Vault šílené brahmíny - největší stránka o sérii Fallout v češtině i slovenčine | Fallout 1, Fallout 2, Fallout Tactics, Fallout 3, Fallout New Vegas, FOnline, Fallout 4
... vstup do vaultu ... orientace ... vaultmasteři ... kontakt ... poslat novinku ... fórum ... archiv ..

Fallout

novinky
recenze
návod
města
náhodné lokace
postavy
spolubojovníci
vault-boyové
holodisky
konce
texty ze hry
vychytávky
archiv zvuků
screenshoty
demo
wiki
fórum
download

Fallout 2

novinky
recenze
návod
města
náhodné lokace
postavy
spolubojovníci
předměty
zbraně
brnění
automobil
holodisky
karmické tituly
konce
texty ze hry
kulturní odkazy
zajímavé sejvy
vychytávky
screenshoty
archiv zvuků
mapper
modifikace
wiki
fórum
download

Fallout Tactics

novinky
recenze
návod
charakter
mise
náhodné lokace
zbraně
brnění
vozidla
holodisky
drogy
screenshoty
multiplayer
hrajeme po netu
tipy a triky
editing
obličeje
modifikace
wiki
fórum
download

Fallout: New Vegas

novinky
recenze
hráčské recenze
návod
spolubojovníci
screenshoty
videa
zbraně
download
wiki
fórum

FOnline

novinky
faq
fórum
FOnline: 2238
status
server-boy 2238
manuál
mapy
instalace
screenshoty
gang VŠB
wiki-boy 2000
download
The Life After
status
manuál

Společné

bible
časová osa
bestiář
pitevna
traity
perky
technologie
zbraně vs. realita
bugy
tajemná tajemství
technické problémy
licence

Fallout projekty

Fallout Online (V13)
Fallout 4
Fallout 3: Van Buren

Příbuzné hry

Arcanum
AshWorld
Fallout: BOS
Fallout 3
Fallout: PNP
Fallout: Warfare
Fallout Tycoon
Lionheart
STALKER
Borderlands

Hry naživo

Fallout LARP
Fallout RP
download

Soutěže

O brahmíní vemeno
screenshot měsíce
žebříček charakterů
žebříček kr. zásahů
masový hrob
rychlonožka

Zábava

povídky
poezie
knihy
komiksy
filmy
hudba
kvízy
humor

Různé

články
rozhovory
jak přežít
wallpapery
bannery
průzkum
srazy a setkání
IRC channel
odkazy

Vault šílené brahminy - největší stránka o sérii Fallout v češtině a slovenčine.


ARCHIV - ČERVEN 2001

-zpět-29.6.2001 Návod na úpravu map. Exkluzivní rozhovor s Myronem o Jetu. Zprávy o Georgově FT Mod Projectu. Češtiny do RPG her.

Protože se můj nápad s upravenými mapami do FT, umožňujícími vjezd vozidel do map, neujal, mám tady pro jediného zájemce, Dwickieho, návod jak si mapy upravit sám. Ostatní to mohou, samozřejmě, zkusit taky. Za prvé, je potřeba si nainstalovat patch 1.27, potom z adresářů mis-core_A.bos, mis-core_B.bos, mis-core_C.bos (harddisk při plné instalaci nebo CD2), mis-core_D.bos a mis-core_E.bos (harddisk při plné instalaci nebo CD3), s pomocí WinZipu nebo Windows Commanderu vytahejte všechny mise a zkopírujte je do adresáře Fallout Tactics\core\missions. Ten nejdůležitější krok máte za sebou. Teď vlezte do editorů, přesně do LEVEL EDITOR a otevřete zvolenou misi. Chcete-li upravovat pouze to, na jakém místě se objevíte, kudy odejdete a aby se, když přijdete do mapy, objevilo s vámi i vozidlo, stačí aby jste znali jen toto:
1. Kde se objevíte značí SinglePlayerSpawn (šestihranný sloupek s nápisem SPAWN na boku a se S nahoře), posouvat ho můžete, když kliknete na Entity Edit (F4).
2. Východ je označen zelenou plochou. Odstranit ji můžete následujícím způsobem: Klikněte na Auto Group (F5) nebo Man Group (F6) a LTM označte zelenou plochu (musíte být ve stejné hladině -lišta s čísly napravo). Potom dejte Tools\Not Exit a plocha zmizí. Umístit ji můžete na jiném místě stejně, akorát na konci dáte Tools\Exit -vytvoří se zelená plocha. Dejte pozor na to, aby nebyl vstupní bod do mapy (spawn) na zelené ploše (exit), to by jste se do mapy, po splnění úkolu, nemohli vrátit, protože jakmile by jste přišli do mapy, tak by jste zas odešli:-).
3. Aby do mapy mohlo vozidlo, pak v Level (F7) zaškrtněte Alloow Vehicles.
Uložte a soubor zkopírujte do Fallout Tactics\core\campaings\missions\core. To je vše, teď můžete s vozidlem do mapy.

