.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Smejki, 2010-05-19 01:25:43, NMA

Vážení přátelé, možná...

Nášup, malý, přec docela významný. Obsidiáni opět vypustili něco málo pixlíků ze svých továren.

První dva kusy jen potvrzují, že nebude-li to nedávno kritizované vypilováno (kdy že to má hra vyjít?), snese se na FNV pekelný žár zloby velmi významné skupiny lidí - staromilců. Zatímco strejda Dino se solárkem v pozadí nasnímaný z dalšího z mnoha úhlů nepřekvapí, bugr u casina dokazuje, že si někdo ve Vegas založil prvotřídní čistírnu. Puky v pustině, to má styl!

Třetí obrázek přináší změny největší...no vlastně jedinou. Nejdříve bych jen rád podotknul, že se nejspíš budu při toulání pustinou radši koukat do nebe než do země. Povšimněte si, prosím chyb texturování na kamenu pod zbraní a na útesu v dáli ihned za střelcovou hlavou. O celkovém dojmu z jrajiny radši nemluvit. Teď ovšem k druhé a důležitější věci. Zdá se, že hoši do nynějška pro vývoj a presentaci (rozdělaného) projektu používali staré (a hnusné a pitomé a...  ...a s vyceněnými zuby) modely supermutantů. Polykám svou výtku z minula a dovoluji si natáhnout slinu pro nový model. Je hezčí, bezesporu, a nevypadá jako debil. Tvůrci sami se vyjádřili přibližně tak, že hlava byla vymodelována od podlahy a tělo bylo retexturováno. Dále je pak textura ve vertikální ose zrcadlena, díky čemuž je většina práce soustředěna právě na hlavu. Teď jen doufám, že ještě udělají něco s odstínem kůže, jejím poškozením a s faktem, že nyní vypadá jak ze semiše, a s celkovým kinetickým modelem. Jo vlastně, vy byste se na to asi rádi podívali.

Sdílet na Facebooku
Autor: MelichorOdesláno: 02:26, 19.5.2010ID: 51fc66Nahlásit Vaultmasterům
Do grafiky pižlat nebudu, na to nemám oko(ani dost znalostí),
ale k druhému obrázku, tedy spíše ke komentáři, že nepotvrzuje kvalitu F:NV, protože má na sobě postava oblek(s puky):

Co vyhazovači před kasíny v New Renu i v náhodných setkání?

Vždycky jsem chtěl s postavou se Str 8+(muskulatura na výplň) jedno kvádro sebrat a stylově s tommy gunem vykopnout dveře u Bishopa, všechny postřílet a užít si s dámskou částí famílie a la Walken v Last man standing...
Autor: smejkiOdesláno: 03:43, 19.5.2010ID: 513b0aNahlásit Vaultmasterům
New Reno je v otázce gamedesignu čuňačina. Navíc mají ty postavy 50 pixelů na vejšku, takže nevidíš detaily.
Autor: CarlosOdesláno: 10:03, 19.5.2010ID: 524a8eNahlásit Vaultmasterům
Ten poslední supermutant už odpovídá mojí představě. Tenhle se bude zabíjet s mnohem větší láskou :-)
Autor: ZobOdesláno: 10:21, 19.5.2010ID: 51d7aeNahlásit Vaultmasterům
Ten oblek je náhodou pěkný. Kdo říká, že někde v kufru ve sklepě nemůže vydržet sako mnoho let? Ale zase je fakt, že by mělo být po chvíli používání v pustině pomačkané a špinavé.

Mimochodem, ten screen mi připomíná film Poslední zůstává.
(http://www.imfdb.org/images/thumb/5/5c/LMSColtM1911A1-7.jpg/500px-LMSColtM1911A1-7.jpg)
Já vím, že ten film s tím moc nesouvisí. Mají společnou jedinou věc. Tvrďák v obleku kdesi v pustině.

Proč je New Reno z pohledu gamedesignu čunačina? Ukázal zašlou slávu ve své kráse, byl stylový, dýchal atmosférou. Box, točení pornofilmů, vymáhání dluhů, děvky, feťáci - pro mně jedna z nejzábavnějších částí Falloutu 2.
Autor: DritzztOdesláno: 10:52, 19.5.2010ID: 5223daNahlásit Vaultmasterům
Proč by v postapo neměl mít člověk naželhlený oblek? Stačí otrokyně s žehličkou :).
Autor: Johnny NuclearOdesláno: 14:42, 19.5.2010ID: 7f517cNahlásit Vaultmasterům
počkat tak je to fallout nebo mafia ? :D :D
Autor: smejkiOdesláno: 15:31, 19.5.2010ID: 513b0aNahlásit Vaultmasterům
mafia vypadá lépe ::knez
Autor: KeinOdesláno: 19:01, 19.5.2010ID: 4293e4Nahlásit Vaultmasterům
Jestli jsem byl někdy nařčen z povrchních názorů (mám je a jsem na to hrdý) tak smejki mě tímto trumfnul. Upřímně ty puky jsou mi naprosto putna.

Polemizovat, o výdrži a kvalitě textilu po třista létech můžem...ano...ale to by už bylo i pod mou úrověň...smejki je vůl...New Reno bylo úžasné

Teď k samotnému obsahu: je to chudé, ikdyž pravda mutanti vypadají o poznání lépe, ovšem pořád hrozně...nevím proč se pořád drží te zelené barvy, a nějaké to shrbení by taky mohlo bejt. Jinak dokud bude z té hry cítít oblivion (a že cítit je) tka ta hra umne nikdy nestoupne, to by se museli páni řemeslnícipořádně ukázat
Autor: majkel Odesláno: 20:24, 19.5.2010ID: 60f08cNahlásit Vaultmasterům
aj ten posrany raketomet vyzera rovnako...si fakt robia srandu!!...chce sa mi blvat!!!!.. tak to tu uz asi mame jak sa zda dva klenoty..
Autor: smejki - keinOdesláno: 21:24, 19.5.2010ID: 513b0aNahlásit Vaultmasterům
Neboj Keine, přes puky se umím přenést bez problémů. Jen si z toho dělám prču a je mi to celkem volný.

