.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
JaW, 2008-11-17 18:04:32, VŠB fórum

Modifikujeme Fo3: Fallout 3 Reality Modpack

wasper sestavil šikovný balíček těch nejužitečnějších modifikací, které do dnešního data vyšly. Zabalený soubor má velikost 265.99MB. Jestliže vlastníte českou verzi, zazálohujte si pro jistotu složku DATA. Instalujte na vlastní nebezpečí 8-). Co pro vás tedy wasper připravil pěkného?

"I bez construction setu neustále vycházejí skvělé úpravy na Fallout 3, které ho stále více přibližují našim představám.

Pořád se probírám mody a chtěl bych někomu ušetřit práci a umožnit mu stáhnout mu spoustu úprav v jednom souboru a proto jsem zkompletoval tento balíček.

Výčet úprav a modifikací:

- vylepšený zlomeniny nohou a rukou (větší vliv na pohyb postiženého)
- zrychlení pohybu
- snížení poškozování věcí o 30% a opravy možné i z podobných zbraní a zbrojí)
- černější noc
- vypnutí naváděcího radaru (questy i nepřátele)
- úprava vlivu statů na hru blíže předchozím dílům
- zvýšení zranění po pádu
- úprava účinků drog a rozdělení alkoholu podle síly
- vylepšený Power Armor
- snížení přesnosti zásahů závisející na schopnostech postavy
- reálnější fyzika (už žádné kilometry letící hlavy a podobně)
- spousta upravených a kvalitnějších textur věcí i stvoření
- lepší efekt slunce
- snížení počtu obdržených zkušeností ( zpomalení postupu levelů)
- zdražení munice a stimpacků a snížení počtu nalezených
- vybalancování účinků zbraní
- možnost zabíjení dětí
- hudba z předchozích fallout her
- reálnější zvuky zbraní
- zmenšení písma a zvětšení interface"


Doplnění novinky z 15.11. Modifikujeme Fo3: Kde máš hlavičku, chlapečku? V košíčku, dědečku. Modifikace Killable Children se dočkala nové verze. Co je nového?
- všem dětičkám byla odolnost zvýšena na 10, takže by měli mít při boji více života.
- vaši malí protivníci vám teď ránu vrátí, takže abyste se pak nedivili, že dostanete jednu do koulí mezi oči. Většina z nich je vyzbrojena nějakou tou zbraní. Pokud děcko zbraň nemá, nevadí, umlátí vás holými pěstičkami!

