.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Psychotic, 2010-01-16 23:00:04, IGN

Tak snad už naposledy

Bylo jasné, že s všemožnými herními žebříčky se kolem konce roku roztrhne pytel a tady máme jeden, který tu plejádu snad ukončí:

Fallout 2 byl 19. v PC žebříčku
Fallout 3 byl 3. v XBox žebříčku..
a teď se umístil na 5. místě i na kolbišti PS3.

I za to si zaslouží nějaké to óchání a áchání, protože mezi tak silnou konkurencí je zázrak, že se do té TOP5 dostal.
Btw. silně pochybuji, že i potom, co byla hra dvakrát takto vyzdvihnuta, uzná tady někdo, že by to mohla být dobrá hra :)

Sdílet na Facebooku
Autor: smejkiOdesláno: 12:20, 16.1.2010ID: 41a986Nahlásit Vaultmasterům
to je prosté, milý Watsone. Když vidím mezi nejlepšími hrami takové hnoje jako Arkham Asylum (=übershit), Oblivion, COD MW2, Resistance, Rock Band (OMG!), tak to na mě působí dojmem "tak co se nám tu nejvíc prodávalo a mělo největší reklamu" a ne jako výběr toho nejkvalitnějšího. Nicméně uznávám, že v produkci posledních dvou tří let patří Fallout3 mezi vyšší sortu.
Autor: chekotayOdesláno: 18:11, 16.1.2010ID: 51ff24Nahlásit Vaultmasterům
Reagovat na nezveřejněnou aktuálku je gayné! :-D Ale také musím dodat, že žebříčky jsou sice pěkné, ale já tu hru hrál, takže... ech. :-D
Ach jo, kde se v nás ta nenávist bere? :)
Autor: smejkiOdesláno: 20:26, 16.1.2010ID: 70a85cNahlásit Vaultmasterům
přeci to nebudu psát do aktuálky. nikdy nikdo neví, kdy budu opět při smyslech, abych byl schopen reagovat. Včera to ještě šlo :-)
Autor: Sadam.SOdesláno: 01:10, 17.1.2010ID: 703522Nahlásit Vaultmasterům
Hele, smejki, co mi šaháš na oblivion :D
A... Fallout 3 je fůj :D
(jo vim, 1:11 není to pravý, ale já 1,01 prošvih a na 2.02 se mi čekat nechce :D
Autor: Sadam.SOdesláno: 01:10, 17.1.2010ID: 703522Nahlásit Vaultmasterům
hele, moment... co se to sere s těma časama??? :D:D
Autor: SiusOdesláno: 03:12, 17.1.2010ID: 6f99aeNahlásit Vaultmasterům
Psychotic dovolím si nesouhlasit s poslední větou. Ono by to klidně mohla být dobrá hra, ale to by nesměla být špatná.
Autor: toudi to psychoticOdesláno: 09:18, 17.1.2010ID: 3290acNahlásit Vaultmasterům
vážne som tej hre dal šancu, dokonca máme doma 4 (slovom štyri) originálky, takže ja podľa hysterických
obdivovateľov zo začiatku hneď po vydaní hry F3 mám právo sa k tomu vyjadriť: úprimne, je to dobrá
hra (teda v pomere k tomu, čo vychádza dokonca jedna z lepších FPS), ale to by sa nesmela hrdo
nazývať FALLOUT 3 bez dodatku, že to je STRIEĽAČKA (RPG ani omylom) NA MOTÍVY RPG hry Fallout

Btw. silně pochybuji, že i potom, co to bylo o hře mnohokrát a mnohýmy fanoušky skutečných Falloutů
takto deklarováno, uzná tady někdo z vás (F3 only fans), že by to mohla být skutečně pravda :)
Autor: KeinOdesláno: 11:56, 17.1.2010ID: 7f274eNahlásit Vaultmasterům
Pardon chlapci, ale COD MW zcela jistě na vrchol žebříčku patří. Óoch, Áááách, já zapomněl že to není RPG :( ale ono se to nikdy ani jako RPG neprezentovalo je to FPS střílečka a hodně dobrá.

Óoch, Áááách podruhé, takové hry jsou přece starašně stupidní... :( I takové hry jsou ale potřeba, takže promiň smejki, že to není geek textovka :(

Co se týče oblivionu, v době jeho vzniku jsem si myslel, že je to největší hovno a taky bylo. Pak vyšly módy OOO apod. a je to teď jedna z nejlepších fantasy RPG hned po Dragon AGE. Ale jelikož to jsou módy fanouškovské tak ano hra jak sep rodává v obcohed stojí za hovno.

Co se týká F3 a jeho prodejnosti, to snad nemá cenu ani komentovat. byla, je a bude to šit a u tohoto šitu, který se rovná šitu odpadu z odpady z odpadu trávy nepomůžou ani módy jelikož ta hra je už v základu zcea RETARDOVANÁ