New Reno je výtečná a zábavná lokace, ale je to střelba hodně mimo terč jménem Fallout. I Avellone sám to ví.
Autor: ShowTimeOdesláno: 21:33, 19.5.2010ID: 7035e6Nahlásit Vaultmasterům
:D :D :D to už si děláte prdel.... vylezte z té kupky hnoje ve které máte zaraženou hlavu tolik let!!! Fallout 1! to byla nádhera téměř dokonalost uznávám sám jsem to dohrál s různýma buildama 10x + Kdežto dvojka které se tady všichni klaní byl sprostý výškrab nazval bych to povedeným patchem... žádné výrazné zlepšení, žádná změna. Příběh okopírovaný z jedničky (přines item jinak chcípnem, pri hledaní itemu narazis na velke zlo znic ho jsi hrdina)

a vy se tady pohoršujete nad oblekem D: D:

Uznavam že fall3 nebyl zrovna to co jsem čekal ale pořád je to výborná hra a fall vegas soudit podle pár screenu z xbox alfa verze :D to je mírně řečeno xenofobní..
Autor: MelichorOdesláno: 22:26, 19.5.2010ID: 51fc66Nahlásit Vaultmasterům
ach zas někdo, kdo nevi, jak to tu chodí ::facepalm
Autor: LaRosseOdesláno: 22:50, 19.5.2010ID: 70840eNahlásit Vaultmasterům
Fallout 1 a 2 vs Fallout 3.

Fallout 1 a 2 je jako řídit sporťák bez posilovačů, ABS apod./prostě adrenalin a zábava. Fallout 3 je jako projížďka nudným, ale bezpečným autem.

To už není zábava:-)
Autor: AmarounOdesláno: 23:54, 19.5.2010ID: 6f994aNahlásit Vaultmasterům
Melichor: ShowTime ma pravdu nekteri lidi tady ztracej soudnost a jsou schopny , zkritizovat cokoliv, nekteri sem chodi jenom trollovat...
S par screenu, 5 mesicu pred vydanim se tady maaaalem delaj zavery , ze to bude propadak. Pritom dost lidi vi ze Gambryo ( nebo jak se to jmenuje ) je starej engine a zamerovat se u rpg Obsidianu na grafiku , je fakt silenost. Pisou se tady pohadky, jak velky bratr Bethesda kontroluje vsechny recenzenty a totalitne je cenzuruje ( štajlem Přidej se k temné straně, Luku !!!! ).Nic s toho samozrejme nebylo podlozene PORADNYMI fakty .... Zatim tady byla jedina zminka o questech v FNV. Vsichni to prijali v celku kladne, a to byl pouhy zacatecni mini pidi ukol. Ale jak se to u spravneho RPG dela , budeme posuzovat podle grafiky ze ....
Autor: smejkiOdesláno: 00:24, 20.5.2010ID: 513b0aNahlásit Vaultmasterům
Amaroune, nedělej ze sebe pitomce. Podobný postoj mi přijde stejně pitomý jako:"To bude na hovno, to budete koukat! Fallout je jen jeden! Hry dneška stojí za hovno! Je to hnusné a proto to bude blbé! Už jen Bethesda je zárukou sračky!"

Když posuzuju grafiku, posuzuju garfiku. Screeny ostatně k ničemu jinému neslouží. Nemá to co dělat s hratelností, ta mě samozřejmě zajímá nejvíce. Dokonce mi ani nevadí, že je Gamebryo zastaralé až běda. Ale zaráží mě, že to vypadá hůř než F3. Očekával bych naopak posun, byť minimální.

Problém zde také spočívá v tom, že ke screenům není přihozeno oficiální info o tom, že nejde o finální podobu hry, což je běžná praxe. Vzhledem k tomu, že už zbývá jen pár měsíců, lze s úspěchem pochybovat, zda to presentované náhodou nejsou už dokončené lokace, kde už se jen ladí herní mechanika.

O mechanice hodnocení her si myslím své. Ale podplácení v tom rozhodně nefiguruje. Pokud, tak ne majoritně, protože smrad umí plavat a jednou vyplave.
Autor: PsychoticOdesláno: 00:30, 20.5.2010ID: 60f086Nahlásit Vaultmasterům
Amaroun: Ale oni to neposuzují podle grafiky. Je to o něčem jiném. Je to jako když si koupíš své první auto. Přijde ti jako to nejlepší na světě a máš ten nádherný pocit, když si poprvé sedneš za volant vlastní káry. Ale za rok vyrobí nové auto, téměř ve všech ohledech lepší, než to, co máš, ty ale, s tím pocitem první jízdy stále v paměti, hledáš každou skulinku ve skvělosti toho nového auta, protože víš, že ten pocit ti už neposkytne - ale to tvoje staré taky ne. Je ale hezké v něm jezdit a vzpomínat, že? Vždycky tu budou lidé, co se nedokážou odpoutat od minulosti.

Sakra, mohl jsem vybrat lepší přirovnání, než auto, že? Pokud se vám to nezdá, prohoďte auto za holku, koláček nebo třeba Fallout dle libosti.
Autor: ShowTimeOdesláno: 06:44, 20.5.2010ID: 7035e6Nahlásit Vaultmasterům
Psychotic: potlesk! myslím, že líp by to vysvětlit nešlo .) výborné přirovnání.
Autor: CarlosOdesláno: 08:19, 20.5.2010ID: 7eb478Nahlásit Vaultmasterům
Psycho: No, víš, ono to bude prostě tím, že Fallout 3 zkrátka není v ničem podstatném lepší než původní Fallouty. A to říkám i přesto, že třeba druhý díl mě nijak výrazně nechytl (už jsem to tu někde psal - ideální, co mě se týká, by bylo skloubení F1 a Tactics). Jde mi o to, abys přestal všechny, kterým se trojka nelíbí, jakkoli přidávat do skupiny staromilců, např. já jím nejsem a samolepku 'Fallout 3 hater' nosím s hrdostí.

Tento příspěvek se mi ale najednou zdá zbytečný, když ho adresuji někomu, kdo o Oblivionu prohlásil, že byl ve všech ohledech lepší než Morrowind.
Autor: AmarounOdesláno: 09:42, 20.5.2010ID: 6f994aNahlásit Vaultmasterům
Smejki: Sorry moje chyba psal jsem to v noci docela ospaly a ne zcela strizlivy ( ta grafika byla z vetsiny vazne fail a nvm proc jsem ji sem tahal ) .... nebylo to namireny proti tobe ale prave proti f3 haterum , ktery tady resej proc supermutant v ruce kus zelezobetonu a stredovekou kutnu (ostatne ty puky to asi meli parodovat ) , nebo prohlasej ze kdyz to nema nalepku Obsidian bude to vyblitek....

Ostatne clovek by to mohl rovnou zabit vetou ze fallout universum je kravina, protoze existuje neco jako jaderna zima...........

Co se tyce grafiky je to stand alone a u tohohle enginu mi uz doopravdy nezalezi jestli bude grafika o neco lepsi. Jsem predevsim zvedavej na zmenu v hratelnosti RPG hry.


Autor: JaWOdesláno: 10:13, 20.5.2010ID: 602ecaNahlásit Vaultmasterům
Psychotic - S tím autem to tvé přirovnání vázne právě v tom, že Faillout 3 je ve všech ohledech horší. Je to akční hra zaměřená na mozkově méně nadané jedince, kteří by se v opravdové RPG hře ztratili.

