.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Ratman, 2008-09-04 18:00:00,

Sbohem, Deimosi, tohle sis nezasloužil...

Jirka Život člověka bývá naplněn spoustou radostných, ale bohužel také smutných a bolestných věcí. S velkou lítostí vám musíme sdělit, že nás navždy opustil náš nejen redakční kolega, ale i dobrý kamarád, nadšený kulturista a Fallouťák – vaultmaster Jiří "Deimos" Šťovíček. Jeho život tragicky vyhasnul zásahem cizí ruky dne 2.9.2008 v nechutně nízkém věku nedožitých 20 let. Vzdejme tedy prosím čest jeho památce a pronesme o něm alespoň za naši redakci pár hezkých slov - komentáře jsou vaše.

Dodatek by Ještěr: toto není nějaký (další) extrémně hloupý postpubertální žert, nýbrž až bolestivě pravdivá situace, jak se můžete přesvědčit ze zpravodajství serverů NOVINKY.CZ, případně stručnějšího POLICIE-CR.CZ (prosíme NEHLEDAT "zaručeně seriózní" informace na bulvárních kýblech splašků typu TN.CZ). O vypatlanci, který to udělal, zatím zřejmě bohužel ani vidu ani slechu.

Chekotay: Deimosova smrt mě zasáhla, nevím moc, co říct... Nebudu se snažit zastírat, že jsem o Deimovi nesmýšlel moc dobře, všichni dobře víte, že jsem se se svým názorem netajil. Avšak i přes mé četné námitky je pravda, že to byl pilný psavec a jeho práce je pro Vault přínosem. S nadšením sobě vlastním dělal práci, do které jsme se my ostatní nehrnuli. Byl pilný, snaživý, horlivý. Chyběly mu zkušenosti, ale čekal jsem, že až je získá, bude z něj dobrý VM. Neznal jsem jej nijak zvlášť dobře, avšak byl pro mne vždy členem týmu. Věřte, že Deimos byl člověk, kterého byste chtěli do party na každou výpravu do Pustiny.
A tak na něj budu vzpomínat.

Ratman: tahle zpráva mě zastihla jak blesk z čistého nebe- když mi to JaW telefonoval, nechápavě jsem jen kroutil hlavou a myslel si, že si dělá legraci. Hodně velkou a pěkně nechutnou legraci. Bohužel vypátrané indície mě přivedly do chladné reality a já zjišťuju, jak je všechen ten bordel a hnus co člověk vnímá jen z televize blízko... Deimos byl fajn člověk a pokud mám v rámci těchto několika vět vystihnout jeho osobnost co nejlépe, řekl bych, že byl hlavně hodně pracovitý nadšenec který se snažil tuhle stránku udržet co nejvíc při životě. Když k nám před rokem a něco přišel, měl jsem trochu obavy z jeho smyslu pro podstatné a důležité aktuálky. Nicméně postupem času mě jeho píle a pracovitost přesvědčila, že byl na post vaultmastera dobrou volbou. S každou novou aktuálkou se zlepšoval a ten rok praxe v psaní byl už poměrně znát, ač sem tam ještě šlápl vedle. Bohužel už žádný další rozvoj k lepším literárním zítřkům tenhle fajn pracovitej člověk nikdy neabsolvuje :( Budeš nám tu chybět Deimosi.

JaW: Před tím, než jsem se včera rozhodl udělat aktuálku, jsem si říkal, že je divné, že Deimos už dlouho nic nenapsal a roloval jsem dolů až na 20.srpna. Tehdy jsem netušil, že to byla Jirkova poslední novinka.
Tragickou novinu jsem se dozvěděl v práci dnes odpoledne, když jsem si přečetl e-mail. Napřed jsem si myslel, že jde jen o velmi černý humor, o který není a nebyla v našem Vaultu nikdy nouze a k Falloutu vždy patřil. Bohužel, po tom co jsem zagoogloval a našel zprávu o zavražděném na webu Policie ČR, mi pořádně zatuhlo. V zápětí mi napsal petruš, že ho kontaktoval Jirkův bratr a to už se mi udělalo opravdu zle. I přesto jsem se tomu pořád bránil uvěřit a v práci jsem už skoro nic neudělal. Pořád jsem nad tím přemýšlel. Takové věci člověk těžko chápe. Těžko si člověk dokáže představit, že tu s námi Deimos byl a už tady s náma ve Vaultu nikdy nebude. Ale i přes to všechno na něho nikdy nezapomeneme a jeho práce tady na stránkách zůtane navždy.
Deimos miloval Fallout a proto se taky stal vaultmasterem. Často chrlil jednu aktuálku za druhou, tak byl pro věc zapálený. Je ho věčná škoda. Tak jak je škoda, každého zbytečně promarněného života. Vrah ať se navždy smaží v pekle. Vzdejme čest jeho památce. Nikdy na tebe Deimosi nezapomeneme! Byl jsi a navždy budeš jedním z nás!

Ještěr: Deimose jsem spolu s Ratem znal nejlíp z vaultmasterů a jeho smrt vnímám jako velkou nespravedlnost, protože na sobě tvrdě pracoval hned na třech frontách (škola, kulturistika, psaní) jen proto, aby v nedožitých dvaceti zažil osudnou srážku s blbem. Jako každý z vaultmasterů protáhl svou psavostí Vault určitým kritickým obdobím, tu lépe, tu hůře, ale hlavně pravidelně. V rámci možností jsem mu tu a tam předával nějaké zkušenosti, a ačkoliv neměl nějak závratný škrábací talent, nikdy si na kritiku ani slůvkem nepostěžoval (přestože měl občas proč). Postupně mi začíná docházet, že tuhle spolupráci už asi nikdy nedokončím. A jsem zase nejmladší... :-(
P.S. jsem docela zvědav, zda tato velká ztráta ostatní (čím dál zaměstnanější) autory VŠB stmelí, nebo půjde 7 let práce pomalu do kopru. Jirka by si jistě přál to první a doufám, že mu ono kýžené "Maybe" zítra naposledy zahrajou.

Poslední rozloučení s naším kamarádem proběhne v Ústí nad Labem – Střekově v Novém krematoriu v pátek 5.září v 11. hodin - někteří jedinci jistě zváží pouť. Za celé VŠB přejeme upřímnou soustrast všem pozůstalým.

 

EDIT (8. září), Chekotay:
Chci obyvatele vaultu informovat o dalším vývoji situace kolem smrti našeho kolegy. Zde tedy několik linků na server idnes.cz, jenž, ač nedělá zrovna čest zpravodajským serverům, přesto umožňuje vytvořit si rámcovou představu.
- Vrah byl recidivista.
- Měl zřejmě komplice.
- První vražda (pravděpodobně) v pondělí - podnikatel.
- Druhá vražda v úterý - Deimos.
- Třetí a čtvrtá vražda ve středu - barman a policista. Pachatel byl těžce zraněn.
Zpravodajský server Novinky.cz považuji za nejnižší příčku, ale já bohužel nejsem tak zběhlý v získávání hodnotných informací, a proto zde uvedu i odkaz na něj.
- Po probuzení z narkózy se ukázalo, že vrahovi je to všechno jedno.