Rozhovor s tímto aknépřepadeným fešákem si můžete přečíst ve screenshotech v sekci Fallout 2, název "Rozhovor s Myronem o Jetu".

George, tvůrce projektu, dokončil úvodní mapu, včetně questů a rozhovorů. Do projektu jsem se před několika dny také zapojil, je to velmi zábavné (než se člověk někde zasekne:-)), lepší než hraní bezduchých her. Do rámce vlevo dole jsem přidal odkaz na George Fallout Tactics Mod Project (GFTMP). Protože začínají prázdniny, tak budete mít spoustu času, a proto bych vás chtěl požádat, jesti by jste se taky nepustili do nějaké mapy. Když si nebudete vědět rady, tak jsem já i George k dispozici (buďto pište Georgovi na email a ICQ 56933154, mně na ICQ 118821275 nebo do Fóra šílené brahmíny)). Udělejte mapu jakou chcete (bude-li kvalitní, určitě se do projektu taky vejde) a nebo hned zkontaktujte George a ten vám nějakou mapu zadá. Zatím to vypadá, že to bude velké dílo, uvidíme, možná vaše mapa bude ta, o které se bude mluvit a na kterou se bude vzpomínat!?

Jak to tak vypadá, tak se v červenci máme na co těšit. Nejenom čeština do Fallout Tactics bude finišovat (poté co se Raptor v polovině července vrátí z dovolené, to už bude beta-test hotov, pustí se do konečných korektur a koncem měsíce (doufejme) bude čeština do FT vhozena mezi dravou zvěř (tedy vás). Berte však tuto zprávu s rezervou, protože je to jen můj čistý úsudek), ale také čeština do Planescape Torment, Baldur´s Gate 2 a Wizards & Warriors (No, teď jsem se díval a zas tak horké to není, někde nezačal ani betatest, tak možná budou češtiny do konce prázdnin). Máte se tedy na co těšit. Jelikož je hotová čeština do Icewind Dale a datadisku Heart of Winter, tak je stále co pařit (po půl roce jsem oprášil Icewind Dale, našel starou pozici těsně před koncem a tak datadisk dojedu v češtině). Češtinu na Icewind Dale si můžete stáhnout na Čedičových češtinách.

27.6.2001 Screenshot, který musíte vidět!

Včerejší vraždění v Denu posílilo bestiálního vraha Jana Pilouse tak, že udělal to co udělal. Můžete posoudit v "masovém hrobě". Podle mě ani jedna z brahmín netrpěla nemocí BSE, takže to co Jan Pilous udělal, je jenom důkazem toho, že trpí velmi vážnou chorobou. Doporučuji , aby si zvolil povolání řezníka, tam se jeho choutky dají zamaskovat!

26.6.2001 Masový vrah Jan Pilous řádil v Denu a nebyl dopaden!!!

FKÚ pátrá. Bratrstvo oceli a dobrovolnické hlídky, pátrají po tomto chorobně vraždícím maniakovi, který tím nejbrutálnějším způsobem zbavil životů všech, pokojně žijících a z krás světa se kochajících, obyvatel Denu. Odměna za dopadení tohoto šílence je 100 000,- víček od piva Budweiser. Bohužel nejsou žádní svědci, tak asi pravděpodobně postupuje směrem na Modoc a Vault City. Kdo by ho spatřil a zůstal na živu, ať to oznámí na nejbližší základně Bratrstva. Jediná fotografie tohoto individua je ke shlédnutí v archívu Bratrstva, v tzv."masovém hrobě". Fotografie byla pořízena z Vertibirdu vzdušné patroly Bratrstva oceli.

25.6.2001 Masakr ve Freeportu k vidění v "masovém hrobě". Upravené mapy umožňující vjezd vozidel do všech misí.

Do masového hrobu jsem přispěl 28 zabitými v sebeobraně.