Pokud bych já přirovnal Fallouty k autu, koláčku a k ženě, bylo by to asi takhle:

Je to jako když potkáš svou první ženu. Přijde ti jako ta nejlepší na světě a máš ten nádherný pocit, když si spolu hodiny povídáte, smějete se a pak se milujete. Je úžasné duchaplná a jste jak jedna duše, jedno tělo. Žijte spolu krásný život, objevuješ na ní stále nové zajímavé věci a i když její venkovní krása pomalu odchází, pokaždé tě něčím dokáže mile překvapit.

Ale za 10 let potkáš mladou ženu, kterou si předtím viděl v televizi, na plakátech a v časopisech psali, že je naprosto úžasná a neuvěřitelně zábavná. Uvěříš jim, protože to psali opravdu všude a utečeš od své staré ženy. Po několika týdnech zjistíš, že je sice tvá nová přítelkyně opravdu krásná, oblékaná podle poslední módy, ale uvnitř je prázdná jako řecká státní pokladna. Nemáte si spolu o čem povídat, nesmějete a připadá vám, že se miluje jen z povinnosti. Duchaplnost se jí na hony vyhnula a vůbec si s ní špatně rozumíte. Žijte spolu jednotvárný život a po týdnu už není na ní co objevovat.

Bez dlouhého váhání se proto vrátíš ke své staré ženě, která nemá jen pěknou skořápku, žijete dál svůj bohatý život a snažíte se na ten strašný omyl oba zapomenout.
Autor: danny333Odesláno: 10:29, 20.5.2010ID: 70ab82Nahlásit Vaultmasterům
Zdravim kolegovia. Nechcem zasahovat do horlivych debat o grafike, hernych detailoch alebo nebodaj vierohodnosti nazyvat Fallout 3 stale Falloutom, ale aj tak vsetci vieme ze si to kazdy z nas zahra :D proste ziadny diel Falloutu (aj ked nesie len jeho meno) nikto z vas/nas nevynecha, uz len preto aby sa aspon trochu pobavil a zavspominal alebo ho poriadne spi*oval. :)
Autor: meehailOdesláno: 10:58, 20.5.2010ID: 60a26cNahlásit Vaultmasterům
Jaw: tvoje prirovnanie zase viazne v tom, ze v nasej spolocnosti plati monogamia ako jeden z "grand narratives" (postmodernisticke nahlady o zaniku grand narratives tentokrat vynechajme), a neda sa aplikovat na herny priemysel, kde si mozes hrat co chces a kolko chces. Pri kupe hry predsa neskladas slub vernosti.

A ano, F3 je akcne zamerana hra, ktora je omnoho jednoduchsia ako stare fallouty, ale to neznamena, ze jedinec na vysokej intelektualnej urovni z nej nebude mat uzitok. Kedze je zamerana akcne, tak nie je zamerana na ukojenie vysokych intelektualnych narokov. Ak do toho teda ides s tym, ze sa chces naplnit inak ako jednoduchsou zabavou, tak je to vlastne tvoj problem. Ja sa nepovazujem za mozgovo menej nadaneho jedinca, a F3 som si uzil po svojom, aj ked po case ta repetitivnost zacne liezt na nervy. Aj tie hrozne dialogy, aj ten dabing, aj tie poletujuce hlavy atd.

Pripada mi komicke, ze ked sa oznamil vyvoj FNV pod Obsidianom, tak kazdy mal velke oci a hovoril, ze to bude lepsie ako F3. A teraz, bez toho aby ste mali akukolvek moznost to posudit, sa pohorsujete nad jedinou vecou, o ktorej ste vedeli, ze zostane rovnaka: engine a grafika. Aj keby sa neviem ako snazili, poskytli ste dost dokazov, preco je ten engine zastaraly a, povedzme, zly ci nevhodny pre rpg. Ale kedze momentalne nemate do coho rypat, tak rypete do grafiky. Samo osebe je to v poriadku, ale potom to aplikujete na vsetky stranky hry uz dopredu. A to v poriadku nie je

Myslim, ze vacsinovy nazor navstevnikov tejto stranky sa prejavuje aj u vaultmasterov, staci si pozriet terajsie ankety. Tvorca uz dopredu dava najavo, ze F2 ponuka viac veci, pricom to je znacne subjektivne, pretoze aj ked v zjednodusenej forme, F3 takisto ponuka potulku ci drogy. Dokonca si dovolim tvrdit, ze potulka je tu mnohokrat zabavnejsia,a napr. o ucinkoch piva sa vyjadril aj niekto z povodnych tvorcov, pozitivne. O com bola potulka v F1/2? O explorer skille (ci zalesak alebo ako sa to volalo), jednoducha nepriama umernost - cim vyssi explorer skill, tym mensia sanca repetitivnych encounters. Gambling bol naco? Penazi mate v F1 tolko ze neviete co s nimi. Drogy? Obcasne zvracanie a vypadavanie vlasov niekde v prirode a nasledne opadnutie ucinkov - vtipne, ale v konecnom dosledku nepodstatne. V F3 to spravi jednoducha navsteva doktora alebo infirmary doma. Sex? zopar vtipnych hlasok a jeden trait ci perk. Zabijanie deti? Bohuzial by to zmenilo rating hry a nemohla by sa predavat istej vekovej kategorii, ale stare fallouty tiez nemali child killing vo vsetkych verziach, pokial viem.
Tie moznosti ste kludne do ankety dat mohli, a keby si ich nikto nevybral, vtedy by ste ukazali, a myslim, ze efektivnejsie, ze tie stranky F3 su slabsie alebo nezaujimave.

Autor: JaWOdesláno: 11:14, 20.5.2010ID: 602ecaNahlásit Vaultmasterům
meehail - monogamie? Co to s tím mým příspěvkem má společného? Slyšel jsi někdy o milenkách? vyzkoušet si jich můžeš kolik chceš, tak jako u her.

Hry Fo1/2 nastavily jakousi hranici a jak sám také potvrzuješ, trojka jí ani zdaleka nedosahuje a o tom to všechno je. Hráč Fo1/2 by totiž jako nástupce těchto skvělých her čekal něco na podobném levelu.

Mně osobně je grafika FoNV celkem u prdele a čekám jestli z toho Obsidiani udělají kvalitní RPG nebo jen nepovedenou střílečku ala Fo3.

