.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chekotay, 2009-11-17 17:29:12,

Soutěž: Ještě jeden kousek a už na to fakt kašlu!

Hluboce se omlouvám, ale ze seznamu aktuálek vypadla jedna povídka, konkrétně deváté místo, Poslední kšeft v New Renu. Zřetelně si pamatuji, jak jsem ji psal - buďte si jistí, že o povídce z New Rena (které nesnáším) bych se opravdu rozepsal. Dnes se tedy rozepisovat nebudu. Představuji vám dobrodružný příběh detektiva (tedy opravdu nikoli detektivka, Bodkine), který už toho má v Renu dost, a právě dostal bezva šanci pěkně za sebou prásknout dveřma. Takže ještě jednou: Oprava - tenhle příběh skončil na devátém místě se známkou 2,5.

[ Poslední kšeft v New Renu ODT ]  [ Poslední kšeft v New Renu RTF ]  [ Poslední kšeft v New Renu PDF ]

A mimochodem: Kdo dneska nevyvěsil vlajku je houby občan!

Sdílet na Facebooku
Autor: smejkiOdesláno: 19:42, 17.11.2009ID: 70a85cNahlásit Vaultmasterům
nevyvěsil, ale byl jsem na národní ::rock
Autor: SangwinyOdesláno: 20:05, 17.11.2009ID: 8e1c3aNahlásit Vaultmasterům
Tak tahle povídka měla říz(ek)...
BTW: tak to jsem asi houby občan :-P
Autor: SsyxOdesláno: 21:00, 17.11.2009ID: 518868Nahlásit Vaultmasterům
Styďte se, já věšel krásnou jedenapůlmetrovou :mrgreen:
Autor: KharkowOdesláno: 21:29, 17.11.2009ID: 6fc11cNahlásit Vaultmasterům
Pche, vlajku to tak.
Autor: PajaOdesláno: 21:59, 17.11.2009ID: 5161beNahlásit Vaultmasterům
Joo, líbilo se mi to:) tohle se četlo jedna báseň, už se těším na ty další :)
A k vlajce nevidím žádný extra důvod, nebydlím ani ve škole ani na úřadě.
Autor: s0fOdesláno: 00:18, 18.11.2009ID: 613f72Nahlásit Vaultmasterům
vlajku nemam. vyvesil som len tradicne ritualnu, trikolornu stuzku na limec.

budme radi, ze sa nase staty zbavili cervenej kotvy nenasilne. ne radi. budme na to hrdy, pretoze ine krajiny take stastie nemali :|

poviedku precitam zajtra, sry za OT.
Autor: LmslaverOdesláno: 11:02, 18.11.2009ID: 42e2caNahlásit Vaultmasterům
Děkuji porotě za přečtení, bodové ohodnocení a názor na povídku.
Ohromně jsem se bavil, když jsem začal povídku psát, ale postupem času mi bylo jasné, že jsem si ukousl příliš velké sousto. Chtěl jsem do ní nacpat co nejvíce věcí, které jsem při hraní Falloutu 1 a 2 tolik miloval. Ano, nikterak neoriginální příběhový škvár je zakončen kýčovitým koncem. To patrně na mě zanechaly stopu přečtené knihy Karla Maye a další dobrodružná literatura z dětství.
Co dodat k pravopisným chybám? Z diktátů jsem měl ve škole nejlepší známku čtyřku ( a to byl svátek), lepší už to asi nikdy nebude.
Snad se najde pár lidí, kteří si po přečtení téhle povídky neřeknou že to číst byla zcela ztráta času. Spisovatel už ze mě nebude, to vím, ale zase jsem zkusil něco, co mě bavilo. Byla to sranda a o to hlavně jde. Protože když nejde o život tak jde o h.... :D

Mimochodem pokud jde o vlajku, tak záleží v jakých barvách. Někdo věšel státní, někdo asi černou. Podle toho co mu těch dvacet let svobody přineslo. Já nevěšel žádnou, protože by možná bylo lepší věšet politiky, zloděje a podvodníky (na někoho sedí všechna označení). Přenechávám mávání vlajkou jiným a raději ve Falloutu zastřelím nějakého mutanta, který nestihne vytáhnout ruku z vlastního zadku ke své bouchačce, nebo se začtu do nějaké kvalitní brakové knížky. To jsou totiž jedny z mála kladných věcí, které nám pád totality přinesl.
Autor: Rudi.BOdesláno: 13:45, 21.11.2009ID: 511332Nahlásit Vaultmasterům
Viky mi pride nejaka tvrda... na to ze su to amaterske poviedky tak sa prekvapivo dobre citaju.Minule sa mi do ruk dostala nejaka komercna poviedka co cital kamos a bavila ma ovela menej ako toto.Citanie tohto dielka som si vychutnal.Lmslaver- dakujem :)
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.