Vždy, když se máte vypravit do nové mise, musíte si rozdělit zbraně, náboje a proviant mezi svoje společníky tak, aby jim postačilo střelivo na celou misi a ještě mohli unést všechny věci co najdete. U misí s mutanty je problém na světě, všude po zemi se válí miniguny a vy už to nemůžete unést. Proto jsem upravil všechny mapy tak, aby se do nich mohlo vjet s vozidlem, ale aby nemohly jezdit po celé mapě (jejich oblast působení je omezena na kousek mapy), takže je, ve většině případů, v boji nepoužijete (to by byla degradace celé hry). Zajímalo by mě, jestli by jste měli o takhle změněné mapy zájem. Problém je v tom, že všechny mapy dohromady mají skoro 17MB a proto se vás musím zeptat, jestli by jste si to stáhli nebo ne? Jestiže tedy máte zájem, tak napište do Fóra šílené brahmíny, že to opravdu chcete. Bude-li vás víc jak 20 (ode dneška do 30.6.), tak to dám do "download" ke stažení. Díky.

24.6.2001 Opravdový sadista přispěl do "masového hrobu".

V "masovém hrobě" se tři lidé dělí o první místo. Richard "Dwickie" Kudělka (omlouvám se za sprznění jména:-), toto se u nás stává jednou za deset let) mi poslal screenshot s krásnými 19-ti ošklivě znetvořenými mrtvolami. Jaký byl můj údiv, když jsem mezi hromadou mutantů našel i pár členů Bratrstva? Pravdou je, že mě někteří členové mé jednotky občas také pěkně srali. Je také pravda, že jsem na nich zkoušel účinnost nových zbraní, ale nikdy by mě nenapadlo je tím nejbrutálnějším způsobem popravit, právě tak, jak to udělal Dwickie. Určitě to provedl s ledovým klidem a jemným úsměvem na tváři. A to vše jen a jen proto, že mu náhodou nepřiběhlo tolik mutantů, kolik si představoval, aby mohl stanout na příčce nejvyšší. Na závěr bych jen dodal, že lituji vás, kteří budete s tímto člověkem na vojně. Radím vám dobře, zastřelte ho hned u odvodu nebo to do vás zezadu napálí, když to budete nejmíň čekat:-)

23.6.2001 Nová modifikace HummerMis1_1.0 Dva nové příspěvky do "masového hrobu" Příspěvek do "krit. zásahů"

Vyrobil jsem pro vás novou modifikaci HummerMis1_1.0 . Tato modifikace vám umožní vlastnit vylepšené vozidlo Hummer Mk.IIb, od první mise v Brahmin Wood! Proč Hummer Mk.IIb? Protože ve Falloutech je většina vylepšených věcí označována Mk.II, to "b" je Browning M2. Ano, čtete dobře, Hummer Mk.IIb má zabudován tento těžký kulomet. Inventář obsahuje náboje. Udělejte si postavu se sílou 9, protože to zbraň vyžaduje. Uvidíte, nebudete litovat. Zkoušel jsem to, ale jestli najdete chybu, tak mi ji oznamte. Díky a pařbě zdar!

Michal "Mike" Veselý a jeho bratr "Mad FIL" obohatili naši veselou soutěž "masový hrob" o nové screenshoty. Jestli chcete, tak se pokochejte hromadami zmasakrovaných mutantů ve vlastní šťávě. V odkazu "screenshoty" z Fallout Tactics, se můžete podívat na to, jak se některým z nás zobrazují vozidla. Myslím, že je to celkem zajímavé téma do Fóra šílené brahmíny. Takže, jestli máte podobný problém, tak to v sobě neduste. Musí to ven!

Třetí místo obsadil Jan Pilous s 1437 HB. Bohužel se nemůžu ubránit podezření, že jde o načítovanou postavu. S třídou zbroje 50? Ehm. No dejme tomu, dokázat se to nedá, tak to máš mít, chlape podvodnická. Co nám na to řekne autor? 24.6. Máme tu přiznání: Je to tak, ale pokusím se to napravit. Kdyžtak to vyndej. (Nic samozřejmě vyndávat nebudu, za to přiznání si to místo zaslouží, ne? Co říkáte?)

21.6.2001 Nové mapy do Fallout Tactics. Rozdělil jsem "download". Oprava souboru ftstart-pack2_1 (už poslední:-)

S příchodem editorů začali nadšenci vyrábět mapy jak na běžícím pásu. Chcete-li je vyzkoušet, tak si je můžete stáhnout v "download".