Ad anketa made by Cheky - těm všímavějším hned docvaklo, že jde jen o vtip.
Autor: meehailOdesláno: 11:22, 20.5.2010ID: 60a26cNahlásit Vaultmasterům
hej, pocul som, ale ty pises o tom, ze mas zenu, potom vyskusas milenku, a kedze ta neuspokojila, tak sa vratis k zene a snazite sa na to zabudnut. Naco zabudat? A vacsina ludi, ktori neberu hry az tak prilis vazne, nehlada v pokracovaniach to, co hlada oddany fan falloutov. A pre nich je F3, nie pre tych niekolko tisic, co sa potom rozculuju.

A ani zdaleka nedosahuje...no az tak zdaleka to nie je, to by som si predstavoval objektivne hodnotenie F3 tak o 50 % nizsie, 70%, a to je myslim taka stredna cesta, nie je az tak daleko od starych falloutich 85-95, ktore maju u mna
Autor: meehailOdesláno: 11:27, 20.5.2010ID: 60a26cNahlásit Vaultmasterům
este k tomu prirovnaniu k zene...bezny hrac nehlada v hre partnera na cely zivot, ani komplexny vytvor, ktory ukoji vacsinu jeho hernych chutok. Ziadna hra takto nedokaze uspokojit. Myslim, ze to ukazuje, aky vztah si niekto buduje k starym falloutom.

Prirovnanie s autom tiez velmi nesedi, clovek si za zivot kupi len zopar aut a musi si teda pozorne vyberat, s hrami je to ine, preto existuje tolko druhov a zanrov. F3 ma poskytnut lahku rpg akciu - questy, zabijane, ziskavanie predmetov, levelovanie.
Autor: JaWOdesláno: 11:39, 20.5.2010ID: 602ecaNahlásit Vaultmasterům
meehail - ach jo, ty se mi fakt jen zdáš. Byla to od Psychouše i mě jen vtipná přirovnání, kde by vynikl rozdíl mezi Fo1/2 a Fo3. Proč to jako rozebíráš ze strany ženy a auta? Ty máš dost 8-)))
Autor: meehailOdesláno: 11:46, 20.5.2010ID: 60a26cNahlásit Vaultmasterům
to ze sa venujem tym prikladom je len take vedlajsie, v podstate hovorim, ze nemozete ocakavat od F3 nieco, co nikdy nemala poskytnut. Je to iny druh hry, koncept RPGciek sa zmenil za tie roky, nie je jedina, co tym trpi. To, ze to vyhlasuju za RPG a vy to za RPG nepovazujete vyplyva presne z tohto odlisneho vnimania zanru.
Autor: AmarounOdesláno: 11:53, 20.5.2010ID: 6f994aNahlásit Vaultmasterům
meehail: Musim zase uznat ze co Bethesda naservirovala neni zrovna jidlo o nekolika chodech ale spis jednohubka , presto chutna ....

Doopravdy nepovazuju za zle ze F3 je urcena spise masam.
Povazuju se spise za hrace hledajici vyzvy ( napriklad ted hodlam pokorit dwarf fortress :D ). Ale nevidim duvod proc bych se mel stydet za to ze si rad ustrelim par hlav supermutantu a pobavim se u toho
Autor: SmejkiOdesláno: 12:50, 20.5.2010ID: 513b0aNahlásit Vaultmasterům
Amaroun - cituji sebe (recenze Pittu):
"Před bezmála půlrokem jsme každý odhalili, co se skrývalo za několikaletými přísliby návštěvy luxusní italské restaurace – voňavý a vymazlený fastfoodový GroßMac. Celkem chutný, ale duše po málu, stěží jste schopni sníst ho na víc jak dva způsoby a víte, že ten chlápek za vámi dostal téměř stejný, jen je tam maso z jiného sta krav, o tom před vámi ani nemluvě. Nu, spoustě lidí po deseti letech hladovění takový šťavnatec na pár soust bohatě stačí, dodlábnout se drobnostmi z menu jiných stravovacích gigantů je maličkost; žaludek je zaplněn. Víme, že spoustě lidí o mnoho víc v životě nejde, respektujme to. Taky občas zajdu k obloučkům a dám si ten globalistický sekaný bifteček v pravé svobodou prohřáté housce. Kdo byl ale jednou v luxusním podniku, ví, že po správném výběru vás čeká nadpozemský a nezapomenutelný zážitek, Nessun Dorma na jazyku i v žaludku."

meehail - selhals. akční=zábavný/dynamický a to se rozhodně nevylučuje s duchaplností. Stačí vzpomenout Half-life1/2. Problém falloutu 3 není v akčnosti ale v debilitě většiny jeho obsahu.
Autor: meehailOdesláno: 13:25, 20.5.2010ID: 60a26cNahlásit Vaultmasterům
a kde pisem, ze sa atributy akcnosti/dynamickosti vylucuju s duchaplnostou?
A debilita, to je ten vas nazor, lebo ocakavate neviem ake zazraky. Stare fallouty tiez neboli az take komplexne zazraky, a urcite nie az tak daleko od F3 ako sa to tu niektori snazia prezentovat. Este raz sa musim vratit k tej sucasnej ankete, presne odzrkadluje snahy ludi ubrat co najviac z F3 a vyzdvihnut co najviac na F1/2.
Autor: NeoWormOdesláno: 15:04, 20.5.2010ID: 6f97b4Nahlásit Vaultmasterům
Nový mutík je fajn. Chce to trochu zajímavější texturu a bude super. Teď moc vyčuhuje jiným stylem podobně jako ti gyroboti.

Jinak na to, že se to jmenuje New Vegas je ukázáno překvapivě málo města. Čekal bych aspoň nějaký náznak zalidněného města s kasínem nebo něco podobného.
Autor: smejki - meehailOdesláno: 15:42, 20.5.2010ID: 513b0aNahlásit Vaultmasterům
"Kedze je zamerana akcne, tak nie je zamerana na ukojenie vysokych intelektualnych narokov."

