.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Anonymous, 2012-01-24 20:17:31,

SOPA/ACTA/PIPA

Hello madbrahmin.cz 
WE ARE ANONYMOUS! 

Ne nebojte jsme tu proto že vaše stránka má díru v bezpečnosti.A tu sami určitě díky tomuto článku uvidíte.
Máme přístup do všech databází vaší stránky.Vase data nebudou poskozeny ani ukradnuty jediné co jsme pozměnily je login admina Chekotay-e.Pokud decryptujete MD5 kod z vasi databaze tak ho zjistite ;) . 

To byla pouze první část upozornění.

Druhá část je upozornění o světové cyber válce.Určitě víte ze zpráv nebo z medii že něco takového tu je.
Chtěl bych vyjádřit postoj Anonymous abyste pochopily věc ze strany Anonymous správně a ne tak jak vám to předhazují média.
Utoky Anonymous nejsou JEN kvuli zavreni Megaupload ale HLAVNE kvuli CENZURE internetu.Samozrejme vite ze internet mel byt zdarma a svobodny bez cenzury.A to se samozrejme zacinajici totalite nelibi proto chteji CENZUROVAT a BLOKOVAT cely internet! 

Proto prosim berte vec tak jak je a ne tak jak chteji abyste ji braly.Je to vsechno soucasti planu!

Dekuji 

WE ARE ANONYMOUS 
WE ARE LEGION 
WE DO NOT FORGET 
WE DO NOT FORGIVE 
pokud souhlasite s cenzurou a s totalitou 
EXPECT US!!! (AGAIN!)

Sdílet na Facebooku
Autor: smejkiOdesláno: 21:19, 24.1.2012ID: 513b6eNahlásit Vaultmasterům
ale no tak, tady nejni co krást.
Autor: mi.Odesláno: 21:36, 24.1.2012ID: 426f90Nahlásit Vaultmasterům
Po precteni clanku cekas, ze te nekdo okrade? Skoda, ze zrovna na Brahmine jsou lidi co takto premysli. Od postapo fandu bych cekal vice myslenkovych pochodu. :/
Autor: wejtekOdesláno: 22:42, 24.1.2012ID: 42e2caNahlásit Vaultmasterům
Anonymous, tiše vás podporuju, ale nasekat do tak krátký zprávy tak ohromný (!!!) množství pravopisnejch chyb, to se jen tak nevidí.
I tohle je součástí vaší propagace, a podle gramatický úrovně vaší zprávy pak působíte jako skupina naštvanejch dětí.
Bez urážky.
Autor: MelichorOdesláno: 23:02, 24.1.2012ID: 7fea9aNahlásit Vaultmasterům
Musí tu být ta novinka dvakrát? :)
Spíše by to chtělo aspoň malé upozornění na do češtiny přeložené a docela zajímavé rektálněalpinistické video o Beth a F3: http://www.videacesky.cz/serialy-online-zdarma/historie-hernich-spolecnosti-bethesda-5/
Autor: Tom9kOdesláno: 05:44, 25.1.2012ID: 33063cNahlásit Vaultmasterům
Anonymous hackující VŠB má asi tak stejný smysl jako islámští teroriské zabíjející své ženy a děti na iráckých tržištích. Odnáší to neviní lidé. Chápu útoky proti FBI a americké vládě, každopádně toto je malá komunitní stránka.
Autor: Dalexovič Alxander MikuloOdesláno: 06:25, 25.1.2012ID: 7ed92eNahlásit Vaultmasterům
No o Anonymus jsem vždy měl jen to nejhorší mínění a předpoklady. Trochu je napravily tím jak zaútočily na stránky vlády USA právě kvůli SOPA ale teď...
No nevadí jednou to přijít muselo je jen dobře že nebyla poškozena data MBV, obrana se dá vyspravit, hesla změnit ostatně, obrana Brahmíny byla vskutku žalostná takže to snad i k něčemu bude.
Autor: JaWOdesláno: 08:09, 25.1.2012ID: 61198cNahlásit Vaultmasterům
No jo, Brahmína byla vždycky prolezlá cenzurou, proto jí bylo potřeba plesknout po vemenu. Lepší stránky jste si pro svůj protest opravdu vybrat nemohlY 8-))
Autor: smejki -> mi.Odesláno: 08:16, 25.1.2012ID: 513b6eNahlásit Vaultmasterům
omlouvám se. inklinuji k tomu, že často napíšu výsledek svých myšlenkových pochodů, aniž bych jasně napsal, jak jsem se k tomu dopracoval.

Je to prosté. Oznámení "VŠB má bezpečnostní díru" je asi stejně překvapivé jako "Marcusi, jsi velkej a zelenej". Vzhledem k tomu, že tenhle web neuchovává žádný důležitý informace, není tu co krást a není důvod ho hackovat.