EDIT (11. září), Chekotay:
Dalo by se říct, že příběh skončil podobně jako mnoho zdejších povídek - vrah dostal, co si zasloužil.
- Chomutovský vrah na následky svých zranění zemřel.
Jenže tohle není povídka. Zločinec nebyl souzen podle práva a Deimos se nám nevrátil z říše mrtvých. Pachatelova komplice bude stíhat justice a my můžeme jen čekat, až se odněkud vynoří další takový šílenec a přetne naše životní dráhy.

 

 

Sdílet na Facebooku
Autor: AiMLEzZzOdesláno: 20:13, 4.9.2008ID: 705bd2Nahlásit Vaultmasterům
Tak to snad ne, už už jsem čekal, že se někde zas ukáže nápis typu: DĚLÁME SI PRDEL a on se ne a ne objevit :(. Sbohem, Deimosi...
Autor: MeliadusOdesláno: 20:17, 4.9.2008ID: 51d8daNahlásit Vaultmasterům
Budiz mu země lehka, sbohem
Autor: PsychoPOdesláno: 20:29, 4.9.2008ID: 602d38Nahlásit Vaultmasterům
Čest jeho památce... :(
Autor: ZaxOdesláno: 20:32, 4.9.2008ID: 339fc6Nahlásit Vaultmasterům
Nevim co napsat... snad jen to, že je dost smutné, že takový nadšený Fallouťák neměl možnost si ani zahrát Fallout 3 jenom kvůli nějakému blbému přizdisráčovi, pro kterého je lidský život něco bezcenného a pro peníze je schopen někomu vystřelit mozek. Navíc zemřít v tak nízkém věku? To skutečně nikomu nepřeju, stejně jako jsem to nepřál jednomu týpkovi, kterého jsem neměl vůbec rád a před nedávnem zemřel (v 19ti letech) na zástavu srdce.
Sbohem, Deimosi
Autor: SnikchOdesláno: 20:41, 4.9.2008ID: 42455aNahlásit Vaultmasterům
diky za tvou praci v nasem vaultu. Nebudes zapomenut. Cest tve pamatce. Necht tvuj duch kraci pustinami svobodny....
Autor: Henry ThornOdesláno: 20:44, 4.9.2008ID: 421e50Nahlásit Vaultmasterům
Ach bože,já fakt nevím,co mám napsat..Deimosi,neznal jsem tě a chce se mi přesto brečet nad tvou zbytečnou smrtí.Proč se to muselo stát zrovna tobě???Proč jsi musel zemřít ty a ne nějakej zbytečnej povaleč,co pobírá státní dávky?Proč to radši nekoupil třeba...já nevím.Ten hajzl,co ti to udělal,se bude navždycky smažit v pekle,těším se,až ho najdou,chci ho dostat do rukou!Ale..ale to ti už život nikdy nevrátí.Proto mi dovol,abych ti složil alespon' malou poklonu.
Doufám,že tam někde...nahoře...se už máš líp,potkáš tam svoje blízké,a budeš se nám smát,jak si rveme vlasy nad tím,jak jsme si koupili Fallout 3 a ona je to naprostá hloupost...
Čest tvojí památce.
Autor: Obi-WanOdesláno: 20:51, 4.9.2008ID: 60a3f6Nahlásit Vaultmasterům
Sbohem a at te Sila provazi... :-(
Autor: HonzaOdesláno: 20:57, 4.9.2008ID: 6fe7ceNahlásit Vaultmasterům
Nevim co říct. vzpomínám jak sem začal Deimos chodit a psát do shoutboardu....a najednou je všechno pryč..Nechápu proč. proč se to muselo stát.
Autor: xXxOdesláno: 20:59, 4.9.2008ID: 7f782cNahlásit Vaultmasterům
Je neuvěřitelné, jak dokáže být život někdy neskutečně nespravedlivý. Žijeme si všichni ty naše životy, plné myšlenek a plánů do budoucna. Pak jdete jednoho dne opět do práce, ten den není z počátku ničím jiný ani nijak výjimečný, rozdíl oproti jiným dnům je akorát ten, že tentokrát se už domů nevrátíte.
Osobně jsem tě neznal, ale tvé články a příspěvky velmi dobře, budou chybět… sbohem.

Upřímnou soustrast rodině a všem blízkým.

