Vault šílené brahmíny - největší stránka o sérii Fallout v češtině i slovenčine | Fallout 1, Fallout 2, Fallout Tactics, Fallout 3, Fallout New Vegas, FOnline, Fallout 4
.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. kontakt .. poslat novinku .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..

Fallout: New Vegas

novinky
recenze
hráčské recenze
návod
spolubojovníci
screenshoty
videa
zbraně
download
wiki
fórum

FOnline

novinky
faq
fórum
FOnline: 2238
status
server-boy 2238
manuál
mapy
instalace
screenshoty
gang VŠB
wiki-boy 2000
download
The Life After
status
manuál

Fallout

novinky
recenze
návod
města
náhodné lokace
postavy
spolubojovníci
vault-boyové
holodisky
konce
texty ze hry
vychytávky
archiv zvuků
screenshoty
demo
wiki
fórum
download

Fallout 2

novinky
recenze
návod
města
náhodné lokace
postavy
spolubojovníci
předměty
zbraně
brnění
automobil
holodisky
karmické tituly
konce
texty ze hry
kulturní odkazy
zajímavé sejvy
vychytávky
screenshoty
archiv zvuků
mapper
modifikace
wiki
fórum
download

Fallout Tactics

novinky
recenze
návod
charakter
mise
náhodné lokace
zbraně
brnění
vozidla
holodisky
drogy
screenshoty
multiplayer
hrajeme po netu
tipy a triky
editing
obličeje
modifikace
wiki
fórum
download

Společné

bible
časová osa
bestiář
pitevna
traity
perky
technologie
zbraně vs. realita
bugy
tajemná tajemství
technické problémy
licence

Fallout projekty

Fallout Online (V13)
Fallout 4
Fallout 3: Van Buren

Příbuzné hry

Arcanum
AshWorld
Fallout: BOS
Fallout 3
Fallout: PNP
Fallout: Warfare
Fallout Tycoon
Lionheart
STALKER
Borderlands

Hry naživo

Fallout LARP
Fallout RP
download

Soutěže

O brahmíní vemeno
screenshot měsíce
žebříček charakterů
žebříček kr. zásahů
masový hrob
rychlonožka

Zábava

povídky
poezie
knihy
komiksy
filmy
hudba
kvízy
humor

Různé

články
rozhovory
jak přežít
wallpapery
bannery
průzkum
srazy a setkání
IRC channel
odkazy

Vault šílené brahminy - největší stránka o sérii Fallout v češtině a slovenčine.


GALAXY NEWS NETWORKGalaxy News Network Přepis vysílání z 11. ledna 2073

Zprávy dne na GNN. Díky svému finančnímu zázemí bude USA jako první spravovat příděl posledních světových zásob ropy. Tato situace potrvá do té doby, dokud vydrží zásoby nebo dokud se nenajde způsob, jak se dostat k ložiskům ropy ukrytým tisíce metrů pod hladinou Tichého oceánu. Se světovou zásobou ropy blížící se nule bude národ, který první přijde na způsob těžby, velmi dobře zajištěný. My z GNN jsme hrdí, že můžeme ohlásit, že USA jsou první, kdo má projekt na těžbu, a v závislosti na to prohlašuje tyto zásoby za majetek Spojených států. Směle do toho Ameriko!

Čína to prohlašuje za nechutnou kachnu vydanou třetí mocností. Čínský prezident Xin na to reagoval okamžitým prohlášením, že projekt jejich těžebních věží byl dokončen měsíce před uveřejněním projektu USA, avšak čínské plošiny doprovází neustálý řetězec nešťastných událostí činících celý projekt neuskutečnitelným. Prezident Xin také poznamenal, že je na 100% přesvědčen, že ve všech těchto sabotážích jejich plošin mají prsty USA a požaduje přešetření před mezinárodním soudním dvorem.

Další zprávy, mezi obyčejnými lidmi se projevují nepokoje v souvislosti s nárůstem cen paliv. Zatím se nikdy v minulosti ceny nepohybovaly tak vysoko a všechny dosavadní rekordy byly už dávno překonány.

Z domova, zimní teploty dosáhly velmi nízkých teplot. Ve středu USA kolem -3 až -5 st.C a na obou pobřežích -10 st.C. Oblečte se dnes teple!


Galaxy News Network Přepis vysílání z 24. června 2074

Jednání mezi Spojenými státy a ostatními světovými mocnostmi došla dramatického konce, když se prezident rozhodl už žádné diskuse o ropě nepodporovat. Po prudké debatě se vyřítil ze zasedací místnosti a prohlásil, že poslední známý ropný zdroj bude využíván výhradně Spojenými státy a ty nebudou v žádném případě ropu prodávat cizím státům ani s ní jinak obchodovat. Hrozby OSN padají na "neúrodnou" půdu.

