.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
JaW, 2010-05-07 10:56:42, fórum VŠB

VŠB APPROVED MegaPack pro Failout 3 GOTY EN

Někdy koncem února jsem dostal šílený nápad, částečně ovlivněn obdivnými výkřiky posledních několika zarytých fanoušků Failoutu 3 na fóru a v komentářích k novinkám (aneb budou-li kolem tebe lidé vytrvale mluvit o tom, že když hovno usmažíš na olivovém oleji a posypeš parmazánem, že se bude dát jíst, časem tomu uvěříš), že bych mohl, po roce a půl od vydání hry, nainstalovat Fo3 s nejnovějšími modifikacemi z Nexusu a konečně tu zrůdnost dohrát.

Poprvé, v době kdy hra vyšla, jsem to po přibližně čtyřiceti urputných hodinách vzdal, když jsem nechtěně dorazil, při mém brouzdání nepustou pustinou, do River City a tím si neúmyslně zkrátil už tak krátkou hlavní dějovou linii. Když mi začaly postavy sdělovat podivné informace a já odpovídal větami, které jsem vůbec nechápal a když mi začali připisovat zásluhy za skutky, které jsem nikdy neučinil, dokapala do mého poháru trpělivosti poslední kapka a pohár ani tak nepřetekl, jako explodoval.

Netrvalo dlouho a po několika hodinách strávených čtením potřebných informací jsem zjistil, že nejvhodnější modifikace, na které bych mohl stavět své velkolepé dílo, bude pravděpodobně FWE neboli Fallout 3 Wanderers Edition od autora jménem Mezmorki a jeho týmu. Pak už nebylo těžké narazit na seznam doporučených modifikací od stejného autora a kostra VŠB APPROVED byla na světě.

Poté následovalo projití celého Nexusu a vybrání těch nejvíc supr čupr modifikací, drobné opravy a jejich testování, při kterém mi hodně pomohl Nuke.

Rozepisovat se, co všechno v modifikaci můžete hledat, nebudu. Každý umíte číst, takže co dělá FWE se dočtete tady a seznam mnou přidaných modifikací, včetně stovky screenshotů zase tady. Přeji hodně zábavy. Ehm.

Dovětek: Asi není těžké uhodnout, že jsem hru i přes všechny ty báječné modifikace a vychytávky nedohrál (falloutí inkvizitor Kein mě varoval, že to bude za nějakou dobu stejná nuda jako holá hra a měl pravdu). Nikdo mě nemůže nařknout z toho, že jsem to nezkusil, protože já to zkusil hned dvakrát.

Sdílet na Facebooku
Autor: ScytheOdesláno: 17:13, 7.5.2010ID: 511270Nahlásit Vaultmasterům
Sbohem a šáteček Jawe... :D
Autor: ScytheOdesláno: 17:20, 7.5.2010ID: 511270Nahlásit Vaultmasterům
PS : Foblivion je nuda. A ani mody nic nezmůžou...
Autor: SiusOdesláno: 18:36, 7.5.2010ID: 6f99aeNahlásit Vaultmasterům
FOnline > Fallout 3