Sdílet na Facebooku
Autor: MikiOdesláno: 20:21, 17.11.2008ID: 51b104Nahlásit Vaultmasterům
A jsme zase u toho... to mám jako za takovouhle hru, kterou si musim dodělat zaplatit litra? A ještě pak možná budu mít problémy s češtinou... tak to jako díky, nechci. Ale jestli budou tyhle úpravy vycházet dál, tak si jí možná, tak nejvíc za poloviční cenu, koupim :-).
Autor: Fredy KryglOdesláno: 20:26, 17.11.2008ID: 7f009eNahlásit Vaultmasterům
Miki: ne, ty si dodelat nemusis - ty si ji muzes upravit. A to bych bral spis jako klad, nez zapor. Tohle te hre prave na hratelnosti pridava.
BTW. Sice se hra neda srovnavat s puvodnim falloutem (popr. ani s 2), ale porad ma neco do sebe. Jenom ji nesmis porad srovnavat - na falloutu dvojce s emi taky nelibilo strasne moc veci - velky rozdilmezi modernimi/zaplivany mesty, prilis slapek (kdo by je probuh vsechny zaplatil?), ... ale porad to byla hooodne kvalitni hra.
Autor: JaWOdesláno: 20:28, 17.11.2008ID: 7eb4d8Nahlásit Vaultmasterům
Miki: Trochu ten tvuj prispevek nechapu. Muzes mi rict, u kterych her nevychazeji modifikace? Podle vseho jsi to ani nehral, nevis vubec o cem mluvis a pak tady placas nesmysly.
Autor: byFOdesláno: 20:33, 17.11.2008ID: 703390Nahlásit Vaultmasterům
Dá se vybrat, které módy se nainstalují? Zrovna o ten s menšími fonty nemám zájem...
Autor: JaWOdesláno: 20:35, 17.11.2008ID: 7eb4d8Nahlásit Vaultmasterům
byF: podobne dotazy do fora.
Autor: KeinOdesláno: 22:30, 17.11.2008ID: 51634cNahlásit Vaultmasterům
hlavní problém je v tom, že zatímco u ostatních her si mody dát můžů, tak u Fallout 3 musím...právě proto to mám stáhnuté z netu a na origo seru...hrát to budu až vyjdou módy, ale vžádném případě nekoupín, nenene, tytyty..
Autor: KharkowOdesláno: 23:52, 17.11.2008ID: 51158eNahlásit Vaultmasterům
Fuj, megamody jsou zlo. Člověku se nutí kousky co nechce. Takhle si někdo vystačí jen s grafickým rozšířením dialogů, zvýšenou rychlostí a víc mu netřeba, ale aby mu někdo ještě krátil munici, když už teď musí tahat 8 různých zbraní, aby nebyl na suchu, tak to ne.
Autor: KharkowOdesláno: 00:13, 18.11.2008ID: 703390Nahlásit Vaultmasterům
Proto by měli dávat volitelnou instalaci jednotlivých kousků...
Autor: JaWOdesláno: 00:34, 18.11.2008ID: 7eb4d8Nahlásit Vaultmasterům
Kein: Ja to hraju s minimem modu (ono jich do ted taky moc nevyslo) a myslim, ze i bez nich je to velmi kvalitni a hratelny kousek z prostredi sveta Falloutu.
To, ze umis pouzivat download misto kreditky, nemusis vsude chlapacky vykrikovat. Vsichni uz to, myslim, slyseli a kazdy si uz nejakou predstavu udelal.
Autor: JaWOdesláno: 00:37, 18.11.2008ID: 7eb4d8Nahlásit Vaultmasterům
Kharkow: Volitelna instalace by byla urcite nejlepsi reseni, ale ne kazdemu se s tim chce delat. Na neco podobneho jako je OOO si budeme asi muset chvili pockat.
Autor: DrogOdesláno: 05:03, 18.11.2008ID: 429576Nahlásit Vaultmasterům
Zlo ? Je to volitelná věc, když se ti to nelibí, tak to nestahuj sou tu tací, kteří ocení, že si s tím dá někdo práci, a vybere mody, které jim herní zážitek akorát vylepší. Mě osobně by naopak přišlo xkrát lepší kdyby sehnat náboj do brokovnice bylo dobrodružství, protože momentálně to vypadá: "hele pojdmě si hrát na postapo" ...
Autor: Tom9kOdesláno: 05:57, 18.11.2008ID: 41a91aNahlásit Vaultmasterům
Fallout 3 Wasper MegaMod :-D
Autor: wasperOdesláno: 08:07, 18.11.2008ID: 618e56Nahlásit Vaultmasterům
Kharkow: Samozřejmě že tenhle pack má volitelný součásti, z ktereých je složenej. Záleží jen co z toho spustíš v Data Files v Launcheru. Pokudm máš alespoň základní znalost angličtiny tak na to přijdeš sám, a nebo mi napiš do fora co nechceš používat a já ti řeknu jak se toho zbavit.

Ale osobně mám spíš názor jako Drog. Hraju to na very hard a neustále hledám možnosti jak to stížit. Tu hru nehraju kvůli bezmyšlenkovýmu odreagování, chci cejtit že za každym rohem číhá smrt, že mám v zásobníku 3 kulky a snažim se proplížit okolo nájezdníků atd.
Autor: KeinOdesláno: 09:26, 18.11.2008ID: 51634cNahlásit Vaultmasterům
JaW: pokud tu budou pořád lidé, kterým to nesmyslně vadí tak to vykřikovat budu, baví mě, když se člověk, jako například patrik, vzteká, že jsem zloděj, vrah apod. 8-)