Btw : Jsem pro obnovení trestu smrti! ,,oko za oko, zub za zub,, !
Autor: ShimaOdesláno: 20:59, 4.9.2008ID: 33c860Nahlásit Vaultmasterům
Uh.. tohle mě hodně ... prostě nemám slov... Je mi deimose hrozně líto. Byl to fajn kluk a... kéž by to nebyla pravda :(
Autor: YarzOdesláno: 20:59, 4.9.2008ID: 511590Nahlásit Vaultmasterům
ja fallouta hraju druhej den, na tuhle stranku chodim druhej den a toho cloveka jsem vubec neznal ale preju mu at odpociva v pokoji takovyhle veci by se nemeli dit... jenomze svet se temito slovy nezmeni... v kazdem pripade uprimnou soustrast vsem jeho kamaradum a pribuznym a jemu at se libi tam nahore
Autor: Fredy.00Odesláno: 21:04, 4.9.2008ID: 41fa5aNahlásit Vaultmasterům
Ani nevím co sem napsat... na fórum jsem chodil zřídkakdy, a toho kluka jsen znal jen z jeho článků. Doufám, že se tam bude mít dobře, ať už je kdekoliv.
Upřímnou soustrast všem, kdo ho znali...
Autor: nBertOdesláno: 21:08, 4.9.2008ID: 524d4aNahlásit Vaultmasterům
tak toto je fakt sila... odpocivaj v pokoji deimos...
Autor: KirchsteinOdesláno: 21:10, 4.9.2008ID: 3351a6Nahlásit Vaultmasterům
Upřímnou soustrast. Budiž Deimosovi země pustiny lehká.
Autor: gogolakOdesláno: 21:39, 4.9.2008ID: 51d5bcNahlásit Vaultmasterům
Když jsem viděl titulek téhle novinky, samozřejmě jsem ho nebral příliš vážně. Myslel jsem si, že jde o další z řady vtípků, které se na těchto stránkách čas od času objevují. Bohužel ale není apríl, a tak mi postupně došlo, že tohle sranda není, že vše, co stojí v tom článku, je realitě až hrůzně blízko. Deimose jsem vůbec neznal, a tak si ani netroufám soudit, jaký to byl člověk, co znamenal, pro co žil. Sem tam jsem tu od něj zahlédl novinku, kterou jsem si přečetl jako všechny ostatní. Každopádně Deimosova smrt ukazuje na to, že všechny ty špatnosti, které vidíme v televizi ve zprávách, o kterých si čteme v denním tisku, jsou nám blíže, než bychom čekali. Vše je o to horší, že zemřel mladý člověk. Upřímnou soustrast jeho rodině a kamarádům.
Autor: Johnny NuclearOdesláno: 22:51, 4.9.2008ID: 6fbf2aNahlásit Vaultmasterům
Deimosi .. moc jsem tě sice neznal .. ale ale... vím . vím žes byl dobrej chlap .jeden z nejlepších tady !. správnej chlap kurwa tys byl dobrej .. to .. so sis nezasloužil ..... nevím nemám slov ... sakra ... ... sakra to .. to sis nezasloužil ... to fakt ne .. TY ne ! .. ......odpočívej v pokoji..
Autor: NecromanckerOdesláno: 22:53, 4.9.2008ID: 618dfaNahlásit Vaultmasterům
Sbohem Deimosi, tvůj přínos pro tenhleten Vault nebude nikdy zapomenut.
Autor: joeOdesláno: 23:59, 4.9.2008ID: 337976Nahlásit Vaultmasterům
vražda je hrozná vec ale na fore je nejaky odkaz a tam ho nevykraslili moc dobre - v 20 v prenajme benzinka, vlastnil bar, slapky v takom prostredi sa pohybuju aj nebezpecni ludia. Hlavne ked pisete ze ho vlastne nikto nepoznal.
Autor: PegasOdesláno: 00:13, 5.9.2008ID: 6fc122Nahlásit Vaultmasterům
Kež by mohl todle všechno čist, měl by z vás radost - mi je prozatim z toho mizerně.
Autor: ještěrOdesláno: 00:24, 5.9.2008ID: 7f27b0Nahlásit Vaultmasterům
ad joe - chceš provokovat, nebo jsi tak natvrdlý, že čteš (a věříš) nějakému bulváru... :(
Autor: Kitsune-sanOdesláno: 00:38, 5.9.2008ID: 60cb08Nahlásit Vaultmasterům
Ach Deimosi, snad jsi teď alespoň na lepším místě, než jakým je tenhle prohnilý svět. Odpočívej v pokoji Falloutere.
Autor: JonishOdesláno: 01:05, 5.9.2008ID: 42e394Nahlásit Vaultmasterům
Ach. Nechť slunce opět vysvitne nad tvým já a ty jsi opět zrozen do světa bez zla.
Autor: CybeOdesláno: 03:31, 5.9.2008ID: 618df2Nahlásit Vaultmasterům
Tak jsem si myslel, že jsme v Aussigu jen dva skalní, a my jsme byli minimálně tři... No snad mu slunce posvítí na druhý straně vaultu!
Autor: MortyOdesláno: 07:19, 5.9.2008ID: 7eb40eNahlásit Vaultmasterům
Odpocivaj v pokoji...
Autor: HerrerOdesláno: 08:59, 5.9.2008ID: 70a9ecNahlásit Vaultmasterům
Soucítím s jeho rodinou a nejbližšími. Je to krutý...
Autor: NODOdesláno: 09:12, 5.9.2008ID: 7eb2e8Nahlásit Vaultmasterům
Upřímnou soustrast... =( Nechť Vault žije jeho památkou.
Autor: TTJNOdesláno: 10:17, 5.9.2008ID: 513c3aNahlásit Vaultmasterům
Upřímnou soustrast:-(
Autor: HudsoneOdesláno: 10:22, 5.9.2008ID: 6fe5daNahlásit Vaultmasterům
R.I.P .... jeto hnus :( proc do hlavy ? nevi nekdo neco blizsiho ?:( to je jak poprava :(
Autor: twomenOdesláno: 11:01, 5.9.2008ID: 70a928Nahlásit Vaultmasterům
Co dodat .. neni to fair a je mi to lito :( i kdyz jsem ho neznal osobne.
Autor: JezevecOdesláno: 11:31, 5.9.2008ID: 332afaNahlásit Vaultmasterům
Každýho životu je škoda a nejvíc když je člověk tahle mladej ;( upřímnou soustrast pozůstalým a přátelům. Doufám že je teď v místech kde s GECKem uměli dobře naložit.
Autor: IcTOdesláno: 11:34, 5.9.2008ID: 703522Nahlásit Vaultmasterům
Rest In Peace MR. Deimos
Autor: MarcoOdesláno: 11:47, 5.9.2008ID: 6fc0b8Nahlásit Vaultmasterům
Ak by niekto z Vas mal tolko sily a schopnosti, mohli by ste mu tu vo vaulte spravit neaku pametnu tabulu alebo nieco podobne..predsa spravil pre tento vault mnoho a myslim si ze by si to zasluzil..mohlo by tam byt aspon nieco o nom a o jeho tvorbe...
Autor: SidewinderOdesláno: 11:50, 5.9.2008ID: 8df718Nahlásit Vaultmasterům
Uprimnu sustrast celej rodine a odpocivaj v pokoji Deimos..
kiez je tvoj nasledujuci osud k tebe milostivejsi....
Autor: GanimothOdesláno: 12:43, 5.9.2008ID: 41f7a6Nahlásit Vaultmasterům
Pri takovych prilezitostech zas premyslim o trestu smrti, ale to stene kulovy pomuze :(
Autor: smejkiOdesláno: 12:44, 5.9.2008ID: 70a85cNahlásit Vaultmasterům
...opět znovu doufám, že existuje posmrtný život nebo reinkarnace. Deimos si je zaslouží. Posílám virtuální kytici na zítřejší pohřeb, kde bych byl velice rád přítomen. Odešla tvořivá duše a těch není nikdy dost.
Autor: JaWOdesláno: 12:48, 5.9.2008ID: 430b0aNahlásit Vaultmasterům
to smejki: Pohřeb byl bohužel dnes v 11 hodin. Aktuálka je ze včerejška.
Autor: SiusOdesláno: 13:01, 5.9.2008ID: 602f94Nahlásit Vaultmasterům
Mors principum est - sbohem.
Autor: ChorionOdesláno: 14:48, 5.9.2008ID: 6141ccNahlásit Vaultmasterům
Uprimnou soustrast...
Toho strelce uz asi maji, viz. http://www.novinky.cz/clanek/148976-strelec-z-chomutova-ma-na-svedomi-i-smrt-pumpare-z-usti.html
Bohuzel, stihl zabit dva dalsi lidi :(
Autor: NečOdesláno: 14:51, 5.9.2008ID: 426cd0Nahlásit Vaultmasterům
Odpočívej v pokoji a upřímnou soustrast všem pozůstalým a kamarádům.
Autor: L.A.Odesláno: 14:52, 5.9.2008ID: 513b0aNahlásit Vaultmasterům
Škoda tak mladého života. Vždy, když slyším v rádiu, nebo v televizi nějakou tragickou zprávu, tak si ani neuvědomuji, jak blízko je smrt ve skutečnosti.
Upřímnou soustrast rodině, známým a jeho přátelům. A hlavně věčný mír tobě Deimosi
Autor: gogolakOdesláno: 14:56, 5.9.2008ID: 51d5bcNahlásit Vaultmasterům
Chorion: Zrovna dneska jsem se o tom bavil s babičkou. Říkala, že viděla ve zprávách, že někdo v Chomutově zastřelil policistu a k tomu dalšího člověka. Vůbec by mě nenapadlo, že jde o toho samého grázla, který má na svědomí i Deimose.
Autor: PeterBlackOdesláno: 15:02, 5.9.2008ID: 51b16cNahlásit Vaultmasterům
gogolak: jo byl to stejnej hajzl
http://zpravy.idnes.cz/strelec-z-chomutova-zavrazdil-o-den-drive-take-cerpadlare-v-usti-p88-/krimi.asp?c=A080905_142733_krimi_cen
Autor: Tom9kOdesláno: 15:16, 5.9.2008ID: 41a91aNahlásit Vaultmasterům
Budiž ti je zem lehká, Deimosi. Škoda, že si již nezahraješ Fallout 3 či nepřispěješ nějakým článkem do komunity. Osobně doufám, že ten vrahounskej hajz dostane doživotí a budu si mu moct někdy plivnout do tváře!

