.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
JaW, 2009-07-31 20:28:22, Games Tiscali

Fallout New Vegas - Tiscali objevilo Ameriku

Na herním serveru Games Tiscali, který sjíždí s kvalitou svých článků pomalu, ale jistě do nemastného a neslanéh průměru, dnes navečer vyšel úžasný článek "Co můžeme čekat od Fallout New Vegas?", což je v podstatě jen velmi hrubý výcuc z anglického originálu, který vyšel před čtrnácti dny na IGN a ve kterém se od naší novinky, zveřejněné před celým čtvrt rokem, nedozvíte zhola nic nového. Jedná se jen o snůšku všeobecně známých faktů a domněnek. Jestli se opravdu nechcete dozvědět nic nového, pak vlezte sem. To už je na tom Tiscali tak blbě, že začíná kopírovat, pardon, překládat cizí články?

Sdílet na Facebooku
Autor: smejkiOdesláno: 10:23, 1.8.2009ID: 70a7f8Nahlásit Vaultmasterům
nechtěl bych navazovat na stěžovačskou nit, která se nějakou dobu brahminou táhne, ale skutečně nám tu herní weby upadají (sešup je nejvýraznější právě u Tiscali). Na druhou stranu se zvýrazňují osoby, které umí držet kvalitu své práce na průměrem. Naštěstí z nově založeného českého eurogameru mám zatím velice dobrý pocit, ale z tý nepřehlednosti webu mi div nepraskají okuliare.

a k New Vegas - ano, očekávám lepší (čti hlubší a soudržnější) hru, než je tomu u F3
Autor: SiusOdesláno: 11:57, 1.8.2009ID: 6f99aeNahlásit Vaultmasterům
Nevím, na to, že před x lety všichni čekali na zázrak v podobě pokračování a se s nima teď roztrhl pytel. Na každém rohu je vidět Fallout. Bum f3, bum 5x dlc, bum new vegas, bum fallout mmo...

Jediné v co doufám je jen FOnline: 2238, zbytek z falloutích novorodů jde už mimo mě. Vegas si pohlídám, ale mám obavy, že to bude jen pokus Bethe$dy trochu odlehčit od nenávistného spamu na jejich webovkách. Předhodí té nespokojené hráčské skupině něco víc "oldschool/hardcore/fallout-like", ale jen se zděšením si snažím představit co si Bethe$da vybaví pod "oldschool/hardcore/fallout-like". A to že na projektu spolupracuje spousta zvučných jmen není zrovna extra záruka. Koho chleba jíš...

Fallout 3 není žádný zázrak, je to těžce podprůměrná hra, stavěná na míru těm nej-ne-náročnějším hráčům. Hra jako samotná by u mě uspěla jako nepříliš vydařený pokus o zkopírování Serious Sama v postapo provedení, ale jako Fallout předčila ty nejhorší možné obavy => Fallout PRO MĚ nemá v rukou Bethe$dy budoucnost. A dost možná nemá budoucnost v rukou nikoho, kdo se bude snažit jeho jméno zpeněžit. Jednoduše dneska je kvalita lehce z módy a všichni volí cestu nejmenšího odporu při lovu na chechtáky. A při jednoduchých počtech, proč investovat do vývoje kvalitní hry, která uspokojí i náročnější hráče, když stačí investovat třetinu a zisk bude stejný, ne-li větší.

Proto pro mě jediné světlo na konci tunelu představují projekty fanoušků pro fanoušky.
Autor: PerryOdesláno: 11:57, 1.8.2009ID: 708342Nahlásit Vaultmasterům
Když jsem se koukal na ty komentáře typu " běž do háje nám se to líbý" ... svrběly mě prsty tam něco napsat, ale rozdejchal jsem to .. :D
Autor: smejki - perryOdesláno: 12:21, 1.8.2009ID: 70a7f8Nahlásit Vaultmasterům
anglicky se nejlíp zpívá svahilsky ;-)
Autor: ErinaOdesláno: 09:43, 3.8.2009ID: 41d350Nahlásit Vaultmasterům
Mne tedy dostala tato veta: Fallout 3 byl prodejní úspěch a to i díky tomu, že obsahoval všechno, co k Falloutu patří. Bethesda by jistě nedovolila, aby to neměl New Vegas a ohrozily by se tak případně prodeje.

Jak muze nekdo vubec o tom sprasku rikat, ze ma vsechno, co k Falloutu patri? To neposlouchaji Falloutaky, aby si uvedomili, ze tam chybi to nejpodstatnejsi, co delalo Fallout1 + 2 tak vyjimecnymi? To vubec neposlouchaji, co k tomu Fallout komunita rika?
Podle mne je F3 pouha prumerna Bethesdacka hra, ktera ma s predchozimi Fallouty spolecny akorat nazev a prostredi a i to dokazali Bethesdasi sprasit. Nakupit nepruchodne haldy trosek, ktere clovek musi obchazet pres pul mapy, to da vazne silene premysleni a prace *klepe si na celo*. Na sigil foru to Carlos shrnul do jedne cety a ja se pod podepisuji. Citace: Ve zkratce tahle hra postavila na hlavu vše, co bylo ,Fallout',
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.