Ano, většina zdejších lidí je inteligentní a proto o SOPA/PIPA/ACTA ví a neschvaluje je. Chování Anonymous k VŠB je tak zcela zbytečné. Akorát dosahujete toho, že pár lidí naserete a zbytku ukážete, že neovládáte češtinu. Útočte si na cenzorské zmrdy typu OSA/RIAA, nic proti tomu nemám. Zaútočit na VŠB a tímto stylem je... přinejmenším zbytečné.
Autor: ImirOdesláno: 08:25, 25.1.2012ID: 60a266Nahlásit Vaultmasterům
Vypadá to, že naše stránky nejsou tak významné jak jsem myslel. V blesku se o tomto podlém útoku nic nepíše. A nebo se to vláda a šedé eminence snaží ututlat.
Autor: MPOdesláno: 08:36, 25.1.2012ID: 513b0aNahlásit Vaultmasterům
Opravdu si někdo myslí, že když se nějaký "hacker" podepíše jako Anonymous, že musí být z Anonymous?
Autor: JaWOdesláno: 08:47, 25.1.2012ID: 61198cNahlásit Vaultmasterům
MP - Chceš říct, že chce někdo cíleně tuto skupinu zesměšnit v očích lidí tak, že bude šířit jejich myšlenky s gramatikou žáka 4. třídy pomocné školy? Zajímavá myšlenka!
Autor: VikyOdesláno: 09:57, 25.1.2012ID: 70cf70Nahlásit Vaultmasterům
JaW - A docela se jim to daří.. Nejen úrovní jazyka, i překládanou myšlenkou a předpoklday s ní spojenými.
Pod smejkiho vysvětlující post se nelze než podepsat.
Autor: valcikOdesláno: 11:06, 25.1.2012ID: 7fec2aNahlásit Vaultmasterům
Anonymous, do not tip the brahmin!
Autor: KalimeroOdesláno: 11:27, 25.1.2012ID: 6fe570Nahlásit Vaultmasterům
Tož já si hned ze začátku spíš myslel, že si admini robí šoufky, protože ač sem nikdy nečetl žádné zásady či desatero anonymous, přišlo mi uplně nepochopitelné, proč by se nabourali do madbrahminy :) To je jak kdyby protestovali proti válce v íráků a nabourali se do stránek mateřské školy :D

Pokud to někdo naboural, tak to bylo nějaké nedorostlé dítě, co se snaží svést s proudem, tak se takhle hloupě podepsalo.
Docela bych i pochyboval o tom, že existuje něco jako "vedení" a nějaké "pobočky" v jiných zemích. Protože jestli je jejich inteligence takováto, není se o čem bavit.

...ne, já si nemyslím, že něco tak hloupoučkého může být pravda :) A esli ano, tak tě pic.
Autor: MPOdesláno: 11:39, 25.1.2012ID: 513b0aNahlásit Vaultmasterům
JaW: Napsal bych něco podobného jako Kalimero, takže to psát nebudu, jen mu podepíšu domněnku, že se jedná o nějaké děcko, které kdyby se podepsalo jako "děcko" tak by se tady tahle newska neobjevila (byla by smazána), ale protože se podespal jako Anonymous, tak je z toho "pozdvižení".
Autor: chekotayOdesláno: 11:50, 25.1.2012ID: 616878Nahlásit Vaultmasterům
Mateřská školka zasahuje! David Jatelina je zase zpátky a při výročí svých třináctých narozenin se opět zviditelnil! LOL...
Nicméně nám vyfoukl jednu možnost, jak oslavit apríla. :-/
Autor: k_kOdesláno: 11:58, 25.1.2012ID: 4295d8Nahlásit Vaultmasterům
nejvetsi pruser je ten, ze kdejaky debil co trosku vidi do kodu muze vlizt na stranku jako je VSB a svoje zakrnele ego si jeste promasiruje vlozenim vzkazu a vydavanim se za Anonymous... Ty nepatris k Anonymous, muzes si to treba i myslet, tim ale nezmenis zjevny fakt, ze jsi nepochopil kdo jsou Anonymous, co chteji a jake prostredky k tomu pouzivaji, pouze si myslis, ze to vis a delas do stranek ktere jsou naprosto . Jedine co jsi dokazal je to, ze jsi nasral par lidi a udelal z Anonymous srace
Autor: mOdesláno: 12:16, 25.1.2012ID: 70aab8Nahlásit Vaultmasterům
Jdete do pr..., Anonymous !!!
Autor: JustyOdesláno: 12:17, 25.1.2012ID: 70d1caNahlásit Vaultmasterům
Olol, to je čajkon. :D Prý Anonymous.

HURR DURRR ANON IZ LEEEJUN DONUT FOGIV DONUT FOGET AMICOOL YET GUISE?!!!!11
Autor: NecromanckerOdesláno: 12:28, 25.1.2012ID: 618f20Nahlásit Vaultmasterům
Ale musím uznat, že tohle minimálně o 2,71% z morálního principu lepší způsob boje, než nadávání nad pivem!

Nejdřív jsem si myslel, že to je jenom vtip nějakého vaultmastera, ale jak je znám, tak k nečemu takovému by se ani jeden z nich nesnížil.

