.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Smejki, 2009-06-12 08:35:05, NMA

Guinness zná Fallout 3

Guinnessova kniha rekordů je zase trochu tlustší o další zbytečný zápis. Fallout 3 obsadil šprušli pod názvem "Nejrychleji prodávané multiplatformní RPG". V prvním týdnu se prodalo 4,7 milionu kopií. Jen mě tak napadá, kolik her spadá do této kategorie. Dále pak kolují spekulace, že nejde o prodej konečným zákazníkům, ale o počet kusů distribuovaných do maloprodejen.

Sdílet na Facebooku
Autor: smejkiOdesláno: 11:00, 12.6.2009ID: 70a85cNahlásit Vaultmasterům
NMA user: "There should be "The most cliche driven video game" award." :-)
Autor: JaWOdesláno: 11:29, 12.6.2009ID: 430b0aNahlásit Vaultmasterům
Když se to tak prodává, tak to musí být dobrá hra. Gratulace bethe$dímu managmentu, kondolence všem RPG hráčům.
Autor: smejki - JaWOdesláno: 11:49, 12.6.2009ID: 70a85cNahlásit Vaultmasterům
take a pill, bro ;-)
Autor: JaWOdesláno: 11:57, 12.6.2009ID: 430b0aNahlásit Vaultmasterům
smejki: Did you mean chill pill, buddy? 8-)
Autor: JaWOdesláno: 12:11, 12.6.2009ID: 430b0aNahlásit Vaultmasterům
Ne, vážně, když sleduji, kolik ta hra dostává ocenění a metálů, tak začínám uvažovat nad tím, jestli není něco špatného s námi, jestli nejsme už moc staří na hry nebo po těch letech usilovného hraní až příliš nároční 8-(
Autor: PsychoticOdesláno: 12:31, 12.6.2009ID: 70a926Nahlásit Vaultmasterům
JaW: neříkal jsem to? :-)
Autor: DevaOdesláno: 12:42, 12.6.2009ID: 7f7696Nahlásit Vaultmasterům
to JaW: To je penisovina, taky jsem si myslel že už jsem na hry moc starej, dokonce jsem F3 přestal hrát v půlce, nedohrál jsem ho ani z úcty k předchozím dílům, ale ted hraju Monster Hunter 2G, moje herní hodiny ukazují 700+ , manželka mi nadává, zanedbávám ty méně podstatné povinnosti, jako třeba spánek, takže vím že se mnou nic není :-)
Autor: JaWOdesláno: 13:10, 12.6.2009ID: 430b0aNahlásit Vaultmasterům
Deva: Být tebou, tak si dám pozor, protože jednoho dne ti tvá milá manželka uteče a nebo se začne kurvit. Ženy nemají většinou pochopení pro tyhle koníčky. Strávíš nad tím hromadu času, peníze to domů žádné nepřinese a když na tebe mluví, tak ji ignoruješ (to je asi úplně to nejhorší, co můžeš udělat), protože jsi v jiné realitě a musíš zabít ještě jednoho enemáka, abys dosáhl další level. Začne si myslet, že ji máš jenom na úklid a na vaření a začne hledat jiného prince, třeba i s menším pérem, ale který se jí bude věnovat a dělat jí vrbu. Jo, kdyby tě bavilo na počítači nakupování hader přes internet, tak budeš king 8-)))