Protože souborů přibívá, hlavně map, tak jsem "download" rozdělil pro každý Fallout zvlášt.

Zase jsem našel chybku! Změny ftstart-pack2_2.zip oproti ftstart-pack2_1.zip:
-McClure, Tandi, Vic, Obi neumí používat zbraně. Bohužel jsem zjistil, že i přes to, že je mohou vzít do ruky, tak z nich prostě nevystřelí, ani zaboha!!! Nejsou graficky řešeni se zbraněmi, takže s tím nemohu nic udělat. Sorry.
-Myron2 umí používat jen pistole§
Přidal jsem jenom nové README a tady je.

20.6.2001 Fallout MOD Project. Překlad chatu z 15.6. od DJ Slamáka. Witold Bojda na prvním místě v kritických zásazích

Fungl nový český projekt. Nová česká kampaň, vznikající pomocí vydaných editorů pro Fallout Tactics. George, hlava tohoto projektu, hledá pomocnou ruku. Takže, jste-li trochu k něčemu, tak se přihlaste! Chcete li podrobné informace, tak je najdete na oficiální stránce projektu: Fallout MOD Project. Ke stažení je, na této stránce, beta-verze úvodní mapy, k prohlédnutí pak nějaké screeny a celkový screenshot městečka. Přeji tomuto projektu hodně štěstí a ještě víc trpělivosti.

Od DJ Slamáka z Vaultu budoucnosti tu máme překlad chatu. Stahujte zde.

Witold hrubým zbůsobem poničil jednu nevinou věžičku a sebral jí neuvěřitelných 1532 hitbodů!!! Výsledek najdete v "kritických zásazích". Zde je jeho komentář: Mám tu pro Tebe 1 SUUUPER zásah.Není to žáden bozer nebo jiný Canon , ale obyčejná ostřelováci puška a přes 200 skill "smal guns".Cíl je také jiný ,gekony už jsou vymýceny zůstaly ostřelováci věže. Z pozdravem . Witold

19.6.2001 Oprava souboru ftstart-pack2.rar. Chcete hned na začátku hry Fallout Tactics (bez cheatu) získat hromadu peněz?

Soubor ftstart-pack2.rar neobsahoval chyby, ale omezení. A to takové, že jste nemohli vložit některé postavy do bunkru Alpha, ale jen jste s nimi mohli začínat první misi. A jsou to tyto postavy: Goris, Harold, Miria1, Lenny2, Cassidy1, PipDaddy, Sulik a Herma. Vše je opraveno.

Ti co si stáhli včera uveřejněný soubor "ftstart2.rar", tak si stáhnou tuto opravu: ftsrart-pack2na2_1.rar (novější verze: ftsrart-pack2na2_2.rar). Ti co si ještě nic nestáhli a chtějí vyzkoušet nové postavy, pro ně je soubor: ftstart-pack2_1.rar (novější verze ftstart-pack2_2.rar). Doplněny nové postavy: Brahminka, Obi, Myron2. Postavy co nemohly používat zbraně, teď mohou (bohužel jsem zjistil, že NEMOHOU a nikdy nebudou moci(21.6)) (Vic, Tandi, McClure). Jenom VcelkaMaja je absolutně nepoužitelná, protože nemůže proletět dveřmi v bunkru:-) Brou-Brou, Brahminka a Krysoun se od bunkru Alpha teoreticky dají použít v celé hře, ale jen na vlastní riziko!!! Jsou spíše jen na ukázku. Chtěli by jste nějké další postavy? (nemusí být přímo ze světa Falloutu) Tak napište své přání do Fóra šílené brahmíny. Napište jak se vám postavy líbí nebo nelíbí, jestli mám pokračovat nebo se mám na to vysrat. Vůbec totiž nemám šajn, jestli si je někdo stahuje a hraje s nimi. Zatím další tvořit nebudu, až jak dopadne reakce na tyto postavy! P.S. Pokémony dělat nebudu!!! Možná Rajču nebo Piču, nic víc. (OBR. Tak, tototo je moje věrná družina, jen Myronovy prasárny mi chybí).

Jestli chcete být hned od začátku hry Fallout Tactics ve vatě, tak klikněte na odkaz "screenshoty" a tam na odkaz "Ozbrojený civil".