Trochu mi to připomíná některé mé známé, kteří se vzteky nad čímkoliv zmůžou akorát na to, že rozkopou popelnice.
Autor: valcikOdesláno: 12:32, 25.1.2012ID: 7fec2aNahlásit Vaultmasterům
Anonymuž obťažuje brahmíny!
Autor: c.DataOdesláno: 13:33, 25.1.2012ID: 6fe764Nahlásit Vaultmasterům
já nevím ale mi to přijde jako vtipný komentář admina tohoto webu :) pokud ovšem byl někdo tak přízemní a musel si dokázat, že umí používat klávesnici (mozek už ne) pak už je to úsměvné méně.
Autor: IcTOdesláno: 13:52, 25.1.2012ID: 7f9ce4Nahlásit Vaultmasterům
ueeeee anonymous hackuju madbrahmin :D. Deti, keby ste robili cosi uzitocne ?
Autor: StanleyCZOdesláno: 14:13, 25.1.2012ID: 5189f8Nahlásit Vaultmasterům
Píše to tu spousta lidí a já to napíšu taky. Hackovat českou stránku o fallout nemá žádný smysl. Já anonymous určitě podporuji, ale autor k nim rozhodně nepatří. :)

P.S: A možná se pletu, ale nejsou Anonymous čirou náhodou americká skupina? :)
Autor: smejkiOdesláno: 14:16, 25.1.2012ID: 513b6eNahlásit Vaultmasterům
anonymous je kdokoliv, kdo se tak podepíše
Autor: StanleyCZOdesláno: 14:18, 25.1.2012ID: 5189f8Nahlásit Vaultmasterům
A jestli se dá autor považovat za člena české odnože anonymous (což pochybuji že nějaké existuje), určitě by se neprojevoval gramatikou žáka co pětkrát propadl v první třídě zvláštní školy :)
Autor: StanleyCZOdesláno: 14:20, 25.1.2012ID: 5189f8Nahlásit Vaultmasterům
No jistě, já to myslel jako tu hackerskou skupinu. :D
Autor: VicOdesláno: 14:31, 25.1.2012ID: 618f20Nahlásit Vaultmasterům
možná to maj jako trénink na Facebook :-)))
Autor: VikyOdesláno: 15:14, 25.1.2012ID: 70cf70Nahlásit Vaultmasterům
To je síla a prokletí Anonymous - kdokoli se kdykoli může prohlásit jejich členem a ve jménu této anonymní skupiny udělat cokoli. Už zbývá jen boj anonymáků mezi sebou o to, kdo jimi je a kdo je jen banda napodobujících lůzrů bažících po slávě. :D
Autor: JaWOdesláno: 15:18, 25.1.2012ID: 61198cNahlásit Vaultmasterům
http://www.facebook.com/AnonymousCzech#!/AnonymousCzech?sk=info

"Naším úmyslem není vyvolávat chaos bez příčiny, ale chránit svět od tyranie, kterou mu nyní chtějí vnutit vlády a podnikatelské instituce..."

Neměli by v prvním případě zaútočit na Bethesdu? Minimálně Failout 3 jim do té škatulky krásně zapadá. Takhle týrat komunitu ...!
Autor: HerrerOdesláno: 16:21, 25.1.2012ID: 7eb416Nahlásit Vaultmasterům
Jestli je to Amík z Anonymous, tak má češtinu naopak víc než slušnou:-)
Autor: MilosOdesláno: 17:16, 25.1.2012ID: 616876Nahlásit Vaultmasterům
No pokud vim tak soucasti anonymous je kazdy kdo si nainstaluje ten jejich program a pouziva ho..
Autor: X_MAN_CZOdesláno: 17:41, 25.1.2012ID: 518abaNahlásit Vaultmasterům
Jestli kódujete v MD5, tak se nedivte, že se k vám může nabourat pruměrnej programátor se znalostma druháku na průmyslovce...
Autor: ?Odesláno: 17:42, 25.1.2012ID: 618ebeNahlásit Vaultmasterům
Lidi tady v diskuzi Vy si fakt nezaslouzite zadnou svobodu, zamyslete se nad tim co se deje a uvedomte si, ze to my vsichni musime bojovat za sve nazory a za sva prava! Nikdo jinej to za nas (za Vas) neudela!!!!

Zijete si ve svym prepychu Evropana (porovnejte si to s zivotnima podminkama ve vietnamu / ve vetsine Afriky,...) zhyckany technikou, teplem a komercni spolecnosti a vubec netusite co se na Vas chysta.
Otevrete oci!
Autor: valcikOdesláno: 17:59, 25.1.2012ID: 7fec2aNahlásit Vaultmasterům
Zmena Čekotájovho loginu nie je žiaden boj za práva, ty pako. :D
Autor: godikOdesláno: 18:24, 25.1.2012ID: 511270Nahlásit Vaultmasterům
Woooow. Zážitek srovnatelnej s výkonem mé potřeby po ránu na wc. Ten přepychovej evropskej kazatel, by potřeboval provětrat obličej dávkou z bozaru.
Autor: FeidiasOdesláno: 18:48, 25.1.2012ID: 6fe636Nahlásit Vaultmasterům
Cyber válka začala:). Hmm... změna nicku checkotaye... hmm:). Steam a Bohemia Interactive jsou zřejmě taky "bad guys" když je hacknuli. Nevím co měli společného s cenzůrou.... jinak pěkný článek děkuji:)
Autor: KureOdesláno: 19:13, 25.1.2012ID: 33c732Nahlásit Vaultmasterům
Anonymous jako takoví neexistují, je to hnutí bez hierarchie - Anonymous je klidně každý puberťák, co si umí na 4chanu kliknout na správný odkaz.

