja na to mam svuj nazor a tvrdim, ze nejlepsi byl:
Fallout: BROTHERHOOD OF STEEL.
3D grafika, akce, pekne postavy, zajimavy pribeh, zadne nudne chozeni po mapach, spousta akce a zbrane.

Autor: MáraOdesláno: 02:20, 26.5.2009ID: 51af74Nahlásit Vaultmasterům
Tak sem to dočetl :D
"bla bla bla........To je základem vedlejších úkolů, které jsou podmanivé a promyšlené tak jako hlavní příběh..."

Muže mi někdo vysvětlit tudle SRAČKU?

Oni považujou ten hovno příběh,že se vám ztratí tatík a hledáme ho pak jak magoři za něco zajímavýho? WTF brak
Autor: JustyOdesláno: 04:53, 26.5.2009ID: 51b0a0Nahlásit Vaultmasterům
Pedro: Kdyby to nebyl do očí bijící pokus o trolling, tak tě snad zajedu domů umlátit nohou od židle. :)
Autor: UranOdesláno: 13:01, 26.5.2009ID: 430b02Nahlásit Vaultmasterům
To:Justy ja se musim kolehgy pedra zastat i me se BOS libi a libi a dohral jsem ho hned nekolikrat
;-)
Autor: JaWOdesláno: 13:12, 26.5.2009ID: 430b0aNahlásit Vaultmasterům
Hoši, pokud bude zájem, uděláme chlívek i pro FOBOS, když už tu máme chlívek pro Fo3...
Autor: haroldOdesláno: 19:51, 26.5.2009ID: 3304aaNahlásit Vaultmasterům
Nejlepší RPG roku... (automaticky je jasné v jakém průměru se utápí her.průmysl této doby, když je možné něco takovýho napsat)
Autor: JustyOdesláno: 20:27, 26.5.2009ID: 51b0a0Nahlásit Vaultmasterům
JaW: Mno, řekl bych, že je to pořád jeden a ten samý troll na jiné IP, ale jak je libo.
Osobně bych lidem, kterým se líbí věci jako FOBOS, doporučil elektrošoky a klystýr.
Autor: DevaOdesláno: 21:10, 26.5.2009ID: 7f7696Nahlásit Vaultmasterům
Proč neudělat chlév i pro FOBOS, příběh dosahuje kvalit nedostižného F3, stejně jako propracovaný RPG systém.
Autor: Eli4Odesláno: 22:47, 26.5.2009ID: 618dfaNahlásit Vaultmasterům
Takto se psalo za minulého režimu.
Autor: JustyOdesláno: 23:13, 26.5.2009ID: 51b0a0Nahlásit Vaultmasterům
Eli4: Ehm... co prosím? Ten článek? :)
Autor: smejki - Eli4Odesláno: 11:34, 27.5.2009ID: 70a85cNahlásit Vaultmasterům
tak teď jste to, pane doktore, pěkně vystihl
Autor: ALLOdesláno: 00:48, 31.5.2009ID: 703584Nahlásit Vaultmasterům
Vidim ze je to tu riadna pseudointelektualska zlezina hehe.Dost stary na to aby si pametali stare Fallouty ale pritom dost mlady na to aby hrali gamesy-prave vy robite s trojky legendu-lebo my obycajny ludkovia sme davno zabudli ze sme ju hrali aj ked 6 tyzdnov -BOHOUSI-dneska !!! Vidim ze kôli nej nemozete spavat a zere vas to-spravne len kydajte a reagujte vzdy, ked sa niekto v Bethesde oprdne, lebo aj zla reklama je reklama-len tak dalej Cest vasej zasluznej praci.
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.