Jinak já těch módů potřebuji o moc více než ty, abych tu hru spolknul - věc názoru.
Autor: PsychoPOdesláno: 09:36, 18.11.2008ID: 700edaNahlásit Vaultmasterům
Parádní práce :o)
Autor: JaWOdesláno: 10:21, 18.11.2008ID: 430b0aNahlásit Vaultmasterům
Kein: Jen se ti snazim jemne naznacit, ze tady opakovane a otevrene podporujes warez a nekomu by se to nemuselo libit a mohl by ti za to dat do tasticky banan 8-)
Autor: KharkowOdesláno: 10:47, 18.11.2008ID: 51158eNahlásit Vaultmasterům
Drog: Co takhle posunout obtížnost z "lehká" trochu výše (třeba na max(anebo se vydat jako hrdinná "Myškina" na 2hém levelu do WDC a bojovat o každý stimpack a náboj)) pak už může být krapet sranda umlátit kupu několika brutů za sebou vzhledem k množství vypotřebované munice. (ještě že existuje samurajský meč :) ) Osobně je pro mě bývalo setkání s náboji do brokovnice taková větší oslava, než jsem dostal na zelenáče plasmovku. (A to ani nemluvím radosti, když člověk náhodou objeví náboje do plamenometu.)

(MEGA)MODy obecně - Po zkušenostech s mnoha mody (různých her), kdy hra a) nenaběhne, b) padá, c) musí se přeinstalovat, si setsakramentsky dávám pozor na to, co kam dávám a čím to nahrazuji, ale v případě MEGAMODů jsem o to většinou okraden, chtěl jsem si instnout nějaký zajímavý mod do F3 a už už mi ten zmetek nahrazoval soubory v adresáři ze hry bez záloh a hrabal se v .ini. Takže mohu říci, že pokud nevyleze MEGAMODí klenot jako je to v případě STALKERa, kdy uspokojí obrovskou masu svou všestraností, je to OK. Jinak bych se jim dovolil vyhnout pokud během instalace (ne po ní) nedostanu na výběr co vlastně chcu :)

Autor: KharkowOdesláno: 10:51, 18.11.2008ID: 51158eNahlásit Vaultmasterům
Bože co to psalo za vola :O Místo "vyleze" napsat "nevyleze" :p
Autor: řezník_KrkovičkaOdesláno: 10:59, 18.11.2008ID: 602da2Nahlásit Vaultmasterům
Mimochodem, v novém Levelu vyšel kritický článek od Dana Vávry o F3. Je to docela zajímavé
Autor: KharkowOdesláno: 11:05, 18.11.2008ID: 51158eNahlásit Vaultmasterům
wasper: Chceš cítit za každým rohem smrt? Není problém dej si na nejtěžší obtížnost Dead Space, tam se v takových pocitech, kdy ti budou zbývat 3 náboje a 5 potvor budeš přímo rochnit, ale Fallout 1 ani 2 rozhodně nebyl o škudlení každého náboje, takže nechápu proč by mělo být něco podobného v 3. Navíc narozdíl od Dead Space to není žánr Survival ale mix FPS a RPG ;)
Autor: KalimeroOdesláno: 11:11, 18.11.2008ID: 518abaNahlásit Vaultmasterům
Já bych doporučoval každému ať navštíví http://www.fallout3nexus.com a sám si vybere mody co se mu líbí. Takový je sice pro líné, ale co jsem tak četl tak je tam dost modů, které zrovna povedené nejsou.
- větší efekt na zranění - nevím jak je to dlouho, jsem četl že tam jsou nepříjemné chyby kdy s trošku větším nákladem skočite z kamínku a smrt :)
- lepší efekt slunce - pokud je to to co si myslím, tak je to horší jak originál. divně přesvícené, méně reálné
- černější noc. jediný mod co jsem viděl jakoby přidával víc hvězd. nevím zda je to ono, ale pokud ano, tak je t ocelkem nereálné. originální obloha je nádherná stejně jako "nečerná" noc za svitu měsíce. Herně je to mnohem příjemnější.
-zrychlení pohybu - dle mě je to skoro cheat. takto budete moc utíkat některým potvorám.
- snížení zkušeností - existuje několik modů, já osobně používám ten, kde jsou v obsahu 3 varianty a z teho beru ten nejtěžší
- zmenšení písma - tady bych prosil o pozornost :) právě nedávno vyšel tento mod http://www.fallout3nexus.com/downloads/file.php?id=47 který dodává rozhovorům, nabídkám, obchodům a všem těmto menu hodně podobný fallout vzhled. je to jednak strašně pěkně uděláno a jednak to zmenšuje a optimalizuje font tak, že se vám vejdou celé rozhovoru na stránku. Mnohem lépe jak ten klasický MTUI.

Hodně věcí v tom packu ale vpadá zajímavě a já sem na ně snad ani nenarazil, takže vyzkouším.