myslím, že tato tvá implikace nelze vyložit vícero způsoby...
Autor: meehailOdesláno: 16:25, 20.5.2010ID: 60a26cNahlásit Vaultmasterům
smejki: nie je zamerana na VASE intelektualne naroky. Ale to neznamena, ze F3 je uplne prespikovana debilitami alebo ze neuspokoji intelektualne obradeneho jedinca...len ten dany musi mat realne ocakavania
Autor: AmarounOdesláno: 16:36, 20.5.2010ID: 6f994aNahlásit Vaultmasterům
Smejki: Jo uricte lip a dukladneji napsane ;) .. do prdele dostal jsem na neco chut :D
Autor: smejki - meehailOdesláno: 19:39, 20.5.2010ID: 513b0aNahlásit Vaultmasterům
-------------------zde končí diskuse, která ani nezačala-------------------
Autor: knedlíkOdesláno: 00:52, 21.5.2010ID: 41d2eeNahlásit Vaultmasterům
červený barety útočí? no jejky
Autor: KharkowOdesláno: 06:25, 21.5.2010ID: 50ebbeNahlásit Vaultmasterům
Tádydádydádydá, pro screeny mně napadá jediná srovnatelně nepříjemná činnost, než si je dobrovolně prohlédnout a to jít dobrovolně na anální výtěr nebo lépe výškrab. Můj skepticismus ohledně FNV po roce opíjení rohlíkem nepříjemně rose. :(
Autor: KharkowOdesláno: 06:31, 21.5.2010ID: 50ebbeNahlásit Vaultmasterům
Co se netýče análního výtěru, mimochodem viděli jste jak nádhernou grafiku měl v poslední době Risen, před ním Two Worlds a jaká se chystá do Two Worlds 2? Uaaa to jsou orgie :)
Autor: imirOdesláno: 14:48, 21.5.2010ID: 60a266Nahlásit Vaultmasterům
myslím, že tyto debaty by se daly utnout tím, že by jsme fallout3 nazvaly akční hrou s RPG prvky.
Všem tu asi vadí , jen že ti není RPG.
Důraz je kladen na to jak lidem ulítávaj hlavy a jak to všechno odsýpá.... žádný problém, žádný zádrhel.....
zastánci strejch falloutů si FNV stáhnou a pak zdrbnou...
zastánci F3 si ho koupěj a pak zdrbnou, ale alespoň hodinu se zabavěj všichni.
Autor: AmarounOdesláno: 15:50, 21.5.2010ID: 6f994aNahlásit Vaultmasterům
Kharkow: Jooo Risen world je spica tam te nadchne i obycjnej sutr :) .. ale myslim ze engine Risenu by pro fallouty nebyl ten pravej......
Autor: BBOdesláno: 19:42, 21.5.2010ID: 32b692Nahlásit Vaultmasterům
imir: souhlas.
Tady jde jen a pouze o to, že všem harcore fandům F1/2 je líto, že z toho Bethesda místo opravdového RPGčka jako je i dnes třeba Dragon Age nebo starší Kotory udělala víceméně FPS s rozvinutým (na FPS poměry) vývojem skillů a statistik.

Takováto transformace herní série od (čistě) jednoho žánru k (téměř čistě) žánru jinému - a takovýhle přechod prodělala série Fallout hned dvakrát, konzolový fallout nepočítaje - je v historii známejších her myslím celkem bezprecedentní. Kdyby se někdo třeba najednou rohodl udělat z Call of Duty RTSko, asi by se to taky setkalo s odporem.

Nelíbí se mi, že si Bethesda vybrala stejnou cestu jako většina dnešních vývojářů - jednodušší hraní (ať už po stránce obtížnosti hry či její "pochopitelnosti") a více akce - ale bohužel je to jednou dnešní trend a nezbývá než čekat, že třeba časem vymizí...
Autor: BBOdesláno: 21:09, 21.5.2010ID: 60f086Nahlásit Vaultmasterům
"Kdyby se někdo třeba najednou rohodl udělat z Call of Duty RTSko, asi by se to taky setkalo s odporem. "
Slyšel jsi o Halo Wars? Proti tomu se žádná vlna nevole nezvedla. Sice to nezaznamenalo rekordní prodeje, ale přesto... A řekl bych, že zrovna Halo má větší komunitu, než Fallout (ačkoli inteligenčně i věkově někde jinde).
Autor: PsychoticOdesláno: 21:09, 21.5.2010ID: 60f086Nahlásit Vaultmasterům
Sry, to byla moje zpráva - pro BBho. Pokud se k tomu nějaký admin dostane, mohl by to prosím přehodit? Děkuji.
Autor: smejki - PsychoOdesláno: 21:32, 21.5.2010ID: 513b0aNahlásit Vaultmasterům
Halo - fps
Halo2 - fps
Halo3 - fps
Halo Wars - rts
(hypotetické Halo 4 - fps)

Fallout1 - rpg
Fallout2 - rpg
Fallout3 - 70%špatné fps,25 špatné rpg,4% dorbé rpg, 1%Sims
Fallout tactics - taction action

Je ten rozdíl zřejmý?
Autor: PsychoticOdesláno: 22:08, 21.5.2010ID: 60f086Nahlásit Vaultmasterům
smejki: Nenapsals to příliš jasně. Ale přesto chápu, že je nemalý rozdíl v Halu (kdy to byl jen spin-off) a Falloutu (kde už to tak zůstane - God bless America).

Fallout 3: 80% dobré RPG, 20% špatné FPS - totéž jde ale napsat o Mass Effectu a ten je taky dost dobrej. Sakra, mohl bych se držet poučky "Don't feed the troll"... snad příště. Ale nesázel bych na to.

PS: Máš něco proti The Sims?
Autor: smejkiOdesláno: 23:02, 21.5.2010ID: 513b0aNahlásit Vaultmasterům
kdybych měl něco proti sims, přidal bych hanlivý přívlastek
Autor: KeinOdesláno: 02:24, 22.5.2010ID: 4293e4Nahlásit Vaultmasterům
Psychotic: No to nejde napsat i o Mass Effect, jelikož ME už se rozjel od počátku jako střílečka s RPG prvky, takže zde mu v tomto není co vyčítat. Nehledě na to, že je daleko propracovanější a hlubší, než Fallout 3.

A už vůbec nechápu jak někdo může říci o F3, že je to z 80% dobré RPG, to asi ten dotyčný moc dobrých RPG nehrál.

Rozuměj, RPG byly vždy hry pro tak trochu náročnější hráče. A tohleto zjednodušování a další mrdání tohoto žánru neponese nikdy dobré ovoce. Bethesda využila toho, že Fallout měl již kvalitní a silnou komunitu, a hodně lidí si tu hru koupilo automaticky a pak doma čuměli co to je za šit.