Asi budu jeden z posledních, co by zákony typu SOPA/PIPA schvalovali, ať už z důvodů omezení svobody projevu, nesmyslné technické implementace nebo možnosti zneužití ze strany "megakorporací". Na druhou stranu tady podobné blbosti musím jako správce řešit. Upřímně, pokud by mi na mail přišlo "čau, máte tam díru" (nic překvapivého vzhledem k tomu, jak je redakční systém poslepovaný), tak budeme všichni nadšení a třeba se na VŠB objeví nějaké povídání o SOPA/PIPA bez pravopisných chyb.

Nic takového nepřišlo, a já musím probírat logy. Normálně bych se kouknul, kde je chyba, opravil a nezkoumal dál. Vtip je, že jsem po operaci a zároveň mám:
- spoustu času,
- jsem nasraný, protože můžu chodit jenom o berlích a noha mě bolí jako prase,
- příští týden musím k soudu, a státní zastupitelství je na stejném místě jako onen soud.

Na státním zastupitelství lze podat trestní oznámení - což bych běžně nedělal, ale mám teď čas, chci si to vyzkoušet na nějaké blbosti když už mám těch pár semestrů práva a budu stejně u soudu, takže mě to nestojí moc času. Z pohledu orgánů činných v trestním řízení jde o § 230 Neoprávněný přístup k počítačovému systému a nosiči informací, § 231 Opatření a přechovávání přístupového zařízení a hesla k počítačovému systému a jiných takových dat zákona č. 40/2009 Sb., trestního zákoníku.

Uvidíme, jak jsou čeští Anonymous anonymní :P .
Autor: valcikOdesláno: 19:29, 25.1.2012ID: 7fec2aNahlásit Vaultmasterům
JaW má namiesto ruky Power Arm a teraz vyrukuje Kuře s rozpitvaným kolenom a oholenou haksňou. Ešte zopár invalidov a VŠB bude potrebovať bezbariérový vstup!
Autor: JaWOdesláno: 19:38, 25.1.2012ID: 61198cNahlásit Vaultmasterům
Kuře - Tohle není dobrý. Vypadá to, že nás chce na Brahmíně někdo jednoho po druhým zlikvidovat. Napřed moje ruka http://dl.dropbox.com/u/54373455/IMG_20120119_140355s.jpg , pak Kuře "náhodou" málem přijde o nohu, následně Chekotayovi někdo změní heslo, ... Stupňuje se to. Tohle už není prdel! Začínám se bát!
Autor: JaWOdesláno: 19:45, 25.1.2012ID: 61198cNahlásit Vaultmasterům
valcik - Všechny Vaulty mají bezbariérový přístup, jen ty od Bethesdy ne. Špatný level design!
Autor: MDKOdesláno: 19:47, 25.1.2012ID: 328f80Nahlásit Vaultmasterům
Steam je nahodou fajn, kde jinde se da koupit (obcas) ani ne rok stara hra za 5-10 eur.
Osobne mi je nejak megaupload u prdele, ale kdyz uz maj roupy, tak at hackujou ty co za to muzou a ne treti strany.
Autor: StanleyCZOdesláno: 19:50, 25.1.2012ID: 5189f8Nahlásit Vaultmasterům
Wow, se tu nějak mrzačíte. Co jste sakra dělali?
Autor: KureOdesláno: 19:56, 25.1.2012ID: 33c732Nahlásit Vaultmasterům
Jaw: já měl před rokem pravou, podobně zmrzačenou, takže už jsem se vším tím železem uvnitř vlastně napůl stroj :D
Autor: StanleyCZOdesláno: 20:01, 25.1.2012ID: 5189f8Nahlásit Vaultmasterům
Co kruci děláte, že se postupně zbavujete kostí?
Autor: JaWOdesláno: 20:09, 25.1.2012ID: 61198cNahlásit Vaultmasterům
Kure - zítra jdu po týdnu na kontrolu, tak se pak ukáže, co mi s ní udělají. Taky pravá. Mimochodem, představoval bych si něco takového http://www.imfdb.org/w/images/thumb/4/40/RoboCop3_011.jpg/600px-RoboCop3_011.jpg
Kdy to vůbec začne srůstat?

StanleyCZ - Rád bych ti to řekl, ale první pravilo zní, že o tom nemáme mluvit 8-/
Autor: KureOdesláno: 20:12, 25.1.2012ID: 33c732Nahlásit Vaultmasterům
StanleyCZ: jsou to záhadné incidenty, hodné dvojice Mulder a Scully, plné státních tajemství, teroristů, dvojitých agentů, podrazů a akčních přestřelek jak z Commanda.