18.6.2001 Začal beta-test češtiny do FT- odkaz "čeština". Nové postavy do Fallout Tactics

Raptor mi dnes poslal češtinu do Fallout Tactics, z toho důvodu si dovolím tvrdit, že začal beta-test češtiny do Fallout Tactics. Jestli se chcete podívat, jak to bude vypadat, tak máte možnost v novém odkazu "čeština", jsou tam nějaké screenshoty. Průběžně vás budu o beta-testu informovat.

Soubor ftstart-pack1.rar jsem odstranil z "download", protože obsahoval některé nepravosti. Jaké? Některé postavy byly na vyšším levelu (i 8 tam myslím byl), než měly být. Vše bylo odstraněno a můžete stahovat nový soubor ftstart-pack2.rar (SOUBOR ftstart-pack1.rar JSEM ODSTRANIL A NAHRADIL HO SOUBOREM ftstart-pack2_1.rar ), který byl rozšířen , vyzkoušen a obsahuje tyto postavy: Brou-Brou (šváb), 2x Cassidy, Dogmeat, Goris, Harold, Krysoun (krysa), 2x Lenny, Marcus, McClure, 2x Miria, Myron, PipDaddy, Robeek (humanoid), RoboDasenka (humanoid), Sulik, Tandi,VcelkaMaja (vosa), Vic (ten tlustý opravář:-), jak jsem v nějakém fóru viděl). Navíc od teďka můžete nahradit postavy i v bunkru Alpha a tak si vybrat ve hře z 8-mi vytvořených postav. Do souboru jsem také vložil screenshoty s vlastnostmi postavy a vzhledem, aby jste si mohli jednodušeji vybrat tu správnou. !!!POZOR!!! Některé postavy jsou , ke zdárnému dokončení hry, nepoužitelné!!! Proto si přečtěte návod k instalaci. Budete-li mít nějaké dotazy či přání, napište je do fóra a já vám odpovím (na mail ne, abych to nemusel X-krát opakovat, pro každého zvlášt).

17.6.2001 Editory -Totálně sem se do nich zažral:-)

Dnes sem celý den čuměl do monitoru a hrál si s editory. Level editor jsem ještě nepochopil, ale Entity editor ano. A právě v Entity editoru se dají dělat zajímavé věci. Nechcete začínat první misi s Farsight a Stichem? Není nic jednoduššího, než si stáhnout toto (SOUBOR ftstart-pack1.rar JSEM ODSTRANIL A NAHRADIL HO SOUBOREM ftstart-pack2.rar). O co vlastně jde? Jenom o to, že můžete začít s Dášenkou (raider), Dogmeatem (dog), Gorisem (deathclaw), Lennym (ghoul), Marcusem (supermutant) nebo Pipdaddym (otcem Pipboye). Není to úplně dokonalé, ale za pokus to stojí, ne?

16.6.2001 Chat o budoucnosti Falloutu. Diskuzní fórum Vaultu šílené brahmíny. Ankety.

Včera, 15.června ve 20:00 SEČ, proběhl chat s tvůrci Falloutů z Black Isle Studios a 14 Degrees East. Záznam chatu si můžete stáhnout, když kliknete sem.

Strčil jsem sem fórum, aby jste si mohli pokecat se stejně postiženými lidmi, falloutově závislými. Graficky a funkčně není, tak jak bych si představoval, ale aspoň něco:-)

Další novinkou jsou ankety, do kterých můžete hlasovat. Myslím, že by to mohlo být zajímavé. Kdyby jste měli nějaké další nápady, jaké otázky by se měli objevit, tak napište. Asi vás zarazí, že jsou všechny pod sebou. No to je tak, já to, ani zaboha, nemohl dát vedle sebe, tak proto. Možná, když na to časem přijdu, tak to změním. Zatím to tak zůstane a basta. Fůj, to je hnůsný:-)

15.6.2001 PATCH a EDITORY jsou tu!!!

Kónečně je to tady! Editory a patch v jednom balíku! Stahujte v "Download".