howg
Autor: smejki - KeinOdesláno: 12:19, 17.1.2010ID: 70a85cNahlásit Vaultmasterům
tolik textu jsi mohl ušetřit... nikdo tu COD MW nezahazuje proto, že je to FPS. Half-life 1a2, Crysis, Far Cry 1, CoD1...i ten neslavný Dea Space měly něco do sebe. MW2 (už MW1 stálo celkem za prd) je ledva průměrná FPS s véééélkou reklamou. Nemám nic proti hypu, pokud na jeho konci dostanu vymazlený produkt (třeba Bioware je ještě v tomto zárukou), ale tři hodiny ničeho v singlu a opět o něco horší mulťák... to je nehodno jakýhkoliv superlativů, jež se kol toho neustále věší.
Autor: MoonfearOdesláno: 15:39, 17.1.2010ID: 51158eNahlásit Vaultmasterům
smejki to řekl dobře. Sám mám střílečky rád, HL2 hraju do teď, crysis, far cry, zrovna sem si koupil serious sama HD, ale nic z toho sem nedohrál tak rychle jeko MW2 (a přiznávám se, MW2 jako jedinou hru za poslední rok a půl jsem si nekoupil, narozdíl od MoH anthalogy). Byla to průměrná FPS, neuvěřitelně krátká a nějak nemám chuť zkusit to na nejtěžší obtížnost. A to samé F3, zahrál jsem, dohrál jsem, a nenašel jsem jediný důvod to instalovat znova, narozdíl od tuny jiných her.
Autor: KeinOdesláno: 18:53, 17.1.2010ID: 7f274eNahlásit Vaultmasterům
Co vím tak všechny novější COD byly krátké, mě a mnohým dalším se to líbilo. Já jsem se při hraní velice bavil a to pokaždé. A nemíním zatracovat hru jen proto, že je krátká. Jinak nevím co se ti na MW2 nebo MW1 dál nelíbilo. Příběh a dějová linie se mi zdá vic než slušná u FPS a jinak je to naproste starý známý COD, o multiplayeru se vjadřovat nebudu, jelikož multiplayer COD nehraji. Co se, ale týče singlu tak ten mě u žádného COD nikdy nezklamal a to jsem hodně vybíravej co se her a zvlášť FPS, co mě moc nerajcujou, týče.
Autor: Psychotic to ToudiOdesláno: 21:40, 17.1.2010ID: 60f086Nahlásit Vaultmasterům
Problém s Fallout-2-only fanoušky je problém, že jsou to čistě PCčkáři a jako takoví nemůžou RPG-kouzlo F3 chápat. Naopak já si vyprošuju označení Fallout-3-only fan, protože F2 jsem mnohokrát dohrál a i přes spoustu jeho chyb se mi líbil.

A PRO VŠECHNY OSTATNÍ: U dobře hodnocené hry nelze říct, že je to špatná hra. Prostě nejde. Mužete říct, že se vám nelíbí, ale to je tak vše.. Mně se kupříkladu nelíbí Halo. Ale nikdy bych nevypustil z úst, že je to špatná hra. Ona prostě není. Jen mi nesedla. Fallout 3 byl myslím vyhlášen RPG roku (not sure), takže to není špatné RPG, jen vám její RPG systém nesedl. Toť vše.

Btw. co se týše Cod:MW - ano, je to nechutná komerce, ano, je to zábava pro masy. Ale to z toho nedělá hru pro blbce. Já za CodMW2 vyhodil sedmnáct stovek, ale nemůžu říct, že bych toho litoval. Ve split-screenu s kamarády si s tím člověk užije srandy až až. PRostě každý může z toho či onoho důvodu něco zavrhovat, ale nic to nemění na tom, že jeho názor je předpojatý až hanba. To ale na brahmíně není nic nového, že? :-)
Autor: toudi to psychoticOdesláno: 10:31, 18.1.2010ID: 3290acNahlásit Vaultmasterům
TRON 2.0 mal lepší RPG systém ako Fallout 3 a to bola blbá strieľačka, takže asi tak
Autor: jaxOdesláno: 15:48, 18.1.2010ID: 6f981eNahlásit Vaultmasterům
Houby s octem panove:P Fallout 3 je proste vyborna hra a bezvadny pokracovani predchozich dilu a tak to proste je a bude, uz si to konecne jednou zapiste za klobouk :)
Autor: toudi to jaxOdesláno: 16:55, 18.1.2010ID: 3290acNahlásit Vaultmasterům
a Hitler so Stalinom sú určite v nejakom rebríčku vedený ako osobnosti roka ::rofl u mňa je napr.
best kapela t.A.T.u. a na ich 5 albumov nedám dopustiť, ale aby som kvôli nim trepal kraviny jak ty ...
Autor: ParkonOdesláno: 16:59, 18.1.2010ID: 60f2e2Nahlásit Vaultmasterům
to jax:
nwm jestli to myslíš ironicky, nebo jestli si úplně mimo. Ale co, každý má právo na nějaký ten názor. Mimochodem, až vyleze FFXIII tak konzoláři poznají pravé RPG :-)
Autor: DevaOdesláno: 17:33, 18.1.2010ID: 7f77c4Nahlásit Vaultmasterům
Tak zrovna Final Fantasy po devátém díle nabralo kurz do hoven, zrovna pařím dvanáctku, příběh nikdy nebyl mizernější, grafika je předělaná z Vagrant story(PSOne) včetně zvuků z boje, poprvé se mi u FF hry stalo že jsem vypnul hudbu a RPG systém stojí za Fallout 3.

Dokonce i FF Crisis Core nakopalo dvanáctce zadek a to pořádně a na všech frontách, takže mám neblahý dojem že třináctka nebude lepší - hlavně aby to vypadalo "cool" :-(
Autor: ParkonOdesláno: 17:38, 18.1.2010ID: 60f2e2Nahlásit Vaultmasterům
Hmm, pravda 10 nebylo nic moc, 11 online, 12 jsem si taky moc neuzil, ale podle toho co prezentuji na ofic. strankach, to vypada na navrat k starym dobrym korenum + ta jejich uchvatna grafika. Zakze si myslim ze se bude na co tesit.
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.