Věršina světového průmyslu se po totálním vyčerpání zásob ropy zastaví. Tato situace se bohužel jeví. jako nevyhnutelná. Vývoz USA se ale zvýší 20% a to i přes sankce OSN. Zdá se, že ekonomika Spojených států je v současné době na svém nejvyšším stupni od Reaganovy vlády.


Galaxy News Network Přepis vysílání ze 14. února 2075

Dnes se změnila historie Kanady. Veřejným hlasováním jejich občanů se stala dalším státem USA. Prezident na to reagoval prohlášením, že "Kanada je jedním z největších světových zdrojů hokejových hráčů" a její vstup do USA je vřele vítán. Proslýchá se, že Kanada obdrží celých 10% světových zásob ropy kontrolovaných pouze Spojenými státy a rovněž na jejím území dojde k okamžitému snížení daní o 50% a k přechodu na americkou legislativu.

Ze sportu: Little Rock Saints a Anaheim Jets změřily své síly při závěrečném utkání SuperPoháru. Byla to opravdu pěkná podívaná. J. Montana IV zachránil tým krásným únikem od 5 yardové čáry, kde se mu potom podařil vítězný touch down v opravdu poslední vteřině hry. Konečné skóre je tedy 95 - 90. Anaheim Jets vyhráli Super Bowl CXII.


Galaxy News Network Přepis vysílání z 15. února 2075

Jako omračující důkaz solidarity byl prezident jedno- myslně obviněn Sněmovnou representantů a Kongresem z vlastizrady. Obě komory konstatovaly, že se prezident nemůže povyšovat nad zákon a měl by rovněž lépe zvažovat svá prohlášení. Obě sbory mu okamžitě znemožnily cokoli nadále podnikat ve věci připojení Kanady.


Galaxy News Network Přepis vysílání z 30. března 2076

Dnes prezident nařídil Pacifické flotile chránit hlubokomořskou těžební plošinu Poseidon umístěnou v tajné lokaci v Pacifiku. Ubezpečil všechny koncerny, že se nejedná o pouhé cvičení a že čínská flotila je "nebezpečně blízko naším strategickým zásobám ropy." Čínská vláda popřela jakékoli nepřátelské úmysly.

Podle nedávného hlasování diváků GNN si 54% myslí, že prezident používá svojí diversní taktiku, aby odvrátil pozornost veřejnosti od svých neustále se opakujících nemanželských aférek. Ale výzkumy veřejného mínění rovněž prokazují, že 70% respondentů tyto aféry nepovažuje za překážku při řízení státu. Velký počet (60%) také říká, že si ve svých aférkách může dál pokračovat, když to pomůže hladkému chodu ekonomiky.


Galaxy News Network Přepis vysílání z 10. října 2077

VÁLKA! Bez předchozího vyhlášení války, napadla Čína Spojené státy útokem přes Aljašku ! Na protest proti nedávným tahanicím okolo ropy se rozhodla rada OSN tento akt násilí ignorovat. Prezident Spojených států VÁS volá do zbraně, abyste pomohli bránit naši zem proti těm, kdo jí chtějí zničit. JSTE vyzýváni, abyste se dostavili do svých náborových středisek a připojili se k ozbrojeným silám. Strýček Sam TĚ potřebuje! Za právo a za svobodu!


Galaxy News Network Přepis vysílání z 22. října 2077

Díky statečnému duchu našich ozbrojených sil a našim nejnovějším typům silových obrněných bojových obleků odrazily naše jednotky čínské utlačovatele. Značně ochuzené o palivo, pak naše jednotky zahnaly nepřítele zpět do jejich rýžových měst.

Miniaplikace


Staň se pomocníkem při tvorbě, nakrm Šílenou brahmínu!:)
Fallout Bible


Vývojářské memoáry

Fallout 3: Van Buren


Rychlé odkazy
České stránky
Templáři VŠB
ABCgamesZahraniční stránky
No Mutants Allowed
Duck and Cover
Planet Fallout
Fo3 ofic.stránky
Bethblog
The Vault
Trzynasty Schron
Falloup Online

Modifikace
Vault-Tec Labs
Killap.net
Last Hope
Fallout:Resurrection
Fallout:BGE
Mutants Rising
Fallout:Yurop

Pro autorizaci
pište na e-mail


Sponzoři VŠB

TOPlist