Psychotic: Neboj, byla v tom slušná porce ironie ;-)
Autor: nemoOdesláno: 13:14, 12.6.2009ID: 70ab7cNahlásit Vaultmasterům
néééé.. treba si užiť pokial nie sú decká a svokra na krku!!
Autor: smejki - JaWOdesláno: 14:06, 12.6.2009ID: 70a85cNahlásit Vaultmasterům
bohužel na základě mých měření jsem dospěl k závěru, že s námi nic není....nebo alespoň se mnou. Existuje stále dost starých her, které jsem nehrál a které si i dnes dokážu vážně zamilovat. Za všechny jmenuji Arcanum, které mne zpočátku nechytlo, ale kde mi pak v podstatě stačilo zajít do knihovny, abych pochopil, že ta hra je geniální (koncepčně). U f3 tomu bylo naopak. Ten mne ze začátku naprosto nadchnul (v technických disciplínách překonává Aranum o dvě třídy), ale za vším tím pozlátkem jsem nenašel nic než.....prostě téměř nic. Herní produkce mě za poslední dva roky dokázala potěšit jen dvakrát (Bioshock a Sins of a Solar Empire). Ale má to jeden obrovský klad - můžu hrát staré fláky, ke kterým jsem se neměl čas dostat. Upřímně děkuji Bethesdě, že mě dohnala k Arcanu, Planescaoe Torment, Icewind Dale a BG1
Autor: SiusOdesláno: 15:37, 12.6.2009ID: 6f99aeNahlásit Vaultmasterům
Až bethesda tě dohnala k Planescaoe Torment? Šibaj do kouta klečet na hrách hříšníku!

Dohrání Planescape by mělo být zahrnuto do učebních plánů středních škol...
Autor: Three dogOdesláno: 16:09, 12.6.2009ID: 426d34Nahlásit Vaultmasterům
Planescape mě nebavil, protože je to 2D a furt se tam kecá a nejsou tam brokovnice. Ale jestli chceš fantasy RPG zkus Oblivion, je to skoro tak dobrý jako Fallout 3, sice tam nemáš VATS, ale zase můžeš kouzlit a dávat si brnění na koně a děsně COOL je, že když třeba furt hopsáš, dostáváš levely. V planescapu se ani skákat nedá :(
Autor: jax Odesláno: 16:21, 12.6.2009ID: 6f981eNahlásit Vaultmasterům
to smejky a jeho "Jen mě tak napadá, kolik her spadá do této kategorie." - divil by ses ale fakt hodne:P
Autor: Deva-JawOdesláno: 16:50, 12.6.2009ID: 7f7696Nahlásit Vaultmasterům
Né, žena je v pohodě a já hraju hlavně v praci :-D Navíc ona má na Final Fantasy přes 200 hr. A doma vařím já ;-)
Autor: JaWOdesláno: 17:00, 12.6.2009ID: 430b0aNahlásit Vaultmasterům
Deva: Táta gamer, máma gamerka, děti gameři. Povedená rodinka. Kam jedete na dovolenou? Do Středozemě nebo na Mečové pobřeží? 8-)
Autor: DrizztOdesláno: 17:17, 12.6.2009ID: 524dacNahlásit Vaultmasterům
Dobře Three Dog :). Sakra Oblivion je snad první hra kdy konečně někoho napadlo dávat levly za hopsání. Desítky let vývoje RPG a nikoho tahle zásadní věc nenapadla.
Autor: DevaOdesláno: 17:37, 12.6.2009ID: 7f7696Nahlásit Vaultmasterům
Děti nejsou gameři, ty sračky je hrát nenechám, a na moje zboží mi nesáhnou! At si hrají venku, at ví co jsme si museli prožít :-) Ale vážně-Fallout 3 sbírá jednu cenu za druhou, nejprodávanější, cena za scénář, zápis do Guinessa atd. ale jsem upřímně zvědav jak se budou prodávat další díly. F3 jsem si koupil originál hned jak vyšel, z úcty k předchůdcům, čekal jsem na pokračování spoustu let, nečetl jsem žádná preview, neviděl ukázky, chtěl jsem se přesvědčit sám (dokonce jsem přestal chodit sem, já vím jsem blasphemer), ale ted za sebe můžu říct že pokračování si nepořídím, protože u F3 jsem se nudil - kdyby mě alespon nasrala, bylo by to lepší. Protože Beth je s tím jak Fallout dopadl spokojená a považuje VATS za nejinovativnější věc v historii her, pochybuji, že se v pokračování něco změní. Takže o mě jako zákazníka určitě přišli, jen by mě zajímalo pokud to někdo vidí stejně a jak dopadne F4 prodejně.
Autor: JaWOdesláno: 18:38, 12.6.2009ID: 7f9e76Nahlásit Vaultmasterům
Deva: Já sem si "TO" bohužel taky koupil, tak jako slabý Oblivion a výborný Morrowind, ale u čtverky takovou chybu už neudělám, protože hratelnost her od Bethe$dy je čím dál tím horší.
Autor: SiusOdesláno: 22:41, 12.6.2009ID: 6f99aeNahlásit Vaultmasterům
No ale imho prodejnost F3 nedělají fanoušsci F1/2, ale teď už jen nová vlna z mého pohledu degenerovaných "hráčů". Možná v prvních týdnech tam čísla naskakovala díky jménu (které se jim tak zázračně daří prznit), ale veškeré stahovatelné porce trápení navíc si už žádný soudný člověk nemůže koupit => zisk díky žabikuchňům.