Upřímně si myslím, že FNV ať už bude jakkoliv dobrý či špatný tak takovou prodejnost jako F3 mít nebude, z důvodu, že lidé budou při koupi opatrnější a hru si nejdříve vyzkouší přes warez. Výjimkou by snad byla opravdu jen situace, že by se F3 tolika dětem zalíbil, že by si vydupali pokračování od rodičů a ti by jim tuto hru koupili. Ale průměrný hráč po FNV už tak žhavě nesáhne.
Autor: meehailOdesláno: 08:47, 22.5.2010ID: 60544cNahlásit Vaultmasterům
Kein: ta posledna veta ma pobavila. V akom svete to zijes? To naozaj definujes pojem 'priemerny hrac' podla fallout fansites? Priemerni hraci su ti, pre ktorych boli tie ciastocne prehnane pozitivne recenzie vytvorene, a na ktorych aj zaberaju. To su z velkej casti aj tie deti, ale aj ti, ktorych akosi bavili tie lietajuce hlavy. Staci si pozriet napr. komenty na vacsinu videi o F3 gameplay a uvidis, ze drviva vacsina je pozitivna. Precenujes priemerneho jedinca v dnesnom svete
Autor: KeinOdesláno: 10:44, 22.5.2010ID: 4293e4Nahlásit Vaultmasterům
meehail: Řeč je o hráčích RPG a tam, věř nebo ne, tyto "dětí" nemají místo...
Autor: AmokOdesláno: 12:20, 22.5.2010ID: 50ec26Nahlásit Vaultmasterům
Čtu dobře, že někdo považuje F1 a F2 za těžké hry?
Vždyť obě jsou jednoduché, snadno přístupné a hrají se bez velkých problémů. I proto jsou tak oblíbené masy hráčů.
Autor: smejki - AmokOdesláno: 12:50, 22.5.2010ID: 611b1cNahlásit Vaultmasterům
ano... stejně jako si jistá sorta lidí nechá vysvětlit ve filmu každou, byť primitivní, motivaci či situaci, jsou lidé, kteří se v otevřeném světě Falloutu ztratí, protože jim nikdo neurčuje směr koridorem, příběh není lineární a hratelnost je založena více než jednom dvou principech (běhej a střílej po všem/udrž 8 ukazatelů simíků v zelené barvě a stav dům/klikej na všechno, co se hýbe, hra už ty potvory vymlátí/střílej a koukej na gtafiku). Vzhledem k tomu, že jde svým způsobem o simulaci svobodných rozhodování a tito lidé si s ní neumí poradit, říkám jim socialisté herního průmyslu. :-)
Autor: smejki - meehailOdesláno: 13:24, 22.5.2010ID: 611b1cNahlásit Vaultmasterům
komenty na youtubu nejsou representativní vzorek. Jednoduše proto, že f3 hate r si to nepustí a nekomentuje. v čssd jsou taky všichni socialisti a nelze to aplikovat na celou společnost.
Autor: meehailOdesláno: 13:32, 22.5.2010ID: 60544cNahlásit Vaultmasterům
a co su potom reprezentativne vzorky? Predajnost F3 je dost reprezentativna? alebo nie, lebo ti, ktori su inteligentni a vyhladavaju kvalitu, si F3 nekupia? hahaha, hovorime o priemere.

Pozrite sa na filmy, Transformers 2 bol jeden z najuspesnejsich filmov minuleho roka, ale hodnotenia ma hrozne a nejake tie maliny tiez. A asi je to proti voli ludi, ze idu natacat prave treti diel...lebo si ho asi nikto nekupi, kedze videli dvojku a bola onicom. wishful thinking ;)
Autor: AmarounOdesláno: 16:15, 22.5.2010ID: 6f994aNahlásit Vaultmasterům
smejki: Ne ale rozdil shlidnuti F3 traileru a F2 traileru uz o necem vypovida ;) ... Ikdyz muzes samozrejme namitnout ze v dobe vydani F2 youtube nexistoval ( tedy doufam jisty si tim nejsem :D )....
Autor: smejkiOdesláno: 16:17, 22.5.2010ID: 513b0aNahlásit Vaultmasterům
pleteš jabka s buldozerama. naznačuješ tu, že je přímá korelace mezi kvalitou a prodejností. Nesouhlasím. je jasná korelace mezi kvalitním marketingem, pověstí firmy (z části kvalita produktů, zčásti kvalita služeb, podpory a zpětných vazeb) a nasycení trhu na straně jedné a prodejností na straně druhé. Při vypuštění/úpadku některého prvku je schopen takový systém pracovat omezenou dobu na setrvačnost (slabý titul, zmršený marketing atd.). Nikdo nezpochybňuje prodejní čísla čehokoliv, tím méně Falloutu
3, nicméně kvalita neurčuje přímo prodejnost a prodejnost nevypovídá o kvalitě produktu ale o výše zmíněné kombinaci faktorů, jejich úrovni a vzájemném nastavení a načasování.

A nejúspěšnějším filmem minulého roku byl Avatar :-P
Autor: SmejkiOdesláno: 16:19, 22.5.2010ID: 513b0aNahlásit Vaultmasterům
post výše patří meehailovi

Amaroun - ne. to vypovídá o oblíbenosti trailerů a širém povědomí o jejich existenci. nevypovídá to nic o kvalitě hry. mě se trailer na F3 také velice libí a klidně bych si pustil a a kladně ohodnotil. ne tak gameplay video.
Autor: smejki - meehailOdesláno: 16:23, 22.5.2010ID: 513b0aNahlásit Vaultmasterům
representativní vzorek je náhodný výběr statisticky významného počtu lidí. Representativní výzkum pak dále zkoumá vztah podejů s úrovní marketingu, mírou pirátství a dalších faktorů v tom kterém regionu, přičemž nemají-li tyto faktory vliv na různé výsledky, lze muvit o globálním trendu.
Autor: meehailOdesláno: 16:52, 22.5.2010ID: 60544cNahlásit Vaultmasterům
ten jazyk si mozes schovat, ja som pisal, ze je jednym z najuspesnejsich.

A nechapem, ako si si mohol vyvodit, ze naznacujem priamu korelaciu. Ze Transformers bol shit a napriek tomu bol uspesny je priama korelacia?

samozrejme ze marketing hra rolu. samozrejme, ze znacka hra rolu. znacka studia tiez. A teraz sa pytaj, ovplyvnila znacka Bethesdy predaj F3 negativne alebo pozitivne? ked, ako sa tu uz viackrat tvrdilo, Bethesda robi zle rpg, aspon v poslednej dobe? F3 bol praveze pozitivne ovplyvneny znackou Oblivionu (u sirokej verejnosti), dokocna sa ozyvali hlasy, ze je dobre, ze sa znacka fallout dostala do ruk takych skusenych tvorcov.

Ja som sa aspon poukazal na stranku, kde je vzorka urcite reprezentativnejsia nez ako je tu a povedzme na NMA, ktorymi sa tu niektori ohanaju ako prikladmi, kde F3 nie je popularny.
Za nahodnu reprezentativnu vzorku povazujem aj topic o F3 na nemenovanej hudobnej fansite, ktora s F3 nema nic spolocne. Su tam jednoducho bezni hraci, aj taki, co hrali stare Fallouts, a ich ohlasy na F3 su vacsinou kladne
Autor: LaRosseOdesláno: 17:09, 22.5.2010ID: 70840eNahlásit Vaultmasterům
Skvelé intro má i Fallout Tactics.
Autor: SmejkiOdesláno: 17:13, 22.5.2010ID: 513b0aNahlásit Vaultmasterům
pochopil jsem tě tak, že zpochybňuje hodnocení kvalitu a tu nahrazuješ prodejností. Není-li tomu tak, promiň.