Autor: ConscriptOdesláno: 18:49, 7.5.2010ID: 51d7b6Nahlásit Vaultmasterům
@Sius

F1 > F2 > F:T >>>>>>>> FOnline = F3
Autor: Johnny NuclearOdesláno: 18:55, 7.5.2010ID: 7f517cNahlásit Vaultmasterům
conscripte hráls vubec fonline ?
Autor: KeinOdesláno: 20:29, 7.5.2010ID: 513b74Nahlásit Vaultmasterům
Pick up the pieces!!!! My brain is hanging upside down...
Autor: jaxOdesláno: 22:49, 7.5.2010ID: 6f981eNahlásit Vaultmasterům
Teda JaWe, ze se nestydis... takhle vytrvale porad rypat a nadavat vyborny hre jako je Fallout 3 a jeste ke vsemu jako nejvetsi trapnost nade vse hrde hlasit jak si to i po roce a pul nikdy nedohral dal nez par usmrkanych kroku od vaultu, co by zvladla i cvicena a leprou postizena opicka:P
Autor: MarkosOdesláno: 23:05, 7.5.2010ID: 51af74Nahlásit Vaultmasterům
Fallout 3 jsem teda dohral, ale uz ze zoufalství teda. Nečekal jsem, že po konci uz nic nebude. Tak sem toho prošel docela málo. Chtěl jsem to projet pořádně, jako fallout prostě. Ten příběh hroznej shit. Po roce jsem tam hodil asi 15 módů. Od textur,vyvážení zbraní, novy zbraně, úprava barvy aby to nebylo tak hnusný, real strava.... Každopádně akorát dojdu do prvního městečka (Megaton že? :D ) no a prostě ne, nechci slyšet ty keci od šerifa, ne ne ne NUDA. Snad 5 hodin jsem se s**l s tema módama a po 5ti min jsem to vypnul. DELETE... Už se k tomu nikdy nevrátim. Škoda. Datadisky sem žádný nehrál. Kazilo by mi to FALLOUT. A New Vegas? Stačil jen ten screen s tabulkou alá limonádovej Joe. Ale třeba překvapí... ehm :D
Autor: JaWOdesláno: 23:09, 7.5.2010ID: 7f0168Nahlásit Vaultmasterům
Nedohrál, prostě se to nedalo. Hlavní linie, mě vůbec netáhla, plnil jsem vedlejší questy a boostoval postavu až k tragickému RC. Ona je celá hra udělaná jak pro leprou postiženou opičku, vede tě za ruku, šipkama ukazuje kam jít, říká ti co máš dělat a kromě nepřátel ti nestaví do cesty vůbec žádné logické překážky. Naposledy jsem nejvíc času strávil s modifikacemi FNNCQ a fallout 3 slavery overhaul, Return to Shady Sands a vynikajícími logickým adventurami A Note Easily Missed a An Evening with Mr. Manchester, což v podstatě ani Fo3 nebyl. Každopádně mám na tom nadělení nahraných i tak více jak sto hodin.
Autor: smejkiOdesláno: 23:31, 7.5.2010ID: 41a986Nahlásit Vaultmasterům
F3 jsem taky nedohrál. pokažd se mi nějakým způspbem sesypal. I teď. Rozhodl se, že se v některých zónách bude příšerným způsobem sekat. Třeba to za nějaký měsíc už vyjde.
Autor: chekotayOdesláno: 08:08, 8.5.2010ID: 339fbeNahlásit Vaultmasterům
Fallout 3 jsem rovněž nedohrál. Odmítám splnit tu volovinu v Jeffersonově památníku - jedinou logickou cestou je prostřílet si cestu ven a schovat se, než reaktor vybuchne. Nemá cenu ztrácet životy lozením do zamořené zóny...
Tohle prostě odmítám!
Autor: KeinOdesláno: 10:15, 8.5.2010ID: 513b74Nahlásit Vaultmasterům
Peo všechny zainteresované, já jsem F3 dohrál 1x - poprvé když hra vyšla a čekal jsem jak z toho budu vyplesklý, bohužel výplesk se nedostavil.

Podruhé jsem dohrál všechny vedlejší questy (ano všechny) a všechny DLC krom krom Point Lookout a Müttership Zeta, na tyto DLC jsem se nedostal ačkoli jsem je měl nainstalované také, důvod byl přílišná retardace a tupost hráče.

Za celou hru, se mi líbili pouze dva questy a ty bych ohodnotil tak číslem 2- , vše ostatní bylo hnus, humus, sračky, prdy, bukkake, gangbang a jiné věci.

Autor: KeinOdesláno: 10:16, 8.5.2010ID: 513b74Nahlásit Vaultmasterům
Na fallout 3 prostě asi inteligentně nestačím...
Autor: majkelOdesláno: 11:02, 8.5.2010ID: 41aaacNahlásit Vaultmasterům
Tak ja som F3 dohral 1x a druhy krat som skoncil tesne pred koncom...ono sa to da hrat z nudy..ked nic lepsie na ten sposob..neni ale max len 1x..je to pre deti
Autor: ConscriptOdesláno: 00:51, 9.5.2010ID: 8011b0Nahlásit Vaultmasterům
Johnny Nuclear:

Ano. Úrovní zábavy je někde mezi loupáním brambor a zatloukáním si hřebíků do varlat, úrovní frustrace pak velice blízko stěhování pískoviště kávovou lžičkou.
Autor: KharkowOdesláno: 14:19, 9.5.2010ID: 50ebbeNahlásit Vaultmasterům
F3 jsem dohrál 3x :) Jednou, abych zjistil, že zhruba v polovině hry vidím závěrečné titulky, podruhé protože jsem chtěl Alien Blaster a prozkoumat všechny lokace co autoři připravili a potřetí "speedrun", abych mohl vyzkoušet ten potrat Broken Steel. Nakonec největší uspokojení mi z Bethesdích počinů dopřál The Pitt s cirkulárkou, hrou "na řezníka" a sbíráním ingotů.
Autor: GreyshawkOdesláno: 18:32, 10.5.2010ID: 429448Nahlásit Vaultmasterům
Na začátku měsíce jsem dostal stejný nápad. Vyšel Fallout3Goty. Koupil jsem ho , nainstaloval. Dodal nějaký módy z Nexusu. (Pro info: F3 jsem už jednou rozehrál a nedohrál.) Teď jsem dotáhl hlavní linii do konce. Ale musel jsem se donutit. Procházet ze začátku svět Falloutu ve 3D, paráda. Ale to bylo snad jediný. Myslím to 3D. A SPECIAL. To bylo vše. Na své 3tí úrovni porazím tři supermutanty. Proboha je to snad nějaká výzva? Rozhovory o ničem, ještě, že tu jsou poznámky k úkolům. Ale od třetího dne jsem F3 prošel jako střílečkou. jediný co bych vyzvednul je DLC Arochnage. Simulace střílečky. A dobrá, sice žádný RPG, ale předvedla to co měla. Ono vlastně F3, je taky střílečka. Jinak pro mě nuda, nuda, nuda. Můj dojem: vzhozených 1000,-Kč. Tímto chci poděkovat za Restoration Project. Abych posoudil zda se mi nezměnily hodnoty a myšlení, nainstaloval jsem včera F2+RP, moje hodnocení: Probaha půl třetí, měl bych jít už spát.
Výsledek: Plně se ztotožňuji s JaW.
Autor: KeinOdesláno: 19:59, 10.5.2010ID: 513b74Nahlásit Vaultmasterům
Z toho úplně teču...
http://games.tiscali.cz/news/news.asp?id=36534&r=top
Autor: JaWOdesláno: 20:27, 10.5.2010ID: 602ecaNahlásit Vaultmasterům
Ten co tu hrůzu napsal, se pod to raději ani nepodepsal. A věděl proč.
Autor: ScytheOdesláno: 21:14, 10.5.2010ID: 511270Nahlásit Vaultmasterům
že vás to tak bere :D, co čekáte?? že udělají HC hru?? a ten keinuv post mluví za vše... =)
Autor: majkelOdesláno: 22:45, 10.5.2010ID: 42e2caNahlásit Vaultmasterům
lepsie by spravili keby s tym nikoho neotravovali a len to vydali bez zbytocnych sprostych reci ze to bude take a onake...ved trosku starsie rocniky predsa vedia ake to bude!!! v onen den D kuknem na to a za 30min. viem na com som...reci jak koza bobkov cely Obsidian tiez!!!!..
Autor: PsychoticOdesláno: 23:41, 10.5.2010ID: 60f086Nahlásit Vaultmasterům
majkel:
A proto to mají kazit těm zbylým 90%, co tu hru budou zbožnovat? Ale jdi...
Autor: KeinOdesláno: 23:43, 10.5.2010ID: 513b74Nahlásit Vaultmasterům
Psychotic: 90% kde se dělala taková statistika? na tomto webu to je očividně naopak...
Autor: PsychoticOdesláno: 23:45, 10.5.2010ID: 60f086Nahlásit Vaultmasterům
Kein: Existuje jiný web, kde by to tak bylo?
Autor: CarlosOdesláno: 00:16, 11.5.2010ID: 7eb478Nahlásit Vaultmasterům
Psychotic má bod, ačkoli se s jeho názorem na F3 neztotžňuji. Je to regulérní ždímárna peněz, kdy prodeje a boom effect mají úkol suplovat prvky jako hratelnost, hloubka, výzva.