Nemůžeme ani slůvkem naznačit, všude nás sledují, okolo domu pořád krouží policajti a mám dojem, že soused naproti má za sklem dalekohled a právě mě pozoruje :P
Autor: StanleyCZOdesláno: 20:16, 25.1.2012ID: 5189f8Nahlásit Vaultmasterům
No.... možná bude i lepší když to vědět nebudu :D
Holt máš smůlu no. Já jsem si třeba nikdy nic über-vážného neudělal, kromě rozpůleného rtu (hnusný pocit když máte ret na dvě půlky :/). Přeji tobě i kuřeti šťastné uzdravení. :D
Autor: StanleyCZOdesláno: 20:20, 25.1.2012ID: 5189f8Nahlásit Vaultmasterům
ještě pár úrazů a máme nového kuřminátora :D
Autor: StanleyCZOdesláno: 20:23, 25.1.2012ID: 5189f8Nahlásit Vaultmasterům
http://www.dvojklik.cz/2012-01/hackeri-chteji-na-obeznou-drahu-vypustit-vlastni-satelit

:DDDD tak to jsem zvědav teda :D podzemní hackerské stanice co budou ovládat jejich vlastní satelity :DDD
Autor: StanleyCZOdesláno: 20:25, 25.1.2012ID: 5189f8Nahlásit Vaultmasterům
pozemních*... :D
neumím číst a na pravém oku mám "cylindr"... pěkná kombinace :D
Ale stejně, naprostý nesmysl :D
Autor: JaWOdesláno: 20:29, 25.1.2012ID: 61198cNahlásit Vaultmasterům
StanleyCZ - Jsi se nám nějak rozpovídal 8-))
Autor: chekotayOdesláno: 21:49, 25.1.2012ID: 41d28aNahlásit Vaultmasterům
Já jsem se ještě nezmrzačil, ale zítra jdu plavat. A Ratman se měl ženit, ne? Taková porce tragédií v jednom roce... Apokalypsa! :-D
Ne, teď vážně. Přezdívka "Chekotay" je zaužívaná a v komunitě jasně spojená s mou osobou, přes kterou tečou nějaké ty peníze na různé fanouškovské projekty, takže tyhle hrátky s mým účtem taky mohli útočníci využít k dezinformaci a k finanční újmě mnoha členů komunity. Z tohoto důvodu zvažuji podání trestního oznámení na oba "neznámé" pachatele, jejichž IP je mi díky Kuřeti dobře známá. Taky to beru jako urážku na cti, ale myslím, že to je tak malá urážka, že to spraví 10 000 Kč od každého útočníka. Aktuálně jsem po dvanáctihodinové směně, ale zítra si zkusím nastudovat, co vše je zapotřebí učinit, a pak se rozhodnu.
Na celém "útoku" (propadnout otevřenýma dveřma není zas tak těžké, že?) mě nejvíc zklamal ten nedostatek odvahy (a gramatických zkušeností). Je to smutné, když člověk, člen slavného národa Čechů, nemá ani odvahu se podepsat.
Každopádně děkuji jménem Madbrahmínky všem příznivcům za příznivé reakce. :-) My byli jsme a budem!
Autor: StanleyCZOdesláno: 22:23, 25.1.2012ID: 5189f8Nahlásit Vaultmasterům
JaW - trochu :D se mi sekl internet a příspěvky se nezobrazovaly, což mě trochu iritovalo, takže jsem spamoval tím co jsem chtěl doplnit dokuď se mi to zase nerozjede :D
Autor: StanleyCZOdesláno: 22:27, 25.1.2012ID: 5189f8Nahlásit Vaultmasterům
Chekotay - takže Mayum jen nedošel šutr..... nastává konec světa :D

a jen do něj!
Autor: KalimeroOdesláno: 00:22, 26.1.2012ID: 8e1d00Nahlásit Vaultmasterům
Neee, to jim nedělejte, nehledejte je podle IP, oni neví že je podle IP můžete vyhledat, oni si ten návod na hack přečetli na návodu. A nebo ví co je IP, ale mysleli si že když to udělají za potlesku kamarádů v učebně, že se to nikdo nedoví.
A nedávejte na ně trestí oznámení, dyť se budou celej týden strachovat, že budou muset jít s maminkou a tatínkem na policii.
Dyť před pár dny byly ještě tak moc coooool :)
Jen do nich, udělat mi to na mých stránkách, udělám to.

Jedna věc je protestovat proti Špatným zákonům (s tím snad souhlasíme všichni), druhá je se někomu vnucovat. Toto není cesta. 100x lépe by udělali, kdyby vám zaslali mail, zda byste na webu nehodily o petici info. To by ale nebylo tak cool, co děcka?

A ten komentář od otazníka, o tom jak si žijeme v evropě a že si nezasloužíme svobodu....chlapče, ne všichni jsou tak tupí pokrytci. Spousta lidí je za takovej život vděčná, věčně si nestěžuje u piva a zná váhu problémů, který řeší.
Spíš se zamysli nad sebou, jak krátkozrace hážeš všechny do jednoho pytle, jak odsuzuješ bez sebemenší znalosti. Nejsi o nic lepší, než lidi, který rádoby napravuješ.

Řekni mi jedinej důvod, co tady ta akce měla? Řekni mi jak ubohý hacknutí stránek prospěje problému s danými zákony? Jak hacknutí stránek řekne lidem, co mají dělat proti hladomoru v Africe :) Je to směšný hloupý postoj, kde je cílem se jen zviditelnit. Problémy se řeší uplně jinak. Ne u piva, ne hackováním nezúčastněných webů.
Autor: mi.-> KalimeroOdesláno: 09:19, 26.1.2012ID: 426f90Nahlásit Vaultmasterům
Konecne poradna rakce. Jen mu pak k soudu prineste alespon kurku od chleba. .-)
Autor: KureOdesláno: 09:28, 26.1.2012ID: 33c732Nahlásit Vaultmasterům
Kalimero: hlavně VŠB není zrovna místo, kde by byla nějak omezována svoboda projevu, cenzura tady myslím dost neexistuje :D Kdyby poslali email Vaultmasterům neboli zadali aktuálku, tak tady novinku hned mají...