Brahmína ani NMA, jako dosti elitářské spolky, nikdy nebudou representativní vzorek společnosti. Nicméně svým elitářstvím jej utvářejí ovlivňují. A doufám že stále budou.
Autor: meehailOdesláno: 17:21, 22.5.2010ID: 60544cNahlásit Vaultmasterům
to elitarstvo ma svoj zmysel. Odkedy sem chodievam castejsie, tak som zacal byt k F3 o dost kritickejsi, predtym som sa na to pozeral tak, ze je to lepsie ako nic. Miestami je elitarstvo dokonca v prave, obcas zas velmi krivdi, a niekedy je jednoducho zbytocne nezmyselne.
Autor: smejkiOdesláno: 17:27, 22.5.2010ID: 513b0aNahlásit Vaultmasterům
elitářství není striktně negativní primitivní postoj některých lidí. Střílením Němců se nestaneš antifašistou, špiněním socialistů se nestaneš liberálním kapitalistou.

dále třeba říct, že píšu jak prase, takže opravuji:
pochopil jsem tě tak, že zpochybňuješ hodnocení kvality a tu nahrazuješ prodejností. Není-li tomu tak, promiň.
Autor: meehailOdesláno: 17:42, 22.5.2010ID: 60544cNahlásit Vaultmasterům
No ja tiež nepíšem práve ukážkovo. Súhlasím, že elitárstvo nie je hneď negatívne, ale niekedy je tak prehnane silné, že sa negatívnym stáva...a mne až rozum zastáva.
Autor: smejkiOdesláno: 17:50, 22.5.2010ID: 513b0aNahlásit Vaultmasterům
tož, jistě víš jak vypadá přechodová charakteristika systémů prvního řádu v reakci na skokovou změnu. Čím vyšší změna, tím strnmější odpovď systému. řekl bych, že se při této paralele i zkracuje časová konstanta :D
Autor: AmarounOdesláno: 17:54, 22.5.2010ID: 6f994aNahlásit Vaultmasterům
Smejki: Ja vim ze jsi nahore uz tady psal ze "O mechanice hodnocení her ......"
Presto otazka ze zvedavosti .. Povazujes ocernovani Bethesdy a novinaru za spravny krok elitare , pri domenkach vychazejici z jedine zkusenosti a slabych faktech ? Za to jakym zpusobem Bethesda nalozila se znackou ?:)

A druha otazceka: Na ci strane je vina ze vznikl F3 takovy jaky je ( mluvim o moralce ) ? Na strane Bethesdy, ktera udelala hru takovou kterou si kupuje siroka verejnost.... Anebo ta verejnost, kterou mnozi nazivaji skazenou ( presto ja si myslim ze se po tisice let nemeni.... gladiatorska arena=hokej=fotbal atd atd jestli mne chapes) To jen takova otazecka kdyby si z nudy si chtel zafilozofovat :D

Jeste dodavam znovu vetu Bethesdy kterou povazuju za hodne dulezitou: Ano , milujeme Fallout, stejně jako vy, chceme udělat důstojné třetí pokračování, ALE BUDEME TO DĚLAT PODLE NAŠICH PRAVIDEL, podle toho, co umíme nejlépe.

Jestli se jim jejich zamer povedl to nedokazu posoudit,ale spise ano ....
Muj postoj vuci F1,2 HC fans?? OMG co ste cekali kdyz znacku koupila zcela jina firma ( ne doopravdy se nepovazuju za F3 HC fans. Bavila mne a privedla mne k daaaavno ztracenemu a umirajicimu univerzu ).

Autor: AmarounOdesláno: 18:08, 22.5.2010ID: 6f994aNahlásit Vaultmasterům
Sorry pisu to na rychlo ,takze tam najdes cunaciny a vyjadreni ktere bych normalne snazil opravit :-) ......
Autor: KeinOdesláno: 18:25, 22.5.2010ID: 4293e4Nahlásit Vaultmasterům
meehail: To je pěkné, že na stránce o nějaké hudební skupině je topic o F3, kde jsou zněj rozteklí - ty to automaticky bereš že tam píšou průměrní hráči. Podívej se na opravdová diskusní fóra jiných RPG her, Falloutem 3 tam je podobně opovrhováno jako zde, výjimkou je snad jen TES forum, ikdyž i tam se ozývají záporné kritiky - tyto komunity já považuji za průměrné hráče....přesněji řečeno průměrné hráče RPG her...než sortu lidí, kteří se baví o hudbě...

Tímto se vracím k mému předchozímu příspěvku.
Autor: smejkiOdesláno: 18:32, 22.5.2010ID: 513b0aNahlásit Vaultmasterům
elitářství není status, který ti přidělí elitář ani nevyplývá z funkce. Je to důsledek obecného dojmu budovaného především snahou o povýšení děl na vyšší úroveň. JaWa v některých jeho názorech považuji za hysterku, ale tím se vracím k přechodové charakteristice.

Vina? Fallout3 je. Lidé jsou. Mladí hráči jsou. Staří hráči jsou. Názory jsou. Nevím, jaké je přesné složení f3 loverů a haterů abych mohl jasně a fakticky označit viníka podoby F3. Mě osobně sejří bethesda, protože namísto formování komunity a vytváření vlastního ksichtu, s čímž sekla po vydání Morrowindu, se snaží jen přizpůsobovat střednímu proudu. Stává se tak jen jedním z mnoha fastfoodových stánků. Z F3 je evidentní, že ani unikátní universum herní značku kvalitativně nespasí. Přitom právě za universum, si myslím, dostává F3 nejvíce kladných bodů. Universum se ovšem nerovná Falloutu 3. Až budou lidé nasyceni herními principy narvanými do F3 a které jsou v leckteré jiné hře, Fallout už nebude takový ekonomický tahoun.

Ta změna logicky přišla se změnou herního publika z elitářského na konzumní a masové. Přesto i takovému publiku lze naservírovat skvělé hry. Mass effect je inteligentní, zábavný a svojský...a přesto úspěšný.

Jeden universální a ideální aerodynamický tvar existuje a snaží se mu každý při výrobě aut/letadel/motorek blížit, ale u her přeci toto nejde aplikovat. Neexistuje model ideální hry, přesto se ho snaží všichni velcí producenti nalézt. Už vůbec nejsem přesvědčen, že takový model lze stavět na předpokladech, že hráč je debil, který si neumí poradit s tíží svobodného rozhodnutí a který si ustřihne ucho, když mu maminka neřekne, že by k tomu stlačením nožů mohlo dojít a bude to bolet. Mohu to rozvést i dál a říci, že se mi nelíbí že hodně nyní vznikajících zákonu, vyhlášek a nařízení je postavena na předpokladu, že člověk je apriori hajzl a debil.