14.6.2001 Přidáno: "zbraně" z Fallout 2: střelné zbraně-"pušky", těžké zbraně- "těžké" a "miniguny".

13.6.2001 Budu testovat češtinu do Fallout Tactics. V Levelu jako plná hra KINGPIN. Modifikace HKTC 1.2 (15 nových zbraní do Fallout 2)

Protože jsem jeden z deseti, co bude provádět beta-test češtiny do Fallout Tactics (budu u toho sedět od rána do večera, oh, jaká změna), tak budete tady (ve Vaultu šílené brahmíny) mít ty nejčerstvější informace. Určitě, abych vás navnadil, tak sem vlepím nějaké screenshoty s češtinou. POZOR. Chci upozornit všechny dotěrné, kteří by chtěli poslat nehotovou češtinu, že vám ji samozřejmě pošlu emailem. Jak jinak. Když mi pošlete adresu, tak vám ji osobně zanesu až domů, nainstaluji a odzkouším, k vaší plné spokojenosti:-). Ne, vážně si budete muset chvíli počkat.

V Levelu vyšel Kingpin. Ne, nejsem žádný agitátor tohoto časopisu (potřeboval jsem nové boty, no a co?), ale to to se jim teda povedlo. Kingpin je, podle mě, lepší než Half-Life a jestli ho dohrajete až do konce, možná se stane to, že se zařadí mezi vaše nejoblíbenější hry. U mě v 3D akcích jasně vede. Je postaven na enginu Quake II, což znamená kvalitní grafiku. Kingpin má fantastickou atmosféru (děvky, pasáci, mafiáni,...), zvuky (zbraně), grafiku (nádherně stříkající krev) a navíc s vámi můžou chodit až dva zabijáci, které si v baru najmete. Jedním slovem bomba. Rada na závěr: na začátku si zvolte nejjednodušší obtížnost, je to tuhé jako prase.

Jestli jste dohráli Fallouta 2, tak jako já, několikrát (za chlapa i za ženskou), tak je tu pro vás modifikace, která změní patnáct zbraní ve hře. Může to být trochu jiné, ale mohli spíše předělat nejpoužívanější zbraně (Bozar, YK 42, Gaussovku,Panzor Jackhammer a tak dále), bylo by to zajímavější. Ale i tak se do toho asi pustím, s tímhle, znova.

11.6.2001 Tisící návštěvník. Dušan Sypěna vylepšil "žebříček kritických zásahů" 1460 hitbodovým zásahem.

Včera pozdě v noci navštívil Vault šílené brahmíny tisící návštěvník. V hlavě se mi zrodila myšlenka, že bych mohl tisícího návštěvníka nějak obrarovat. Rozhodl jsem se tak proto, že si lidí co sledují tuto stránku vážím a chtěl bych je tímto patřičně odměnit za jejich trpělivost a spolupráci. Dlouho jsem se rozmýšlel, jakou cenu by jste měli dostat. První nápad byl vcelku hodně odvážný, sestava počítače s procesem PIV, grafickou kartou GeForce 3 a 21´monitorem, druhá myšlenka už byla trochu střízlivější, optická myš. Ale až třetí byla ta pravá. Rozhodl jsem se našemu milému tisícímu návštěvníkovi darovat 50 litrovou bečku (či jinde soudek) desetistupňového piva Ječmínek. Cena je to pěkná a velmi hodnotná. Zároveň jsem rád, že jsem tisícím návštěvníkem právě já. Dovedete si představit to překvapení, když jsem to zjistil? V životě jsem nic nevyhrál a najednou tohle. Jsem šťastný, ani nevíte jak. Někdo by řekl, že je to podvod. Bohužel takových lidí je pořád hodně, co lidem závidí a podezřívají je, naprosto nesmyslně, z bůhvíjakých machinací a podvodů. Vím, že mezi ně nepatříte a cenu mi ze srdce přejete. Cenu si nepřevezmu, peníze které bych za ní dal si všechny nechám jenom pro sebe a na bečku se přisomruju k někomu jinému.

Svoje první místo si upevnil Dušan Sypěna parádním kritickým zásahem přímo do přirození geckona. Geckonovi sebral 1460 HB. Budete se muset hóóódně snažit, aby jste ho překonali.

10.6.2001 Přidáno: "zbraně" z Fallout 2: "pistole", "brokovnice" a odkaz "archiv". Patch a editory se už balí! Celkem jste mě nasrali! Proč? Čtěte.

Dneska jsem toho moc nestihl, ale lepší něco něž nic.

Archiv jsem přidal, aby se úvodní stránka stahovala o něco rycleji. A budu to dělat asi každých čtrnáct dní, bude to tak lepší.