Čekal jsem VPN-ku, Tor, botnet nebo aspoň webovou proxy, ale oni byli fakt anonymní :D Navíc by se asi měli zamyslet nad rozdílem mezi tabulkou a databází (protože se dostali jenom k databázi redakčního systému).
Autor: IcTOdesláno: 12:08, 26.1.2012ID: 7f9ce4Nahlásit Vaultmasterům
Tak ze su to blbe deti bolo vidno hned ako som docital ten skvost. Ale ze az tak blbe deti, som necakal :).
Autor: MPOdesláno: 14:38, 26.1.2012ID: 513b0aNahlásit Vaultmasterům
Škoda, že výsledkem soudu nemůže být trest v podobě seřezání těch dvou dětí. Samozřejmě vařečkou. Samozřejmě před celou třídou. Takhle to dopadne na jejich rodiče, tak snad alespoň ti se chopí "příležitosti".
Autor: KureOdesláno: 14:40, 26.1.2012ID: 33c732Nahlásit Vaultmasterům
Na soud tohle není, jediné, co by se asi tak dělo je, že by si je pozvali s rodiči na policii, aby podali vysvětlení :D .
Autor: valcikOdesláno: 14:41, 26.1.2012ID: 7fec2aNahlásit Vaultmasterům
Jop, dúfam že obom haxorom zatrhnú rodičia vreckové. xD
Autor: traldaOdesláno: 15:06, 26.1.2012ID: 513bd8Nahlásit Vaultmasterům
Ja vam nevim at uz to clovek napsal jak chtel
rekl co chtel protoze si myslel ze to je potreba.
Jakou podobou je jedno hlavni bylo (podle mého usudku) zverejnit tohle jinou cestou než nejakym statusem na FB
Hlavni je proste udrzet internet svobodny a cim vice lidi to bude vedet tim lip
proto "nejaky blby clanek jak muze ovlivnit zakony" na to bych odpovedel takhle asi tak ze cim vic lidi to vi tim vice lidi si o tom udela nazor / tim vice lidi to pochopi a budou pobouřeni proti temto zakonum (což je samozřejmě na místě)
ale váš názor je váš názor :)
GL HF in future ;)
Autor: NecromanckerOdesláno: 16:01, 26.1.2012ID: 618fe6Nahlásit Vaultmasterům
Na madbrahmíně je SOPA/PIPA řešila a nadávalo na ně ještě dřív, než se to ti snopláci dozvěděli z novinek.cz. :)
Autor: StanleyCZOdesláno: 16:30, 26.1.2012ID: 5189f8Nahlásit Vaultmasterům
Tímhle toho ale nedosáhne. Většina lidí co tuto stránku navštěvuje, si o tom názor udělala už dávno. A pozměnění hesla adminstrátora, to je projev nesouhlasu se SOPA/PIPA/ACTA?
Nebo snad povzbuzení k nespokojenosti se zákony? Bože :D
Autor: StanleyCZOdesláno: 16:31, 26.1.2012ID: 5189f8Nahlásit Vaultmasterům
Oprava: změna nicku* adminstrátora.
Autor: ErendilOdesláno: 16:42, 26.1.2012ID: 4309deNahlásit Vaultmasterům
2Kure: cesta s rodiči na policii je přece snem každého malého hackra, já bych jim to dopřál :-D
Ale upřímně mně zaráží inteligence člověka co tohle udělal, to si zas jeden myslí jaký není boss a strašný hacker. Příště za sebou aspoň zameť ty vole :-D
Autor: RoyOdesláno: 18:33, 26.1.2012ID: 51ae4eNahlásit Vaultmasterům
Jebat. Mám vysokej luck :)
Autor: JaWOdesláno: 19:04, 26.1.2012ID: 61198cNahlásit Vaultmasterům
Pokud máš štěstí na 10, pak máš zákonitě nízkou inteligenci, všímavost, charisma a možná taky obratnost, takže se ti bude asi špatně utíkat 8-))
Autor: LennYOdesláno: 09:33, 27.1.2012ID: 60a3fcNahlásit Vaultmasterům
to ja jim fandim, je dobry ze pomahaji zlepsit stranky hledaji chyby nemusi celej den delat neco velkyho tak se nudi a aspon pomohli, v bezpecnosti stranek. Aspon je tady nekdo kdo nesedi a jen přihliží a aspon dostal tu trosku sili proti nečemu bojovat. obdiv (pisu bez diakritiky)
Autor: smejkiOdesláno: 10:20, 27.1.2012ID: 513b6eNahlásit Vaultmasterům
no nevim, já obdivuju hackery, ne děcka, co vlezou na 4chan a stáhnou si utilitu s user-friendly GUI obsahujícím ClickToHack buttonek.