Odpočívej v pokoji, Deimosi...
Autor: JohnnyOdesláno: 15:23, 5.9.2008ID: 7eb40eNahlásit Vaultmasterům
Včera jsem koukal na zprávy a byl jsem velmi naštvaný(slabé slovo) když jsem uviděl kluka ,který zabil vietnamce a policistu.Najednou se dozvím ,že to byl stejný agresor ,který zabil Deimose. Jsem hluboce otřesen a raněn.Na tyto stránky chodímj už pět let a Deimose jsem nikdy neviděl ,jen jsem četl jeho články.
Nikdy jsem sem nenapsal ani slovo a teď je to poprvé a asi i naposledy - Odpočívej v pokoji...
Autor: LordusOdesláno: 15:47, 5.9.2008ID: 33c73aNahlásit Vaultmasterům

Tahle zprava me docela sebrala. Minuly rok mi zemrel jeden z nejblizsich clenu rodiny, tak vim, jake je to nestesti a na podobne zpravy jsem od te doby mnohem vic citlivy.

Deimose jsem osobne neznal, ale cetl jsem jeho clanky a tim padem jsem poznal alespon jeho literarni ja.

Je to fakt skoda, kdyz se neco takoveho stane mladymu cloveku.

Nejsem si jisty, kolik clanku napsal, ale takovy navrh.. co treba hlasovani o jeho nejlepsi vytvor.

Autor: WencaOdesláno: 16:17, 5.9.2008ID: 51873aNahlásit Vaultmasterům
Moc jsem Deimose neznal, jen občas přečetl nejaky ten článek co napsal, ale když jsem zjistil, že byl zavražděn, ještě k tomu pistoli z blizkosti do hlavy ... udělalo se mi docela špatně a smutno, 19ti letej kluk, a nejakej ... nevim jak ho označit ... ho připravi o život, a navíc zbytečně. Co jsem četl ten vrah byl už předtím ve vězení za zabití mladýho muže a trest si odpykal. Neměli by dostavat takovy lidi trest smrti ? Takovy zmrdy bych střilel na potkani ... je mi to líto ........
Autor: jakub rudorferOdesláno: 16:21, 5.9.2008ID: 51ff8eNahlásit Vaultmasterům
dobry den,nevim co driv,nejdrich bych se chtel bredstavit,jsem jirkuv nevlastni bratr a timto bych vam chel vsem podekovat aspon za ten venec,nevvim jestli na ten pohreb nekdo dorazil,chapu to,jsem jeste trosku rozruseny,ale kdyz tam clovek stal a premyslel a najednou si vsiml vence na kterem bylo napsalno nasemu kamaradovi,redak www.madbrahmin.cz tak me zahralo u srdce.Urcite by si jirka pral aby tento server pokracoval a aby vas to stmelilo a proste aby jste byli vsichni v pohode,protze on je tady proste porad s nama. jeste jednou mockrat dekuju jeste sem snad neco napisu.

P.S.:Tomu pachateli jsou pry na stope
Autor: byFOdesláno: 16:50, 5.9.2008ID: 703390Nahlásit Vaultmasterům
Člověk si vždycky uvědomí, jak je ten lidský život křehký a krátký...

Requiescat in pace...
Autor: HeroldOdesláno: 17:13, 5.9.2008ID: 6f7046Nahlásit Vaultmasterům
Je to hrozný a nechápu jak může někdo něco takového udělat.Bohužel jsem měl možnost ho vidět v márnici MNUL kde pracuji a něvěřil jsem že je to on. R.I.P. Deimos
Autor: SsyxOdesláno: 17:13, 5.9.2008ID: 41d282Nahlásit Vaultmasterům
Podle zpráv toho parchanta už dostali a je ve vážným stavu. Věčný klid Tvé duši v božských síních Deimosi.
Autor: SnorkisOdesláno: 17:19, 5.9.2008ID: 430846Nahlásit Vaultmasterům
Prochází se pustinou,
nehostinou, nevinnou.
Tam kde člověk dosud nebyl,
vede teď on kroky své.
Směřuje nyní do neznáma,
do té brány nebeské.
přes záda však pušku má,
a u pasu desert eagla.
Celý vault vzpomíná
na Deimose, toho týpka...

znal sem akorát jeho články... odpočívej v pokoji...
Snorkis
Autor: Henry ThornOdesláno: 17:45, 5.9.2008ID: 421e50Nahlásit Vaultmasterům
Pro jakuba rudorfera...
Na tom pohřbu jsem byl já,ten věnec jinak teda zařídili kluci v čele s Jawem,já to tam jenom teda dovyřídil finančně.Bylo to opravdu hrozné.Viděl jsem ho zblízka,když otevřeli tu bílou rakev...Nikdy nezapomenu na slova toho pohřebáka:"Chcete se na něj ještě naposledy podívat?"
Neváhal jsem,přišel jsem blíž.Někdo tomu muži,co to víko odklopil,podal Deimosovu hokejku,pak ještě někdo něco dal,já vytáhl z kapsy u bundy jednu z mých nejvzácnějších a nejopečovávanějších věcí.CD Fallout 1.Hrobník ho tedy dal k Deimosovi do rakve...Nevím,proč jsem to udělal,prostě mi to jenom přišlo správný.
Autor: Slyšel jsemOdesláno: 18:39, 5.9.2008ID: 41fa5aNahlásit Vaultmasterům
Slyšel jsem, že byla vypsaná zbírka na pomoc pozůstalým po policistovi. Co udělat to samé i pro pozůstalé po deimosovi?
Autor: MilanOdesláno: 18:55, 5.9.2008ID: 51b040Nahlásit Vaultmasterům
I když jsem Deimose neznal, budiž mu země lehká. Pro všechny pozůstalé .. upřímnou soustrast.
Je mi líto, že je svět tak prohnilý. Člověk tak mladý padne rukou cizího, chladnokrevného vraha. Ten ***** co to udělal není čloěk. R.I.P.
Autor: xXxOdesláno: 19:26, 5.9.2008ID: 7f782cNahlásit Vaultmasterům
Nejhorší je, že teď když už toho nemocného kripla mají a on se z toho vylíže. Tak všichni tady co píšeme, včetně jeho rodiny, ho nakonec budeme živit z našich daní.