Chris Taylor prozradil, že patch a editory (vyjdou společně) se už "jen" mají zabalit s instalátorem a vyzkoušet. Řekl bych, že jim to nějaký pátek potrvá, ale raději ať nespěchají, aby to fungovalo tak jak má. Zpráva převzata z: Duck and Cover http://rpgplanet.com/fallout

Teprve dnes jsem se náhodou dozvěděl, že na úvodní stránce nefungují obrázky (načítali se mi z hadru). To jste mi, proboha, nemohli napsat, že jsou tady prázdný fleky, do hajzlu? Radši už přestanu nadávat a spravím to. Parchanti! Patří vás usmažit plamenometem, bastardi. Uáááááá. Kdyby to šlo, tak se na vás pořádně vyřádím a vychutnám si vaši pekelně bolestivé grilování, bez slzičky a s úsměvem na tváři:-)

9.6.2001 Nově přidány "zbraně" z Fallout 2: "energetické zbraně", Chat o Falloutu 3

Včera jsem vynechal, protože jsem se pustil do zbraní z Fallout 2, ve kterých chci, aby bylo naprosto všechno, včetně zbraní, která ve hře nepoužijete, ale které nepřátelé používají proti vám a zbraní, která se do hry, za nějakého důvodu, nedostaly. Zatím se můžete podívat na energetické zbraně.

Feargus Urquhart z Interplay včera slíbil, že se uskuteční chat mezi Interplay a fanoušky o připravovaném Falloutu 3. Jestli máte zájem, pak se ve stanovenou dobu dostavte na http://www.irc.gamesnet.net
Datum: pátek, 15.června, 2001
Čas: 20:00 hod. středoevropského času
Kde: #Fallout IRC.GAMESNET.NET:6667
Seznam pořadatelských stránek:
Duck and Cover - http://www.rpgplanet.com/fallout/
Vault13 - http://www.vault13.net
No Mutants Allowed - http://fallout.gamestats.com
Fallout Extreme - http://www.falloutx.com
Vault Of The Future - http://www.volny.cz/lord_vader/vault/en
The French Vault - http://frenchvault.vault13.net/
Zpráva převzata z: Duck and Cover http://rpgplanet.com/fallout

7.6.2001 Chcete se zapojit do betatestu češtiny do Fallout Tactics?

Na Průvodci se objevila tato zpráva od Raptora:
Zdravicko, takze vsechno do FT je uz prelozeno a v soucasne dobe delam jeste korektury. Co z toho vyplyva? Ze jakmile je dodelam, rozjede se BETA-test. No a bude potreba nejake ty lidi, co na tom budou delat. Takze potrebuju 10 lidi (ani vic ani min).
Pozadavky:
- Musite mit hru doma
- Minimalne 1x jste ji dohrali a vite o co tam jde (dulezite)
- Mate dost casu, aby jste to meli rychle dohrane a mohli reportovat chyby
- Umite cesky (nepodcenovat - docela nutne)
- NEVYSERETE SE NA TO (jinak se naseru ja na vas)
To je asi vse, takze cekam nabidky na muj email raptor@amenit.cz. Pokud chcete testovat, piste na nej, protoze na nabidky pres Mageo, CS a ICQ neberu ohled - mam k tomu duvody!!!
Predpokladany start testovani je asi za tyden a doba testovani do konce cervna.
Jestli tedy máte fůru času, tak jděte do toho.

6.6.2001 "Screenshoty" z Fallout 2

Tááák. Konečně se hoty z Fallout 2. Je toho něco kolem 2.7 MB obrázků, celkem slušná porcička zábavy. Díky úžasnému překladu, hoši děkujem, se můžete zase kochat hláškami Myrona (mého miláčka, který mi vařil každý ráno k snídani dávku Jetu), kurev, pasáků, feťáků a ostatních zajímavých lidí. Je to asi tak polovina ze screenshotů co jsem utípal, takže někdy přijde druhá várka. Když něco pošlete taky, tak už to pokoukáníčko může stát fakt za to!

Včera jsem měl zas problém se serverem (ne s připojením), tak jsem to zprovoznil něco kolem půlnoci, hrůza. Fakt mě to pořádně nasralo, ale to vás asi nezajímá, takže už ani nepípnu.