Že se dá rozklíčovat MD5 hash není žádný objev, ale tady skutečně nikoho nenapadlo, že nějaké hovado napadne hackovat brahmínu. Hesla už jsou hashnutá i se "solí", jako je to u služeb, který uchovávaj skutečně důležitý data.
Autor: LennYOdesláno: 10:35, 27.1.2012ID: 60a3fcNahlásit Vaultmasterům
no jestli to takhle delaji tak to je blby..je to mozny ale podle me to taky nevis ... ale myslim si ze maji vic zkusenosti a nedelaji to tak jednoduse ... nebo spis bych nehazel vsechny do stejneho pytle najdou se tam i takovy kteri maji na vic
Autor: smejki - LennYOdesláno: 11:14, 27.1.2012ID: 513b6eNahlásit Vaultmasterům
Neříkej, že někdo něco neví, když sám toho moc nevíš.

Anonymous fungují tak, že pár hackerů na 4chanu zavelí k útoku a postnou odkaz na stažení automatizované utilitky. Kvanta rozcapených děcek to stáhne, zadá URL, zmáčkne čudl a masivní DDoS atack je na světě. Stejně je to i s utilitkami, které automaticky hledají známé a běžné chyby v kódu stránky.
Autor: dexterOdesláno: 12:05, 27.1.2012ID: 51d624Nahlásit Vaultmasterům
Tady nejde o samotnej akt napadení madbrahmíny. Tady jde o pokus probuzení spící komunity, která si žije v mikrosvětě v domnění, že se jich okolní svět netýká. Což je typickej problém madbrahmíny.
Autor: JaWOdesláno: 12:36, 27.1.2012ID: 61198cNahlásit Vaultmasterům
dexter - Cože? Koho tady chceš proboha probouzet? Tohle jsou stránky o hře. Sem nechodí lidi kvůli politice, ale odpočinout si od ní. Jestli se budou podobné sračky objevovat na dalších webech, třeba o miminkách, o pejscích a kočičkách, tak se lidi akorát ještě víc naserou a upadnou ještě do hlubší apatie.
Autor: valcikOdesláno: 14:23, 27.1.2012ID: 7fec2aNahlásit Vaultmasterům
Nemudruj, dexter. O zmenách v legislatíve čítam na spravodajských weboch, doporučujem napríklad guardian.co.uk.
A keď ma budia decká, bývam skôr nasraný, než informovaný. xD
Autor: s0fOdesláno: 15:23, 27.1.2012ID: 42e332Nahlásit Vaultmasterům
JaW - o čo weby o fredkách? o_O

Títo dvaja ITšpecialisti proste potrebujú obdržať súdnu obsielku, potom sa ukáže, na ktorej strane matrixu stoja. Takže dúfam, že Che a Kur skutočne tie žaloby podajú. Je to aj dobrá skúsenosť do budúcna, zacvičiť sa :D
Autor: KureOdesláno: 18:32, 27.1.2012ID: 33c732Nahlásit Vaultmasterům
LennY: my víme, jak to dělali, protože jsem kouknul do logů na serveru a vidím přesně kdo, kdy, co a odkud dělal, a pár dalších podrobností (třeba na jakém počítači).

Na bezpečnostní chyby se upozorňuje tak, že napíšeš email správci, ne že něco poškodíš ;-)

Autor: RajoOdesláno: 19:25, 27.1.2012ID: 4220aaNahlásit Vaultmasterům
Podať žalobu? A za čo prosím ťa? Obejtívne nedošlo k žiadnemu poškodeniu ani odcudzeniu informácii, takže maximálne tak občianske konanie a to je nič. Tiež nebuďte taký úzkoprsý, malá frčka do nosu z času na čas nezaškodí ;) No offence
Autor: ApocaronOdesláno: 22:04, 27.1.2012ID: 60f34aNahlásit Vaultmasterům
You have my support guys!
Autor: valcikOdesláno: 09:43, 28.1.2012ID: 7fec2aNahlásit Vaultmasterům
Apocaron, správne je to taktp:
You have my password guys!
Autor: MPOdesláno: 13:13, 28.1.2012ID: 51aeb0Nahlásit Vaultmasterům
Koukám, to je chvály na "hackery", ta dvě děcka už asi zalarmovala kámoše ze třídy....
Jinak hackovat stránky se o nějaké hře, nebo pro kojící maminky,nebo pro milovníky zvířa.... pro to, aby se upozornilo na jakousi nesmyslnou (bez ironie) dohodu je opravdu smysluplné, protože přesně tyhle stránky mají obrovskou cílovou skupinu, která přestane hrát, odhodí mimina, zastřelí zvířata.... a půjde demonstrovat do ulic.
Nabourejte zpravodajské servery a budete mít publicitu. Nabourejte vládní instituce a budete mít pozornost... ale tam už to s dětskými nástroji a schopnostmi holt nepůjde....
Autor: GiftmacherOdesláno: 17:30, 31.1.2012ID: 7f9cdeNahlásit Vaultmasterům
To je nějakej vtip, ne? Ale holky jsou šikovný, to jo :)
Autor: traldaOdesláno: 21:27, 2.2.2012ID: 5161bcNahlásit Vaultmasterům
Pokud vim tak shozeni stranek podle noob friendly programu je opravdu jednoduchy ale tohle nebylo jakekoliv shazovani ne? V televizi rikaly ze pri shazovani o zadny data neprijdete a taky mi to prijde jako blbost pretizenim ziskat napr login na admina.
Tak me a ostatni netrollujte s nejakym noob friendly WEB hackingu...
Autor: JaWOdesláno: 10:11, 3.2.2012ID: 7f2942Nahlásit Vaultmasterům
tralda - Máš úplně stejný pravopis, jako ten kid hacker, co psal tady tu novinku.
Autor: IcTOdesláno: 11:53, 3.2.2012ID: 7f9ce4Nahlásit Vaultmasterům
no ved to bude skript kiddie z ich detskeho kruzku :). typujem ze nasli SQLi zranitelnost. na co existuje dnes tiez milion skenerov. Deti sa v clanku dokonca vyjadrili ze 'maju pristup k vsetkym databazam' pritom podla admina vsak mali pristup k jednej databaze, takze si dokonca mylia pojmy tabulka / databaza co hovori tiez o ich strasnych skilloch :D. To ze sa vezu na vlne 'anonymous' uz snad ani netreba komentovat... Ked ja najdem zranitelnost na nejakom webe. V prvom rade pisem mail adminovi, ked dlho nereaguje, zranitelnost zverejnim. Nie ze to hned vyuzijem a hram sa na strasneho hackera :D.
Autor: KureOdesláno: 08:01, 5.2.2012ID: 33c732Nahlásit Vaultmasterům
Tralda: V televizi říkají hodně věcí a v novinách zase mají stejné problémy s pravopisem :D v praxi šlo o pár kliknutí v jednom programu, chvilku čekání a pak o nalezení MD5 hashe a k němu hesla (* v online databázi. Nic, co bys nezvládl, pokud ti někde na webu napíšu postup (odhadem ho měli napsaný v uzavřené skupině na Facebooku).