Lidé se nemění ve svých záladních potřebách a hrubých rysech, ale společnost, morální systém a další dynamické a ovlivnitelné (rozumově stanovené a naučitelné) prvky se mění. Přečti si něco třeba o nahlížení na sex, smrt, svobodu a vlastnictví ve starém Řecku a Římě a porovnej to s dneškem. Ta společnost byla diametrálně odlišná a z dnešního pohledu zvrácenější než lidojedi v tichomoří.

"ALE BUDEME TO DĚLAT PODLE NAŠICH PRAVIDEL" nějak jsem doufal, že to bude podle pravidel, na nichž stál Morrowind. Také jsem byl z prvotní zprávy o vlastníkovi práv na Fallout nadšen, ne že ne.

"OMG co ste cekali kdyz znacku koupila zcela jina firma.." - že dostojí své pověsti, která byla vybudována hrami před Oblivionem. Změna pravidel? Nevadí. Změny v universu? Nevadí. Změny konceptu i na poměry předchozích titulů, jejichž koncept měl být základem konceptu F3? Vadí. Totálně nezvládnutá soudržnost hry a jí presentovaného světa? Kurva vadí.
Autor: meehailOdesláno: 18:50, 22.5.2010ID: 60544cNahlásit Vaultmasterům
Kein: ano, nahodni hraci na stranke, ktora s hrami nesuvisi, mi pridu menej priznakovi ako hraci, ktori aktivne vyhladavaju fora zamerane na hry. Uz to, ze take fora vyhladavaju ich radi do specifickejsej (a uznas, ze mensej) kategorie hracov, ktori maju tendenciu zaoberat sa hrami aj mimo casu, ktory stravia hranim. Ako taki su mensinovi, a teda menej priemerni. Alebo chces tvrdit, ze vacsina hracov (napriklad konzolovych) hned rozobera svoje zazitky na forach? Alebo, ze dokonca robia fansites o hrach, ktore hraju? Mimochodom, to, ze fansites o F3 takmer neexistuju, len potvrdzuje predpoklad, ze F3 hravaju priemerni hraci. Paci sa im to, ale nie su tym posadnuti/fascinovani do tej miery, aby tomu venovali viacej casu. Tiez do ukazuje, ze F3 nema az taku kvalitu ako stare fallouty; veci, ktore sa lisia od priemeru, naozaj vytvaraju vacsiu odozvu, a cim viac sa lisia, tym vacsia ta odozva je, ako pisal smejki.
Autor: DevaOdesláno: 19:16, 22.5.2010ID: 7f77c4Nahlásit Vaultmasterům
Pro mě největším problémem je změna žánru - RPG her, natož kvalitních je jako šafránu, kdežto stříleček je všude plná prdel, takže se nelze divit že fandové jsou nasraní když se vezme jedno z těch mála kvalitních děl a udělá se z něj jiný žánr, v podstatě odpočinkový pro lidi co chtějí vypnout mozek.
Já jako fanda rpg, adventur, tahových a taktických her mám v poslední době opravdu problém kde brát, protože tyto žánry jsou na útěku před spotřebitelským bordelem. Dobrou adventuru jsem nehrál už pár let, jako Final Fantasy fan očekávám kvalitní tahové bitky, a místo toho dostanu ve dvanáctce WoWovskou realtime sračku, a místo Fallout tahových bitev dostanu v F3 střílečku na úrovni Postalu.
Nedivte se zdejším staromilcům, je to stejné jako by Blizardi udělali ze Starcraftu 2 střílečku s RTS prvky, v takovém případě by jižní Korea lehla popelem.
Autor: Scr4p3rOdesláno: 19:35, 22.5.2010ID: 41f73cNahlásit Vaultmasterům
mam takovej divnej pocit že to bude ještě větší sračka než F3 :D
Autor: LaRosseOdesláno: 22:44, 22.5.2010ID: 70840eNahlásit Vaultmasterům
Popravdě ani kvalitní střílečky nejsou. Alespoň ne ty pro singleplayer. Dokonce i Half-Life 2 mi přišel leckdy horší než Half-Life 1 a hlavně Opposing Force. Tím myslím hlavně AI nepřátel, která byla u vojáků v Half-Lifu 1 skvělá. Ve dvojce žel už ne.

Co se týče adventur, tak poslední, co se mi velmi líbila, bylo Longest Journey. Pak jsem hrál ještě Syberii, ale ta byla málo interaktivní a repetivní, takže ke konci druhého dílu již dost nudná. Např. jsem dohrál i Sam a Max první sezóna, ale nějak mě ten druh humoru nebral. Teď plánuju konečně dohrát 2 díly Texe Murphyho.

Z posledních her mě bavil Mass Effect, Overlord, King's Bounty, ale i Peggle či Plants vs zombies.
Autor: AmarounOdesláno: 23:06, 22.5.2010ID: 6f994aNahlásit Vaultmasterům
LaRosse: AI myslis Antlionu nebo combine soldieru ??? :D nebo tupejch zombiku ... Moc FPSek nehraju a nehral jsem ( s zadnym Call of duty jsem neprisel do styku ) , ale s tech par FPS co jsem hral, HL 2 nic neprekonalo ... a S AI jsem nemel problemy...... Miluju nadech totality v city 17 .. citadela tycici se do vysky....
Jinak par zajimavejch linku http://www.youtube.com/watch?v=q1UPMEmCqZo (kua ze neudelaj film co ?? :D )

http://www.blackmesasource.com/ na tohle sem docela zvedavej.....

Autor: smejkiOdesláno: 23:16, 22.5.2010ID: 513b0aNahlásit Vaultmasterům
AI policajtů s pistolkou (první vojáci) byla hrozná. vzhledem k tomu, jak se chovali vojáci řádní (puslní puška a samopal) a speciiální jednotky (bílí), to považuji za záměr.
Autor: AmarounOdesláno: 23:25, 22.5.2010ID: 6f994aNahlásit Vaultmasterům
Jo asi jo..... zas tak dobrou pamet nemam abych odlisil jedntolivy AI combine ....... Ja jen doufam ze Portal 2 odhali HL 3 :-) .....
Autor: DevaOdesláno: 23:56, 22.5.2010ID: 7f77c4Nahlásit Vaultmasterům
Perfektním příkladem že obsah přebije formu je série nízkorozpočtová série Mount and Blade. Doufám že podobně na tom bude i Fallout NV, nicméně žádná předobjednávka jako posledně nebude, F3 byla ta poslední kapka která mě uvrhla do rozbouřených vod warezu.
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.