Jen bych znovu rád upozornil na přehnanané nadšení z modů. Logicky kdyžse díváte na mod, tak to berete vše relativně. Uplně vidím ty kupy lidí jak kouknou na mod a hned říkaj - joto je ohafo lepší, to vývojáři uplně posrali, ještě že to udělal někdo o mega líp :) držte hormony na uzdě a občas se pořádně podívejte, že kdyby vám o tom někdo neřekl, tak si toho ve hře ani nevšimnete. Spousta modů jsou uplné hlouposti, další téměř nejde poznat změna, jsou tu i také, které například píší jak to vše vylepšují a optimalizují, ale ruku na srdce - pouze je to změna aby se to líbilo autorovi. Vůbec to nemusí být změna k lepšímu. Každopádně se nejdou velice dobré kousky.

Osobně používám
- původní fallout hudbu
- zpomalování levelování (350)
- lepší efekty krve
- lepší textury
- fallout interface
a nějaké další možná. Určitě ale zkusím další, které jsou v tomto packu.
Autor: ducharOdesláno: 12:41, 18.11.2008ID: 51b166Nahlásit Vaultmasterům
parada...pro nas lenochy...great job...

dik
Autor: DrogOdesláno: 16:19, 18.11.2008ID: 429576Nahlásit Vaultmasterům
Kharkov: Hru hraji na nejtěžší obtížnosti, a snažím se ji hrát plně roleplay, což znamená - proč by se má postava měla vydávat do WDC dokud ji k tomu nic nemotivuje ?
Původní Fallouty možná nebyly survival, ale ti lidé co na nich makali si byli rovněž vědomi jak funguje pravidlo všeho s mírou (kam ty věci dat, za jak dlouho a v jak vzdálenem městě si dovolit přidat rotačák, plamenomet apod.), což se o Falloutu 3 říct ani v nejmenším nedá, tady to ani v nejmenším neklape, a jedná se o přesný opak slova přežití.... Copak je normální abych po vyjití z vaultu narazil na psance z bratrsva, kterého vzápětí zabijí robot, a kterého chvíli na to obírám já o jeho energo zbroj, a o energetickou pušku, a to prosím pěkně né někde uprostřed pustiny, leč hned pod vaultem. A to ani nemluvíl o plamenometu, a raketometu u te praštěné dívčiny hned v megatonu, a nebo o nájezdnících, kteří používají baseballové pálky, zrezivělé nože, upilované brokovnice, a přitom bedny kolem nich jsou plné tak zajimavým zbožím a náboji, že kdyby se rozhodli to prodat, tak si dopřejí x energetických zbraní, či zbrojí - Bethesda pro tohle prostě nemá cit, a nebo se obavá, že kdyby hře předali trochu logiky, že by to masy pubertálních hráčů nerozchodili ...

Hru hraji na obtížnosti nejtěžší, a nosím obyčejnou koženou zbroj, a jedna z použivaných zbraní je bojová brokovnice. Jak je možné, že takhle oděný mohu na desátem levlu naběhnout na dva bruty, z toho jeden používá utočnou pušku, a pozor, ten druhý rotační kulomet, a udělat s nimi krátký proces ?!! Šest ran a supermutant s rotačakem kaput, šest ran, za které on po mě vystřílí nejméně sto ! Hádej co by se v původních falloutech stalo ( a to i na nejlehčí obtížnost ) kdyby po prvním kole, a po vystřelení prvních dvou broků, muťák ještě žil ? Je snad tohle normální ?

Ne není, a právě proto jsem vděčný, že existuji lidé, kteří chtěji hru přiblížit původním Falloutum, a pro nás, kteří tomu nerozumíme, dokáži vybrat to nejlepší. Samozřejmě existují i špatné modpacky, ale tenhle mezi ně zatím rozhodně nepatří.
Autor: KeinOdesláno: 17:03, 18.11.2008ID: 619050Nahlásit Vaultmasterům
Neberte mě vážně, dělám ze sebe Fallout-mástera a bojkotuju Bethesdu, a přitom jsem reglí na TES.Cz fóru a kvůli Oblivionu jsem si koupil nové PC!

Jó a jsem z Hlučína takže jsem mírně retard, a kdysi jsem psal místo kde třeba gde.