5.6.2001 "Mods" pro Fallout 2 - "Frank Horrigan´s Armour" a "Klint the Generous"

Včera mně nefungovalo připojení na inet, tak jak jsem si představoval (šíleně dlouhé odezvy), tak to co tady mělo být včera je tu až dnes. Ani za boha jsem těch 1.9 MB screenshotů nemohl poslat na server. Asi hodinu jsem to marně zkoušel až mi došla trpělivost. To se mi zas dlouho nestalo, aby mi tak haprovalo spojení, takže jenom doufám, že to dneska bude v pohodě, jinak zase budu hodně vytočený, sprostý a vůbec. Odnese si to chudák monitor, hustě ho totiž poprskám :-)

Protože jsem vyzkoušel další mody, tak jsem přidělal odkaz "mods", protože toho bude asi víc (ještě uvidím jak se mi bude chtít). Tak, jestli máte zájem, tak se podívejte a samozřejmě vyzkoušejte. Hlavně si nepodělejte sejvy a používejte jen kopie. To proto, že když hru uložíte s modifikací, tak už ji z toho sejvu nedostanete nikdy pryč! Tak pozor na to!

4.6.2001 "Screenshoty" z Fallout Tactics. Pište, pište, pište, sebranko jedna!

Máme tu další nový odkaz. Určitě tu screenshoty chyběly a tak jsou tady. Posílejte screenshoty ze všech Falloutů, nechcete mi přece tvrdit, že žádné nemáte! Také bych uvítal, kdyby jste trochu reagovali na to, co tady najdete a nenajdete, spolupracovali a vůbec. Nečumte furt pasivně do té bedny a jestli vás Fallout (jakýkoliv) baví, tak se trochu víc snažte. Nemusí se všechno týkat Falloutu, tak třeba povídky a básně sem dám jakékoliv, protože je mám prostě rád. Netvrďte mi, že máte všichni čtverky z češtiny, to neberu. Spousta vás už taky nechodí do školy, tak jako já, takže toho času moc nemáte, chápu, ale přesto. Fallout 2 je nejlepší hra jakou jsem kdy v životě hrál (nechci tady žádný odpor!!!), a proto jsem taky začal dělat tuto stránku, prostě to žeru, no a co?! Co vlastně chcete, aby tady bylo? Je to na vás (vím, že se má psát s velkým písmenem pane Slamák:-), ale já to budu psát furt takhle a basta!). To je tak , pro dnešek všechno, co jsem vám chtěl říci. Nazdar.

3.6.2001 Přidány další "náhodné lokace" z Fallout 2

Přidány byly lokace: "Zřícený vorvaň", "Skládka toxického odpadu", "Paria" a "Loď federace". Doplněna byla lokace "Šílené brahmíny".

2.6.2001 Vyzkoušejte mod Paint Job

Vyzkoušel jsem mod Paint Job od autorů z PIPBoy 2000 LE (odkaz na stránku tady sice je, ale nefunguje. Stránka asi nefunguje, protože tato adresa byla dříve v pohohě. Hmm, nevím) a jak sami vidíte, nádhera:-). Instalace je jednoduchá a funguje i s češtinou! V adresáři se hrou Fallout 2 vytvoříte složku "patches" a do něj rozbalíte soubory "black car.dat" a "rusty car.dat", potom do složky nakopírujete soubor s češtinou "patch000.dat", poté spustíte program FAME a zaškrtnete jakou barvu auta chcete a soubor "patch000.dat". Potom už jen kliknete na continue a můžete plně vychutnávat vzhled auta s novým lakem. Mod jsi můžete stáhnout v "Download".

1.6.2001 Přidán odkaz "náhodné lokace" z Fallout

Všechny náhodné lokace z Fallouta, kromě "Vyděšeného strážce karavany" a "Lovce odměn Christophera", jsou hotovy. Na ty jsem bohužel nenarazil. Jestliže máte nějaké screenshoty z těchto lokací na skladě, pošlete mi je. Dík.

-zpět-

Staň se pomocníkem při tvorbě, nakrm Šílenou brahmínu!:)
Stránky v EN

No Mutants Allowed
Fallout Wiki
Fallout Database

Modifikace v CZ

Fallout:Resurrection
Fallout et tu
Fallout 2 Restoration Project a neof.patch
Fallout:BGE (dead)
Fallout:Yurop (dead)

Modifikace v EN

Vault-Tec Labs
Fallout 2 Restoration Project a neof.patch
Fallout of Nevada
MIB88: Megamod
Last Hope
Fallout et tuSponzoři VŠB

TOPlist

.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. irc channel .. kniha hostí .. fórum .. archiv..