Takže si myslím, že i F4 bude mít ú$pěch, protože ve zdejších končinách herního průmyslu se to posralo stejně tak jako v hudebním či filmovém a člověk se hold musí probojovat skrze zástupy sra*** aby se dostal k něčemu důstojnému.

Btw: fonline.ru aka F2 online. Poslední opentest v srpnu, pak chvilka čekání a konečně začne řežba v pravém Falloutím stylu! Pokud se máte někdo chuť připojit do testování, tak mi pisněte na mail [spammbox(at)email(dot)cz] ať se nějak sešikujeme na serveru a ukážeme těm rusákům pravé brahmíní vemeno!
Autor: smejki - SiusOdesláno: 00:22, 13.6.2009ID: 70a85cNahlásit Vaultmasterům
ad fonline - chystáme k tomu aktuálku. jestli hceš, můžeš ji sepsat. spousta zdrojů je i na foru - http://forum.madbrahmin.cz/viewtopic.php?f=17&t=242
Autor: chekotayOdesláno: 13:27, 13.6.2009ID: 700db2Nahlásit Vaultmasterům
Jo, až budu nezaměstanný, také mám v úmyslu zahrát Planescape a Arcanum, ahlavně konenčně dohrát M&MVIII, snad mám někde zálohované savy... a jak se jmenuje ta hra, kde dostanu level za skákání? Tu bych si měl taky zařadit do portfolia. Škoda, že v F3 nemám levely za zapalování aut - to by měla Bethesda do budoucna napravit, myslím, že by to zvedlo úroveň hry mnohonásobně. A taky mi tam chybí nějaké perky na zapalování aut a účinnější zbraně na zapalování aut. třeba nějaká úprava plasmové pušky na pyro-auto-pušku...
Miluju ty jaderné hříbky, otřásání země, lítající plechy, a ještě lepší je, že když odpálím autobus v ležení mutantů, tak vše zahalí ohnivý mrak, a mutanti se koukají kolem sebe a nic nechápou, a přitom je to ani nezraňuje, stojí v ohni jaderného výbuchu a nic... takže je občas trochu opruz a já musím zabíjet i mutanty, aby mě pustili k dalším autům. Proč není v F3 nějaký perk "přítel mutantů", po kterém by na mně neútočili a já si mohl pohodlně zapalovat auta?
A neexistuje někde mapa všech lokací s autama, která jde zapálit?
Autor: limecejOdesláno: 13:17, 14.6.2009ID: 42bce2Nahlásit Vaultmasterům
to chekotay
hodne prisny
Autor: AmarounOdesláno: 22:09, 14.6.2009ID: 6fc0baNahlásit Vaultmasterům
A co las vegas ????? zajima mne jestli nekdo na to ceka protoze prave jsem dohral neverwinters nights 2 od obsidianu a zda se mi to hodne kvalitni rpg ( presneji na pravidlech dungeons and dragons ).. Ja sem na to celkem zvedavej
Autor: smejki - amarounOdesláno: 22:29, 14.6.2009ID: 70a85cNahlásit Vaultmasterům
jsem napnut...ale vzhledem ke stavu značky těžko předjímat.
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.