To je prostě to pozérství!
Autor: bilOdesláno: 17:28, 18.11.2008ID: 60f21eNahlásit Vaultmasterům
oničom mod, hra je dosť ťažká na najťažšej obtiažnosti netreba ju ešte sťažovať. Ale samozrejme sa nájdu deti čo majú čas vysedávať pred kompom x hodín, tak si tam dajte mod že jeden zásah = smrť a zlomeninu do sadry a mesiac na marodke. Ja za dve hodiny hrania najdem dva stimpaky a toto mi to má ešte sťažiť? A ceny sú oukej, ved ked ten srot co pozbieram predam tak za to kupim max. dalsie dva. Perky ako osetrovanie, obchodovanie, oprava a stastie v nachadzani veci si nedavam lebo je to moja vec do coho si body dam a do coho nie.
Autor: KalimeroOdesláno: 17:44, 18.11.2008ID: 518abaNahlásit Vaultmasterům
Taky moc nechápu co tu lidi maj stou obtížností. Hrál jsem na nejtěžší a nedalo se to. Musel jsem ustoupit pouze na těžké. Na bruta jsem sice narazil pouze u prvního setkání, kde jsme do něj šili všichni, ale na hard v žádném případě nestačí 6ran. Trvalo několik minut střelby, než ten brut padl. Právě z toho důvodu se bojím, zda ho ještě vůbec někde potkám, protože sám nemám absolutně šanci. (leda s příruční atomovou bombou). A že se mu trefilo pár pěknejch kulek do hlavy. 6 ran je dle mě uplný nesmysl, pokud tedy ostaní brute ve hře nejsou slabší.