Někoho, kdo si dovolí vzít někomu život!!!

Nezájem, že je nemocný nebo co, může si za to sám, je to zrůdná hyena!

Takže ještě jednou, obnovit trest smrti… ,,OKO ZA OKO, ZUB ZA ZUB,,!!!

A pro všechny co by chtěli něco namítat: nezapomeňte, že za jednu vraždu už seděl, kdyby byl trest smrti, mohli být zachráněny dva lidské životy a nekonečná bolest spousty dalších!
Autor: berenOdesláno: 19:27, 5.9.2008ID: 6117faNahlásit Vaultmasterům
Asi ako vacsina som Deimosa poznal len ako jedneho z clenou vaultu. Ale aj tak ma sprava o jeho smrti riadne zasiahla..mlady chalan co ma zivot pred sebou a niaka svina ho zastreli...nemam slov..odpocivaj v pokoji Deimos

a Henry Thorn..urobil si skvele gesto..Deimosa by si nim urcite potesil..
Autor: TomusOdesláno: 20:39, 5.9.2008ID: 619050Nahlásit Vaultmasterům
Rest in peace... :(

A toho zmrda co mu to udělal zastřelit..

To je hnus co se tu poslední dobou všude děje.
Autor: Henry ThornOdesláno: 20:40, 5.9.2008ID: 421e50Nahlásit Vaultmasterům
Tohle tedy již píšu potřetí a doufám,že už to vyjde.Poprvý jsem to řekl nejlíp,podruhý hůř a tohle bude asi ůplně nejhůř,tak kdyžtak sorry...

Report

Tak.Abych začal.
Dnes ráno v šest jsem se oblékl do smutečního.Vlak mě odvezl do pochmurného města Ůstí na Labem.Města,kde tragicky 2.září zesnul náš kamarád a přítel Jiří "Deimos" Št'ovíček...
Po vystoupení z vlaku jsem se odebral na informace,kde mi slečna řekla,kterým trolejbusem se na krematorium dostanu.Běžel jsem v dešti ke stánku,koupil si jízdenku a hned potom se vezl do místa posledního odpočinku našeho kámoše.


Pršelo.Trolejbus nenápadně odjel a já zůstal v širém okolí ůplně sám.Schody v nedalekém podchodu mě dovedly k velkému bílému komplexu.Otevřenými vraty jsem se dostal dovnitř.
Nalevo ode mě byla čekárna pro pozůstalé.Napravo kancelář pohřebnictví Memory in Memory.Vstoupil jsem tam.
Dýchl na mě chlad.Přes studenou chodbu jsem se dostal do malé čekárny a zazvonil na "výdej uren".
Domem projel nelidský skřek a já se celý otřásl.Zanedlouho se otevřeli dveře od kanceláře a v nich stanula milá paní.Vylíčil jsem jí situaci,všechno bylo domluveno.Jenom jsem to tam podepsal a zaplatil.Pak mi přinesla text,co na tom věnci mělo stát,souhlasil jsem.Pak si tam ještě chvíli sedla,mluvil jsem o Deimosovi,co pro fandy dělal,jaký to byl kamarád.Chápala to,ale řekla něco,co se mi vzpíralo...


Vyšel jsem ven se trochu uklidnit.Venku již stála nějaká paní.Pozdravil jsem se s ní.Za námi se rozžehly dvě kovové pochodně.I déšt' začal ustávat.Ta paní byla Deimosova teta.Povídala mi o něm,jaký byl,že ho znala odmalička.Nechápali jsme,jak se něco takového může stát..Divila se,že když ho znám jenom z internetu,tak proč jsem tam šel.Odpověd' byla jasná.Bylo to za všechny.Obdivovala to.Pak přišel její manžel,taky jsme se pozdravili.Prostě psycho...
Za chvíli začali přicházet lidé.Desítky.Přes stovku.Pořád proudili dovnitř plačící dívky,mlčící muži.Dlouho jsme tam stáli.A mlčeli.Pak přišel farář,v sále se ustrojil,pohřebáci nás vyzvali,aby se udělal průvod.Když jsme šli dovnitř,uslyšel jsem to i přes ten hluk klapajících nohou.
Naši milovanou skladbu.Jeho písen'.Maybe v dáli právě dohrávala.Deimos ji slyšel sám a v klidu...


Uvnitř si rodinní příslušníci sedli na mramorové židle,ostaních asi sedumdesát lidí se rozestavilo všude okolo.Byl jsem blízko vysoko ležící bělostné rakve s jirkovými ostatky.Dole byla záplava květin,kolem toho několik velkých či menších věnců.Vpravo blízko velké fotky smějícího se kamaráda byl i ten náš.Velký s kopou růžovo-bílých květů růží ze kterých viseli dvě černé stuhy se zlatavým textem.
"Našemu kamarádovi.Redakce www.madbrahmin.cz."
Zvlhly mi oči.Hráli se hrdinovi oblíbené písně.Poté se strašnou atmosférou vzlykajících pozůstalých začala pan farář svou řeč...
"Jobova tragedie byla natolik silná,že i když byl se svými zbylými blízkými,ti ho nedokázali utěšit,protože se báli byt' jen promluviti na něj.Protože nechtěli zvyšovat jeho velkou bolest....My jsme stejní.Také mlčíme....Ten,co tu leží,nebyl žádný obyčejný čerpadlář,byl to nadaný,sympatický kluk,který měl tu smůlu,že ho na posledním dni na brigádě překvapila smrt.Chtěl jít na vysokou školu,něco dokázat,mít rodinu,št'astně žít....Modleme se za něj a nikdy nezapoměn'me....Jednou se s ním v království páně všichni setkáme....."
Pomodlili jsme se a měli několik minut ticha.Pak nám zase oznámily,že bude další průvod,na hřbitov.Do dvou aut se naložily věnce a jiné věci,do třetího,prosklené dodávky,se naložila bílá rakev,za kterou jsme poté šli dlouhou cestou na místo posledního odpočinku...
Nejbližší muži z rodiny vzali rakev a opatrně jí donesli až k vykopané jámě obklopené květinami.Poté se všichni shromáždily kolem toho místa.Stalo se to,co se stát muselo.Hrobník přede všemi odklopil víko rakve.Ženy a dívky při tom pohledu vykřikly žalem a beznadějí.Muži a chlapci byli zdrcení.Byl jsem jenom pár kroků od jeho hlavy.