script kitty

(* Přesněji zobrazení jednoho řetězce z nekonečně mnoha možných na oněch 128 bitů, co MD5 má.
Autor: kealOdesláno: 21:59, 6.2.2012ID: 7035e6Nahlásit Vaultmasterům
no podla toho čo tu čítam vas mnoho nevenuje pozornost týmto zákonom ked ich schvália zaćne sa tyrania internetových rozmerov daš na web niaku pesničku a ochvilu je server zablokovany možno to bolo decko čo Vám to tu hacklo alebo možno to bol skutočný ANONYMOUS ktorý použival zasrany google prekladač alebo sral na gramatiku to je jedno ale on sa proste snaži vyburcovať ľudí ktorý majú radi internet pretože internet by mal byť zadarmo nie že si nepozreš ani posratý film lebo maju naň autorské práva mohlo by sa to dotknuť aj niektorych hier ako napr. CSS alebo by to mohlo zničit celý portál Pacman=PacSteam (ide o verziu steamu cez ktoru sa dá sťahovať zadarmo). To je jedno ale kto nepodporuje protesty proti ACTA PIPA A SOPA nech radšej rovno rozmláti router kladivom.
Autor: moonfearOdesláno: 16:33, 7.2.2012ID: 7eb21cNahlásit Vaultmasterům
to že tady nechválím nějaké dítě s gramatikou šimpanze po lobotomii neznamená že s ACTA sympatizuju, nebo že tomu nevěnuju pozornost, popřípadě, že s tím nehodlám nic dělat, očividně ti unikl smysl většiny těchto komentářů :)

PS: přesně lidi jako ty (brečící nad tím jak jim zavřou nějaký sajt se SW ke stažení) mě vždy donutí zamyslet se a na pár pikosekund popřemýšlet nad tím, že bych ACTA podporoval.
Pak si řeknu, že z toho třeba vyrosteš a pochopíš, že i ten vývojář musí z něčeho žít.

Nesouhlasím s omezováním internetu a momentálně nastaveným systémem autorského práva, ale souhlasím s lovem na servery typu rapidshare, kdy si děti stahují všechno možné, hlavně aby za to nedejbože nemusely zaplatit. Je rozdíl stáhnout si pár let starou hru, film, hudbu kdy na tom už všichni vydělali, nebo když je legální cestou daná věc nesehnatelná, ale dokáže mě nasrat, jak někdo stahuje SW ihned po vydání, dělá ze sebe velkého kinga a totálně mu utíkají jakékoliv ekonomické, etické či jiné -cké souvislosti. Já jsem docela hrdý na svou zbírku originálních her ať už v digitální distribuci nebo na fyzickém médiu, která snad už brzo překročí číslo 500.

Jak by se asi takové děti cítily, kdyby vytvořily něco co jim generuje finanční zisk, a pak přišel někdo jiný, řekl mu, hele vole dobrej nápad, ale teď nám dej plány a dokumentaci bo my to chcem taky.

Sem se zase nasral teda teďkom :) a ten pacsteam si přidám na seznam věcí které hodlám zlikvidovat po ovládnutí světa.
Autor: TemplayerOdesláno: 10:10, 8.2.2012ID: 607e18Nahlásit Vaultmasterům
Tolik hrubek, mám pochybnost, že to psali anonymous, to spíš napsal některý z adminů.

A omluvte mou ignoranci, pokuď již je v komentářích něco takového potvrzené/vyvrácené, číst se mi 90 komentů nechce :D
Autor: lightbrandOdesláno: 20:44, 29.2.2012ID: 613eaeNahlásit Vaultmasterům
Problém Anonymous je anonymita a nikdo tak neví, zda Anonymous jsou opravdu Anonymous :-)
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.