Je vtipné mluvit o tom, jak nájezdníci bojují pálkami, když mají v krabicích zbraně a ještě chválit původní Falloutu. Zrovna si vzpomínám, jak mě ve F1 nájezdník mlátil pěstma, přitom v domě ve kterým byl několik zbraní včetně nábojů :) Nechtějme po těch hrách reálný zázraky a když už, koukejme kriticky na obě strany.
Autor: HerrerOdesláno: 17:49, 18.11.2008ID: 70a9ecNahlásit Vaultmasterům
Drog: Tak to konečně hraju a nemůžu říct,že bych nebyl zklamanej... To o čem píšeš,to je naprostá pravda a je to celý dost smutný. Nečekal bych,že Bethesda pochopí kouzlo Falloutu,ale čekal bych,že jako firma plná zkušených profesionálů bude tušit o čem je design levelů a aspoň bude respektovat svět,kterej sama vytvářela. Vracím se k Zaklínači a tuhle hru si dám až někdy za půl roku,to už budou na světě jistě mody,který z ní udělaj plnohodnotnej Fallout. Bethesda by udělala pěknej krok,kdyby sundala klapky z očí,přestala se utápět ve svý zdánlivý neomylnosti a konečně začla sledovat co lidem nejvíc vadí a časem udělala obří update po vzoru zmiňovaného Zaklínače. Vždyť i ten minimod s popisky předmětů přidává atmosféru a dává hráči úplně jinou motivaci... Strašně mě nasrali tím,jak se zoufale moc vyflákli na zdánlivý detaily,který dělaly Fallout Falloutem. Udělat tyhle drobnosti přece není žádnej problém! To si fakt myslí,že jsou dnešní hráči už jen vymaštěnci,kterým zavřou huby tím,že se budou po každým zásahu kochat jak slaboučkou bambitkou někomu ustřelili palici až se odkutálela někam do prdele? Takhle to myslel Todd,když tvrdil,že Fallouty byly hlavně o násilí??? Debil! Rozhodně jsem nepatřil k často zaslepeným kritikům Bethesdy(Morrowind byl moc fajn a Oblivion aspoň krásnej) a věřil jsem,že to bude vážně dobrá hra a to i díky nadšeným recenzím(nyní musím říct,že pro mě nepochopitelně nadšeným). Hraju to zatím jen chvíli,tak jsem určitě neviděl to nejlepší,co ve hře je,ale to co jsem zatím viděl mě popravdě řečeno hodně zklamalo. Ještě k těm budoucím megamodům... Určitě hru rapidně vylepší,ale budu si je jako majitel legální české verze moct dostatečně užít? Myslím,že ne. Nemám ve zvyku fňukat,ale když vidím už teď věci,který dokázali amatérští fanoušci série za krátkou chvíli tak moc vylepšit,tak prostě na Bethesdu nemůžu nebejt nasranej. Tisíckrát vylepšenej interface,popisky předmětů a bůhví co ještě... Tohle jste zkurvili,Todde!
Autor: vilmaOdesláno: 18:30, 18.11.2008ID: 42969cNahlásit Vaultmasterům
je potreba zainat nocvou hru po nahrani jakekoliv modifikace.... z cehoz plyne dalsi dotaz... nejde nejak proste preskocit tu uvodni pasaz, rekneme az k tem kovovejm dverim z vaulti jeskyne, kde se da upravovat postava, ten zacatek je po 6te uz celkem nudnej :-)
Autor: smejki - to vilmaOdesláno: 19:39, 18.11.2008ID: 70a85cNahlásit Vaultmasterům
chram zkousek podvacátý je už taky notně otravnej...
Autor: surge0nOdesláno: 19:45, 18.11.2008ID: 513c3aNahlásit Vaultmasterům
Kalimero >> BUHAHAHAHHAHA..tak ty si ma teraz mega rozosmial chalan :D "..hral jsem na nejtezsi a nedalo se to. musel jsem ustoupit pouze na tezke" MUHAHAHAHAH...to myslis vazne hej? ako no offence ale bud si uplny lempl alebo si to hral bez stimpakov alebo to hras s joistickom,..polku fallouta som presiel s armorom od security z rodneho vaultu a zvysok v plasti od regulatorov a s klobukom od najazdnika jonesa..2x som sa vratil do menu ci mam naozaj najtazsiu obtiaznost..uz na zaciatku som zistil ze ked budem hrat s dobrymi armormi ta hra MA NEBUDE BAVIT, aj tak by som zabitia od nepriatelov spocital na prstoch...zranenia v rezime VATS vysmech, bol som rad ked ma triafali...AI smazene file proste 0 bodov, zaseknuti mutanti o rohy a podobne, o tom behemotovi ani nevravim...ked sa uz nahodou trafili hocikedy pekne do menu sup 3-4 stimpaky a kosilo sa delej...hanba...v kryte vsetko vacsinou na supu alebo do vycerpania AP, chlapikom z enclavy odstrelovat palice na 2-3 rany z lincolnovej pusky pri 14lvl to je moc..fakt moc...nejaky spolocny utok alebo taktika? kdezeeeee...RADA NA ZAVER : NEHRAJTE TO SO SILNYMI ARMORMI A JOINABLE NPCS ak sa chcete zazit aspon trochu napatia
Autor: KalimeroOdesláno: 19:50, 18.11.2008ID: 51158eNahlásit Vaultmasterům
Tak ten "písmomod" je bomba :o)
Dobrý úlovek ;)

Jinak co se brutů týče, je jich jak máku, pokud nemají perlík doporučuji taktiku přiběhnout a z xichtu do xichtu ho ládovat sečnou zbraní (meč, nebo něco rychlejšího, ripper je pohodlný, ale chabý na crity. takže raději nějaký ruční sekáček a sekat a sekat a sekat, brut bude mít velký problém zasáhnout).

Drog: Zapomínáš na to, že hi-tech zbraně jsou zprvu nepoužitelné a to z několika důvodů:
- Jsou poškozené(rychle se doničí) a mají tím pádem malý DMG
- Není do nich munice a když je, tak stojí zátky a ty nejsou zadarmo
- Tvůj skill je malý tím pádem jsou některé kousky nepoužitelné (vyjma plamenometu a raketometu do kterých ale není zas všude munice)
Ad ENERGOZBROJ :) Ano můžeš mít kupu energozbrojí, ale dokaď nevyčistíš vodu, jsou ti víš na co a popravdě udělat ten Q bude trvat pááár hodin ;) (osobně mě to dost nakakalo, že musím mít výcvik na energozbroj)
Ad lvl 10 a bruti nevím co bys chtěl, ale na lvl 10 už je postava pomalu "nadčlověk" srovnatelná s F2 na úrovni cca 13+ a problém v F1,2 byl ten, že stříleli po kupě (a spousta) kdežto tady je můžeš oddělit. Jinak to že brokovnice je (velmi pravděpodobně) nejsilnější lehkou zbraní ve hře tě smolí? Nebyla v F2 Gaussovka?
Autor: KharkowOdesláno: 19:50, 18.11.2008ID: 51158eNahlásit Vaultmasterům
Sry, to bylo PRO Kalimero a né že to psal Kalimero :(
Autor: AiMLEzZzOdesláno: 19:58, 18.11.2008ID: 705bd2Nahlásit Vaultmasterům
Drog: Ostatně v F2 například nebyl problém se na 3. nebo 4. lvlu dostat k Power Armoru a nejlepším zbraním...
Autor: surge0nOdesláno: 20:06, 18.11.2008ID: 513c3aNahlásit Vaultmasterům
Aimlezzz >> kriste pane ale ako???? ten kto si neprecital navod alebo to nedohral nemal sancu...to na to narazis ked vyjdes z vaultu...co narazis, ono to narazi do teba
Autor: DrogOdesláno: 20:22, 18.11.2008ID: 429576Nahlásit Vaultmasterům
Kalimero: Na bruta mi stačí s bojovkou na desátem levlu šest dobře mířených ran do hlavy - víckrát už to opakovat nebudu, nevěříš, nevěř - je to tvá věc.