Na levé straně měl plyšového medvídka.Jistě vám došlo proč.Na hlavě měl čepici.A obličej...byl mrtvý.
Stál jsem na pravé straně jeho tváře a hrde jsem na něj hleděl,nebot' bylo jasné,že je to poprvé a naposledy.Rodiče byli totálně na dně.Jeho dívka se nemohla ani udržet na nohách a pořád seděla na bobku vedle své kamarádky,která jí jako mnozí utěšovali.Farář tam mlčky stál u rakve a smutně držel u hlavy tu velkou zarámovanou fotku.Snad aby si ho lidé pamatovali jako usměvavého kluka,toho,s kým je vždycky legrace.Vedle něj stála jiřího nejmladší sestřička.Z očí jí tekly slzy.
Pak pan farář pronesl poslední řeč.Podíval jsem se na nebe.Deimos tam v tom těle už totiž nebyl...
Pak nás hrobníci vyzvali,že kdo se s ním chce naposledy rozloučit,neco mu říct,dát...cokoliv.Jeden z jeho kamarádů podal muži jiřího hokejku na florball,pak někdo něco dalšího a dalšího..Nevydržel jsem to a vytáhl z kapsy u bundy originálku Falloutu.Hrobník to vzal a ještě před uazvřením to strčil k Deimosovi do jeho lože.Rakev se navždy zavřela a rodina ho osobně opatrně slanila dolů.
Pak nastal poslední průvod.Lidé proudily kolem díry,každý si předtím nabral hrst hlíny,hodil jí tam a pronesl krátkou řeč.Já byl snad skoro poslední.Po vhození jsem dovnitř tiše řekl,že ho všichni pozdravujeme a .... že je navždy náš vaultmaster.
Ůplně jedna z posledních věcí,co jsem viděl,bylo to nejhorší,co se dá vidět.
Malá holčička,co hází bezmocně dolů hrstičku hlíny a její plačící zdrcené rodiče...


Deimos


Nedostává se mi slov,když viděl jsem tvůj hrob,
Nemůžu ani brečet,jelikož neznal jsem tě,
Nedostává se mi slov,když poznat tebe mi bylo dáno až po tvé smrti,kterou způsobilo zlo,
Nemůžu ani brečet,jelikož neznal jsem tě tak dobře jako tvoji kamarádi a dobří přátelé z všb.

Smrt si pro tebe přišla nečekaně,v mladém věku plném ideálů,
Nebylo ti dopřáno pokračovat ve svém osudu,
Smrt tě odtáhla ve svých krutých pařátech do krajiny zapomnění,
My však nikdy nezapomeneme na našeho hrdinu z vaultu,kterého by se Ratman nebál vyslat ven do pustiny hledat vodní čip.

Navždy zůstaneš v našich srdcích,
Nebot' jsi navždy náš Vaultmaster.

Ratman,Jaw,Chekotay,Ještěr a všichni jeho kamarádi


P.S.:a ještě něco k té paní-v té čekárně mi řekla,že to byl jeho osud.Nebyl.Jeho osud byl žít,mít št'astnou rodinu a zemřít jako starý uznávaný muž v teplé posteli se svou manželkou v obklopení nejbližších,co ho navždy budou milovat.

To měl být jeho osud.
Autor: BourneOdesláno: 20:55, 5.9.2008ID: 607e7aNahlásit Vaultmasterům
Dávám na jevo svou lítost , truchlím nad jeho smrtí , aniž bych ho znal. Je to opradu rána , co dokáží lidi pro peníze udělat...aspoň že toho hajzla maj , jinak oko za oko , zub za zub nenavrhuju , navrhuju obnovit mučení...Smrt je určena pro přestárlý lidi a povaleče kteří predují na společnosti , ne pro aktivní a pracující mladé lidi kteří poctivě chodí do práce... ještě jednou upřímnou soustrast
Autor: BourneOdesláno: 21:06, 5.9.2008ID: 607e7aNahlásit Vaultmasterům
Jinak sry že ještě spamim , ale četl jsem výše zmíněné link
a tři roky za vraždu mi přijde jako výsměch.Dnes dostane kdejaký zloděj co nikomu neublíží (kasař) víc , často 5 let , tak si ať si už konečně zákonodárci uvědomí co je cenější , jestli peníze nebo život...bez peněz by život byl , bez života by nebyly peníze.
Autor: AiMLEzZzOdesláno: 08:50, 6.9.2008ID: 705bd2Nahlásit Vaultmasterům
Nechápu to, člověk, kterej padělá peníze a nikomu neublíží, nikoho to nezajímá, dostane větší trest než několikanásobný vrah, po kterém zůstanou stovky otřesených a zdrcených lidí. Aspoň je vidět, co je dneska důležitější, peníze vs. život.
Autor: WencaOdesláno: 10:26, 6.9.2008ID: 51873aNahlásit Vaultmasterům
Bohužel, trest smrti se v Čr pravědpodobně nikdy neobnoví, možná je to kvuli justičním omylům, ale v moderní době kde jsou všude stopy DNA by měli trest smrti obnovit, a myslim to vážně - ne injekční střikačkou, ale zastřelením ..... alespon pro lidi, kteří zabijeli planovaně , bez emocí a z důvodu ukrast několik peněz. V afektu je to něco jiného ...
Autor: StoyanOdesláno: 10:35, 6.9.2008ID: 703390Nahlásit Vaultmasterům
Tento web navstevuji jiz roky, avsak toto je muj prvni komentar a velmi me mrzi, ze je zpusoben tak tragickymi okolnostmi... Cest jeho pamatce a uprimnou soustrast pozustalym.
Autor: HoradrimOdesláno: 11:22, 6.9.2008ID: 511460Nahlásit Vaultmasterům
Zdravím. Jsem zapáleným falloutistou už léta, ač jsem se tu nikdy nevyjádřil, toto je vyjímka.
Když sem ve zprávách slyšel o tom pumpařovi dost to se mnou otřáslo, protože bydlim kus od tý pumpy a když sem tady zjistil že to byl Deimos, tak sem až uronil slzu. Občas sem se nim i nejspíš setkal, když sem tankoval, ale nikdy by mě nenapadlo, že to je zrovna on.
Je to hrozná čtvrť, tam v noci jít je o krk.