Jen pro srovnání - Morrowin se stále hraje, čas od času vyleze modifikace. O Oblivionu se občas lidé zmíní, když píšou o Falloutu 3. Nevidím důvod, proč by osud Falloutu 3 měl být jiný, jelikož jde o koncepčně stejnou hru -> F1, F2 budou stále 'žít', dokud bude tak silná komunita (přiznejme si, že mladí hráči se pravděpodobně těžko budou prohrabávat starými hrami, i když jsou vyjímky - třeba já :-) ), jednou však zahyne. Nicméně to bude za dobu 100x delší, než o jaké si může F3 nechat zdát.
Autor: MelichorOdesláno: 02:06, 11.5.2010ID: 51fc66Nahlásit Vaultmasterům
Psychotic: Namátkou... NMA?
Autor: KeinOdesláno: 11:06, 11.5.2010ID: 513b74Nahlásit Vaultmasterům
Bylo mi několikrát řečeno že na tomto webu demokracie nepanuje, tudíž, pokud nemáš stejný nýzor, aže očividně nemáš, založ si svůj vlastní web, nazvi h otřeba FUCKOUT3 a tam si nad ním cákej varlata do prázdna, a když tam příjde někdo jako například já, tak ho setři, nebo dej ban a nebreč tu pořád jako malá holka.
Autor: JaWOdesláno: 11:19, 11.5.2010ID: 602ecaNahlásit Vaultmasterům
Psychotic - existuje nějaký web, kde by to bylo právě naopak? Kde by bylo těch tvých 90 spokojených procent? Nikde je nemůžu najít.

Dokonce i na Tiscali, pod tou novinkou na FNV, jsem napočítal jen jednoho relativně spokojeného Fo3 fanouška. Tam to taky nevypadá na 90%.

Failout 3 fan weby žádné neexistují, teda vlastně jo, jeden jo http://planetfallout.gamespy.com/, ale tam chodí jenom spam-boti 8-)))
Autor: KeinOdesláno: 11:55, 11.5.2010ID: 513b74Nahlásit Vaultmasterům
A to jsem si myslel, že spamboti mají vkus...
Autor: AmarounOdesláno: 12:40, 11.5.2010ID: 6f994aNahlásit Vaultmasterům
demokracie , nedemokracie ... někdo tady poznamenal že bonusweb (docela souhlasím) je bulvarní magazín.... Minulý neseriózní patvar článek ( založený na "článku amerického recenzenta, který kdysi vyšel na NMA "a premise že to tak dělaj všichni recenzující) by si ten přívlastek - bulvarní zasloužil.... ať to je klidně jakkoliv emotivní , hlavne ať je to pravdivý ... Já si nakonec i přes ty hromady keců kolem rád ten VŠB APPROVED přečtu ;-)
Autor: JaWOdesláno: 13:01, 11.5.2010ID: 602ecaNahlásit Vaultmasterům
Amaroun - bulvární nebulvární, podle toho jak Tukan píše a hodnotí recenze, je to více než pravděpodobný scénář. Když nemluvím o "recenzi" na Faillout 3, dát 96% hře Oblivion, která šla v pohodě dohrát na prvním levelu a nenutila hráče získávat zkušenosti? Sorry, ale fakt ne.

A VŠB APPROVED se nečte, ale hraje 8-)
Autor: stvornasobny majitel FallOdesláno: 14:41, 11.5.2010ID: 51fc66Nahlásit Vaultmasterům
score recenzenti upadali uz v dobe, ked vysla Matrix hra, odbavovali sa nad nou do nebies a po case priznali, ze to bol shit, ale v dopisarne cey cas drbali do citatelov, ze to tak nieje
.
..
...
boze, to sem este furt chodia teensybrakosi, ktori sa ukajaju nad "ultramegacool" strielackou F3?

Dva krát dva je: [Odeslat]
Autor: AmarounOdesláno: 15:06, 11.5.2010ID: 6f994aNahlásit Vaultmasterům
JaW: oprava :-) VŠB APPROVED seznám modů přečtu a v budoucnu až bude víc času možná i zahraju .....
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.