Kharkov: Nezapomínám, zde máš protiargumenty
- Dají se opravit u kdejakého obchodníka na padesát procent, a to v pohodě stačí.
- munice je levná. Ukaž mi někoho kdo nesežene tři stovky na dejmetomu sto broků, a já ti ukážu lháře.
- můj skill je sice malý, ale není problém i přes palbu několika protivníku k ním doběhnout a na 80/90 % z nich udělat krupicovou kaši.
Můžu mít kupu energozbrojí, to jest jeden problém, ten druhý je, jak správně poukazuješ, jejich nelogická nepoužitelnost bez vycviku + při moji poslední návštěvy v megatonu jej měla na prodej i ta děvčica.
Ve falloutu 1 či 2 bych ani na dvacítce neměl s obyčejnou koženou bundou (ala mad max) šanci přežít utok rotačního kulometu střílejicího z pětimetrové vzdálenosti.

aimlezzz: Když si hrál hru poprvé bez návodu, tak pravděpodobnost, že ji získáš byla téměř mizívá. A i když hru hraješ po stopadesáte páte, tak o ni tvá postava neví, pakliže se snažíš hrát hru stylem RPG.
Autor: DrogOdesláno: 20:36, 18.11.2008ID: 51158eNahlásit Vaultmasterům
Áno, áno alá Mad Max bys skončil jako psí konzerva, bo třídy zbroje nejsou zrovna optimálně započítávány :)
Autor: KharkowOdesláno: 20:37, 18.11.2008ID: 51158eNahlásit Vaultmasterům
Omg, už nic radši nepíšu :'( Zas jsem pro změnu Drog
Autor: limeecejOdesláno: 20:38, 18.11.2008ID: 42bce2Nahlásit Vaultmasterům
cus
kdyz davam v falloutlauncheru ty data files a loadnu je a pak to dam znova tak nejsou zaskrtnuty fungujou?
Autor: JaWOdesláno: 22:45, 18.11.2008ID: 7eb4d8Nahlásit Vaultmasterům
limeecej: Funguji. To, ze se nezobrazuji je bug.
Autor: jablekOdesláno: 23:15, 18.11.2008ID: 41f934Nahlásit Vaultmasterům
tedka si nejsem jistej, tak me hned nebijte.
Kdyz si tam napalim celej ten F3 Reality Modpack, musim zacinat novou hru, nebo to pobezi v klidku dal od posledniho saveu se zmenama??
dik za odpoved
Autor: KalimeroOdesláno: 02:14, 19.11.2008ID: 518abaNahlásit Vaultmasterům
Drog: tady nejde o to že ti někdo nevěří, tady je holej fakt, že tu hru pustím, a nemám z blízka šanci ani těch 6 ran vypálit, protože jedna rána od bruta rovná se smrt. Navíc bojová brokovnice z dálky není vůbec efektivní, čili o to víc je to hloupost. Ti klidně natočím video kde ti ukážu obtížost, zbraně, jejich stav, svoje staty a jak dlouho trvá upižlat bruta. Můžeš udělat to stejné? Pochybují. Pokud by se ukázalo že ano, musí to být nějaká chyba ve hře, jinak si to nedokážu vysvětlit, ty ano?
Autor: DrogOdesláno: 04:54, 19.11.2008ID: 429576Nahlásit Vaultmasterům
Jenže ty si pleteš bruta s behemothem. :D
Autor: JezevecOdesláno: 07:59, 19.11.2008ID: 332afaNahlásit Vaultmasterům
Ten modpack je docela vydařenej ale vybral jsem si z toho jen některý věci. Za nejlepší z toho ale považuju vylepšení zlomenin a samozřejmě popisky zbraní tím se aspoň vrací i trocha F humoru
Autor: UranOdesláno: 09:58, 19.11.2008ID: 430b02Nahlásit Vaultmasterům
Tak me napadlo zalozit na foru sekci "Mody a jejich kompatibilita s ceskou verzi fallouta".