no zkrátka nesmíte to vzdát, pokračujte tohle je jeden z mála webů, který bych řek že navštěvuju pravidelně a už sem k němu velmi přivikl.
Přeju pevný nervy a hodně zdarů do budoucna.
Autor: PaegasOdesláno: 12:01, 6.9.2008ID: 616622Nahlásit Vaultmasterům
Díky za tvou práci pro Vault a sbohem Deimosi..
Autor: non3Odesláno: 12:30, 6.9.2008ID: 430b0aNahlásit Vaultmasterům
"...Podle policie má devětatřicetiletý muž z Teplicka, který ve středu 3. září zastřelil v Chomutově Vietnamce a policistu, na svědomí také vraždu čerpadláře z Ústí nad Labem..."
tak to mě zajímá co ten bastard dostane za trest:-/:(
Autor: petruschkaOdesláno: 12:39, 6.9.2008ID: 513982Nahlásit Vaultmasterům
Dlouho jsem tu nebyl a mrzí mě, že zrovna takové okolnosti mě přivádějí zpět. Když mi psal Deimosův bratr, považoval jsem to jako většina zprvu za hloupý vtip, ale bohužel...
Když smrt udeří někde v naší blízkosti, je to vždycky otřes pro psychiku, nakonec se ale člověk vzpamatuje, protože musí a možná se i díky tomu cítí o něco živější. Měli bysme si Deimose uchovat v paměti ne jen jako nadšeného fallouťáka, to byl jen malinký zlomek jeho osobnosti, ale jako mladého kluka, který měl hodně před sebou a tak málo toho zatím prožil. Uchovejme si vzpomínku na něj jako jizvu na duši, která nám připomíná naši vlastní smrtelnost a nutí nás žít svůj život naplno, protože nikdy nevíme, kdy ten kostnatý prst ukáže na nás
Autor: HexOdesláno: 16:20, 6.9.2008ID: 801340Nahlásit Vaultmasterům
Co povedat? Mozno je na krajsom mieste nez tento predapokalypticky... odpocivaj v pokoji...
Autor: TeronOdesláno: 19:21, 6.9.2008ID: 41ab0eNahlásit Vaultmasterům
Nejsem zde nijak aktivní a nechodívám sem pravidelně, ale co tu jsem tak jméno Deimos jsem četl u spousty novinek a i jiných věcí, takže jsem si ho postupně spojil s těmito stránkami. Vypadal na velkého pracanta a i přesto, že jsem ho osobně neznal, tak mě jeho nenadálý odchod velmi zarmoutil. Tímto neohrabaným příspěvkem bych chtěl vyjádřit svou soustrast.
Autor: DekkerOdesláno: 21:44, 6.9.2008ID: 60f27eNahlásit Vaultmasterům
Deimose jsem znal jen podle jména u novinek, ale když jsem se neska podíval na stránky a uviděl tuto novinku tak mě zamrazilo a v pustině je každá tekutina vzácná a co teprve dračí slzy, jež mi při čtení novinky skanuly. Moje rodiče dělají u policie takže sem dalo by se říci blíže k té hnusné stránce života, ale todle se mnou opravdu otřáslo. Dostat se mi ten **** do tlap tak ho rozsápu (a drápy na to už mám)

Sbohem Deimosi a nechť je ti tam lépe a máš tam vše co na toulky pustinou potřebuješ
Autor: ActionBoyOdesláno: 22:12, 6.9.2008ID: 430b6eNahlásit Vaultmasterům
Chodieval som sem v minulosti casto lebo som casto drtil fallouta po veceroch a o tom ze Deimos je Vaultmaster som sa dozvedel tiez nedavno. :( je mi to silno luto uprimnu sustrast vsetkym pozostalim chcem vyjadrit

Btw. ja by som ani nie tak trest smrti, skor kto videl MadMax 1 ?
Maxovi na konci jeden s riderov povedal ze je psycho a tak ho Max priputal pilkou k autu pustil benzin... Cize nieco v tomto style
Autor: KahunaOdesláno: 01:16, 7.9.2008ID: 51873aNahlásit Vaultmasterům
Toto je moj prvý a posledný komentár pre Deimosa.

Odpočívaj v pokoji.

Neviem čo iné povedať.

Paxamentum.
Autor: Tom9kOdesláno: 17:29, 7.9.2008ID: 41a91aNahlásit Vaultmasterům
http://www.novinky.cz/clanek/149051-postl-ma-na-svedomi-i-patou-obet-niceho-nelituje.html
Autor: MabfredOdesláno: 17:35, 7.9.2008ID: 6167b2Nahlásit Vaultmasterům
Čest jeho památce.
Autor: AzazelOdesláno: 18:08, 7.9.2008ID: 6fc122Nahlásit Vaultmasterům
Je mi to velmi líto, příliš mlád... Sbohem a čest tvé památce. Ať se vrah, který zabil tebe a další čtyři lidi navždy smaží v pekle, jeho kosti shnijou a jeho duše nikdy nedojde klidu.
Autor: MortyOdesláno: 18:34, 7.9.2008ID: 7eb40eNahlásit Vaultmasterům
"Policisté ho totiž ve středu při pronásledování střelili do břicha. Přišel o ledvinu a část střev. "


dobre mu tak :D
Autor: ZaxOdesláno: 19:04, 7.9.2008ID: 339fc6Nahlásit Vaultmasterům
A oni ho ještě v nemocnici ošetrují! Já bych ho za to co spáchal nechal v bolestech a křečích pomalu zemřít.
Autor: BourneOdesláno: 20:09, 7.9.2008ID: 607e7aNahlásit Vaultmasterům
njn...máme to ale spravedlnost co?
Autor: MulinsOdesláno: 22:28, 7.9.2008ID: 33797cNahlásit Vaultmasterům
Ti policajti měli akorát mířit o něco víš
Autor: AiMLEzZzOdesláno: 22:49, 7.9.2008ID: 705bd2Nahlásit Vaultmasterům
Nebo níž...
Autor: hawkeyOdesláno: 14:46, 8.9.2008ID: 7edb82Nahlásit Vaultmasterům
rest in peace
Autor: ShiftyOdesláno: 15:35, 8.9.2008ID: 32de64Nahlásit Vaultmasterům
Upřímnou soustrast: http://stalker.scorpions.cz/forum/viewtopic.php?p=43019#43019
Autor: PegasOdesláno: 16:19, 8.9.2008ID: 6055deNahlásit Vaultmasterům
http://zpravy.idnes.cz/policie-nasla-telo-podnikatele-z-teplic-vrah-zemrel-v-nemocnici-psz-/krimi.asp?c=A080908_103622_krimi_cen
Autor: UlvrinOdesláno: 16:28, 8.9.2008ID: 7eb348Nahlásit Vaultmasterům
Vrah Postl dnes zemřel v nemocnici, ne že by to mohlo vrátit život těm, které zabil....
Autor: PaulOdesláno: 19:53, 8.9.2008ID: 511396Nahlásit Vaultmasterům
Deimos - rest in peace...

