.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Psychotic, 2010-01-30 01:30:26, IGN, NMA

Lawyer Wars 2: Pomsta Shitů

Pokud jste četli smejkiho článek z nového roku, jistě vás potěší, že sága Lawyer Wars má další pokračování. Bethesda totoiž oficiálně podala odvolání proti prosincovému rozsudku a soudí se dál (asi nechce platit interplayi soudní výlohy, zruinovalo by ji to).

Nicméně při reakci na situaci šéf Interplaye Herve Caen zmínil, že vydání první bety Fallout MMO (nebo Projektu V13, jak chcete) je plánováno na rok 2012. Ale pouze v případě, že Interplay soudní při vyhraje (pak už by to nebylo Fallout MMO) a navíc pokud do té doby všichni nezemřeme

smejki doplňuje:
Z první kapsy:
K IPLY se přidal Mark O'Green, který má na svědomí dialogy a některé designové záležitosti v prvních dvou Falloutech.
Kdysi slavný vydavatel navíc 21.1. definitivně (krví Herveho Ceana) stvrdil spolupráci s Masthead Studios.

A z kapsy druhé:
Zenimax prozměnu oficiálně zformoval MMO divizi (ZeniMax Online Studios). Dle transkripcí ze soudu a zpráv od dobře informovaných zdrojů pracují na TES MMO.
Sdílet na Facebooku
Autor: En3mYOdesláno: 00:08, 31.1.2010ID: 6119eeNahlásit Vaultmasterům
to snad nemyslej vazne ?! az 2012 ? to na tom proste nemuzou spolupracovat ?! ja to nechapu , jde jim jen o prachy , ne o hrace =/
Autor: ImperatorKNROdesláno: 10:19, 31.1.2010ID: 51afdeNahlásit Vaultmasterům
V dnešnej dobe ide máloktorím o hráčov, večšinu zaujímaju len prachy.
Autor: smejkiOdesláno: 13:12, 31.1.2010ID: 70a85cNahlásit Vaultmasterům
nechápu vaše mylšenkové pochody, chlapci...
Autor: JaWOdesláno: 13:32, 31.1.2010ID: 524da6Nahlásit Vaultmasterům
Nech je, aspoň se člověk zasměje 8-)
Autor: AmarounOdesláno: 20:56, 31.1.2010ID: 6f994aNahlásit Vaultmasterům
http://www.ddworld.cz/herni-sekce/recenze-her/tema-hodnoceni-her-lesk-a-bida-recenzi-her.html zajimavy clanek to sem postnete myslim ze vic lidi bude zajimat !!!!
Autor: TemplayerOdesláno: 17:52, 2.2.2010ID: 705d5cNahlásit Vaultmasterům
Doufám, že projekt V13 (Fallout MMO) bude stát za to. Aspoň trochu, žádné iluze si nedělám, ale doufám že to herně vyřeší lépe, než u Fallout 2238.

Co jsem tam naposledy hrál, pozměnili hratelnost změnami takovým způsobem, aby se nikdo nemohl obohacovat či využívat herních nedostatků. (největším problémem co jsem tam viděl bylo, že hra aby byla alespoň trochu hratelná vyžaduje vícero povolání a tudíž postav (jedna postava toho moc nezvládne..) jenže šéfové to tak omezili (enormní prodlevy u využití dovedností či těžení, 10 minutové čekání při přepnutí postav a další ..) tzv. rád bych si počkal až to výjde natvrdo (jestli vůbec, stávající komunita klesá...alespoň v očích mých) nebo dokuď se to zase nebude dát hrát.

Jestli tu někdo projíždí tyhle komentáře, a má alespoň trochu rád 2238 - F, a není v klanu, a má prach.. no to už přeháním ale, dal bych nějakej malej klan, třeba 3-10 lidí, v malý základně (jeskyně) ... A ne, k VŠB už se radši nehlásím, občas ste tam dělali pěkný lumpárny :D . Tzv. s VSB už jen a pouze přátelé, nic víc. Má někdo zájem? :D :) .

Rada pro humanoidní bytosti, které čtou mé komentáře - Neberte mně vážně, teda jestli si chcete zachovat duševní zdraví. :D
Autor: PaloOdesláno: 11:11, 3.2.2010ID: 6f9880Nahlásit Vaultmasterům
odporúčam prečítat článok na ktorý tu Amaroun dal link, velmi zaujimave
Autor: smejki - PaloOdesláno: 12:15, 3.2.2010ID: 70a85cNahlásit Vaultmasterům
zaujímavé, ale velmi povrchní. když na začátku psal, že konečně sesbíral materiály, tak mě dost navnadil, jenže pak z toho vlastně byla jen všeobecná úvaha bez podložených faktů kombinovaná s reklamou na vlastní poctivost. nic z toho mi nevadí a vesměs s ním souhlasím, ale vynášet ten článek do nebe nebudu.
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.