Zjistil jsem, ze jeste nejsem zaregistrovany - pri registraci se zaregistruji, ale potvrzovaci/aktivacni mail mi nedojde (chyba v php).

Mohl by nekdo takovouto sekci na foru zalozit, pripadne vyresit problem s registraci?
Autor: KalimeroOdesláno: 12:03, 19.11.2008ID: 518abaNahlásit Vaultmasterům
:D:D:D tak to asi pletu :D A brut je teda co? :)
Mno počkej. ALe esli je brut nějakej klasik supermutant té "normální vlelikosti" tak to je celkem normální že po 6ti ranách z brokárny lehne ne? Jakkoliv velká potvora s třeba brokama v xichtě. To by bylo jak adept na rotten ne?
Tak nevím ale mě by připadlo divné kdyby nelehl. Mě právě už teď přijde divné, když mařce nájezdnici střelím 3x do xichtu, ona nemá helmu a nelehce. Hold tvrdohlavá :D
Autor: DrogOdesláno: 15:29, 19.11.2008ID: 429576Nahlásit Vaultmasterům
V češtině je to surový mutant, což je ten opancířovaný ...
Zřejmě si vůbec nepochopil o co mi šlo, tak ti zopakuju co už jsem napsal: " Hru hraji na obtížnosti nejtěžší, a nosím obyčejnou koženou zbroj, a jedna z použivaných zbraní je bojová brokovnice. Jak je možné, že takhle oděný mohu na desátem levlu naběhnout na dva bruty, z toho jeden používá utočnou pušku, a pozor, ten druhý rotační kulomet, a udělat s nimi krátký proces ?!! Šest ran a supermutant s rotačakem kaput, šest ran, za které on po mě vystřílí nejméně sto ! Hádej co by se v původních falloutech stalo ( a to i na nejlehčí obtížnost ) kdyby po prvním kole, a po vystřelení prvních dvou broků, muťák ještě žil ? Je snad tohle normální ?"
Autor: NasratOdesláno: 19:31, 19.11.2008ID: 51af74Nahlásit Vaultmasterům
Drog:
naprosto normalní pro F3,ani lvl 10 k tomu rozhodne potreba neni

hawk
Autor: KalimeroOdesláno: 19:32, 19.11.2008ID: 518abaNahlásit Vaultmasterům
Tak to jsi ale frajer. Já hraji na tu druhou nejtěžší, mám bojovou zbroj a netroufl bych si naběhnout ani před jednoho mutanta...možná před teho s kladivem neobrněnýho. Před 2 bruty vůbec. Bych ani nestíhal brát stimpacky.
Já mám před něma respekt. Pod rotačákem už jsem nejednou chcípl a to jsem nebyl vůbec blízko. Popravdě nechápu jak to můžeš vydržet. Já bych snad nestihl ani 6x vystřelit a byl bych mrtvý :) Ono se někdy stane, že když seš moc blízku, tak on zbraň prostrčí "skrz tebe" a střílí pak jakoby za tebe. Možná to byl ten případ. Kdo ví. Každopádně jsem se stím nesetkal.

Popravdě jsem určitou část hry musel hrát na normal, protože se to opravdu nedalo. Pak jsem nabral obřížnost hard a stimpacky jdou strmě dolů. Hraju myslím si velice opatrně a takticky a obtížnost mi vůbec nepřijde jednoduchá.

Nerad F3 srovnávám v takových věcech s původními díly, ale současně s trojkou hraju i jedničku a ta mi připadá jak procházka růžovou zahradou. Takže těžko říct.
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.