Postl - odpočívej v pokoji, v chodbě a v dalších místnostech..
Autor: NecromanckerOdesláno: 20:08, 8.9.2008ID: 618dfaNahlásit Vaultmasterům
Doufám, že Postlovi ty sedativa nenamíchali tak, jak měli a on si mohl užít trochu té bolesti.
Autor: anuub1sOdesláno: 21:10, 8.9.2008ID: 41d220Nahlásit Vaultmasterům
Zbohem Deimosi.
Autor: CORNOdesláno: 21:21, 8.9.2008ID: 429448Nahlásit Vaultmasterům
S mirnym zpozdenim, ale presto, vzdavam cest jeho pamatce. Velka skoda tak nadejneho autora :-(
Autor: ViSiOnArOdesláno: 22:26, 8.9.2008ID: 41d220Nahlásit Vaultmasterům
Deimosi... budes chybet.

Diky za vsechno co jsi udelal pro Brahminu a jeji komunitu, potazmo Fallouti komunitu celkove.

Diky.
Autor: HHPZOdesláno: 22:59, 8.9.2008ID: 424882Nahlásit Vaultmasterům
Deimosi, R.I.P.
Autor: LeeOdesláno: 16:27, 9.9.2008ID: 618d92Nahlásit Vaultmasterům
Doufám že toho vraha předhodili Rad škorpiónům. zatracení pacholci po našem světě bohužel chodí
Autor: LeeOdesláno: 16:33, 9.9.2008ID: 618d92Nahlásit Vaultmasterům
hm, mizerných 13 let...13ti letá rekreace za naše prachy. až bude venku tak zabije další 3 lidi to je natuty ....smutné
Autor: smejkiOdesláno: 18:32, 9.9.2008ID: 70a85cNahlásit Vaultmasterům
Až teď mi došlo, že zrovna ten den jsem udělal zkoušku z Fyziky, která zachránila má dosavadní studia na škole. Když jsem si projel celý den, který jsem si pamatoval celkem dobře, protože byl pro mě radostný, zamrazilo mě, že ve chvíli, kdy já prožíval nádheru, někdo, koho znám, byl sprostě odpraven pro pochybné důvody.

Ještě jednou se s Tebou Jirko loučím a na daleké paže soucitně objímám všechny, kterým Tvé násilné překročení řeky Styx vzalo veškěrou radost z pozemského bytí.

Vrahovi nechť je svět (jakýkoliv) takovým místem, které si zaslouží.
Autor: WencaOdesláno: 18:42, 9.9.2008ID: 51873aNahlásit Vaultmasterům
Vrah chcíp v nemocnici, asi máme chytré doktory nebo vyšší spravedlnost
Autor: LeeOdesláno: 18:54, 9.9.2008ID: 618d92Nahlásit Vaultmasterům
Já tipuju vyšší spravedlnost v podobě chytrých doktorů ;)
Autor: KharkowOdesláno: 09:32, 11.9.2008ID: 4245c4Nahlásit Vaultmasterům
Mno co říci... je to škoda, stejně jako každého násilně či zbytečně ukončeného života... Budiž útěchou, že pachatel dostal přiměřený trest, nicméně velkou chybu bych hledal u stávajícího systému.
Autor: armyboyOdesláno: 14:25, 11.9.2008ID: 6f9944Nahlásit Vaultmasterům
Co více dodat když už je tady 100 komentářů a vše důležité a podstatné už bylo napsáno - je to hnus že umřel tak mladý, zcela evidentně měl nějaký cíl nebo cíle (kulturistika, atd.) a mohl toho ještě dost dokázat...a pablb který uměl jen brát a nic dávat se dožil skoro 2x tolik, ach jo..
Autor: armyboyOdesláno: 14:26, 11.9.2008ID: 6f9944Nahlásit Vaultmasterům
Co více dodat když už je tady 100 komentářů a vše důležité a podstatné už bylo napsáno - je to hnus že umřel tak mladý, zcela evidentně měl nějaký cíl nebo cíle (kulturistika, atd.) a mohl toho ještě dost dokázat...a pablb který uměl jen brát a nic dávat se dožil skoro 2x tolik, ach jo..
Autor: SiusOdesláno: 14:33, 11.9.2008ID: 6f7108Nahlásit Vaultmasterům
System? Systém ti neovlivní naprosto nic. Toto se dělo, dejě a bude dít v malém či velkém měřítku dokud bude lidstvo existovat.

Jeden můj profesor vždycky říkával, že si příroda neprokopala cestu miliardami let evoluce jen proto, aby ji jeden živočišný druh žničil všechnu. Podle něj jsou takovéto věci stejně jako živelné pohromy a podobné jen dalším způsobem jakým se nás snaží příroda krotit.
Autor: BarbarOdesláno: 22:46, 11.9.2008ID: 42ba90Nahlásit Vaultmasterům
Zdravím vás Valut Mástři. Jsem zástupce od černých knechtů z http://totalwarforum.net/index.php a chci vám tímto já a i ostatní senátoři vzdát hold a říci jen že je nám líto jaká tragedie a nesmyslná smrt postihla vaše fórum. A ač jsme ho neznali zastáváme názoru že to byl určitě pracovitý a milí kluk i dle vašich reakci. Já osobně doufám že vaše forum nezanikne a že budete pokračovat dál. Neboť Fallout bude určitě pokračovat a bez vás by to už nebylo ono. Proto pozvedněte zas hlavy a pusť te se do díla ostatně tím nejvíce uctíte jeho památku. Pokaď bychom snad mohli jakoliv pomoc nebo já stačí napsat. Ať už našim černým přilbám nebo mě osobně (Barbar).
Autor: OtonOdesláno: 21:17, 15.9.2008ID: 7f782cNahlásit Vaultmasterům
Mrzi me zes to byl zrovna ty. Pozdravuj tam Zakladatele :((
Autor: Sybrakos alias HenryOdesláno: 16:50, 31.5.2011ID: 41d2eeNahlásit Vaultmasterům
Tři roky? Občas mi připadá, jako by se to stalo včera.
Ty moje reakce, co jsem kdysi psal, mi přijdou jako vystřižený z telenovely.. No jo, jiná doba, jiná reakce. Dnes bych už neměl takovou drzost na jeho pohřeb přijet.
Autor: Mr.XOdesláno: 22:02, 2.9.2011ID: 50ee7aNahlásit Vaultmasterům
Jsou to tři roky, ale stále to ještě bolí. Je mi toho kluka moc líto, takhle mladý zemřít cizí rukou, to je prostě strašné. Budiž Deimosovi zem lehká, a doufám, že v Nebi paří Fallouta a je šťastný (zaslouží si to), a ten parchant co to způsobil se smaží v pekle a démoni ho píchají těma nejostřejšíma vidlema do prdele.
(Pardon za hrubé výrazy, ale jinak se to vyjádřit nedá).
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.