Vault šílené brahmíny - největší stránka o sérii Fallout v češtině i slovenčine | Fallout 1, Fallout 2, Fallout Tactics, Fallout 3, Fallout New Vegas, FOnline, Fallout 4
... vstup do vaultu ... orientace ... vaultmasteři ... kontakt ... poslat novinku ... fórum ... archiv ..

Fallout

novinky
recenze
návod
města
náhodné lokace
postavy
spolubojovníci
vault-boyové
holodisky
konce
texty ze hry
vychytávky
archiv zvuků
screenshoty
demo
wiki
fórum
download

Fallout 2

novinky
recenze
návod
města
náhodné lokace
postavy
spolubojovníci
předměty
zbraně
brnění
automobil
holodisky
karmické tituly
konce
texty ze hry
kulturní odkazy
zajímavé sejvy
vychytávky
screenshoty
archiv zvuků
mapper
modifikace
wiki
fórum
download

Fallout Tactics

novinky
recenze
návod
charakter
mise
náhodné lokace
zbraně
brnění
vozidla
holodisky
drogy
screenshoty
multiplayer
hrajeme po netu
tipy a triky
editing
obličeje
modifikace
wiki
fórum
download

Fallout: New Vegas

novinky
recenze
hráčské recenze
návod
spolubojovníci
screenshoty
videa
zbraně
download
wiki
fórum

FOnline

novinky
faq
fórum
FOnline: 2238
status
server-boy 2238
manuál
mapy
instalace
screenshoty
gang VŠB
wiki-boy 2000
download
The Life After
status
manuál

Společné

bible
časová osa
bestiář
pitevna
traity
perky
technologie
zbraně vs. realita
bugy
tajemná tajemství
technické problémy
licence

Fallout projekty

Fallout Online (V13)
Fallout 4
Fallout 3: Van Buren

Příbuzné hry

Arcanum
AshWorld
Fallout: BOS
Fallout 3
Fallout: PNP
Fallout: Warfare
Fallout Tycoon
Lionheart
STALKER
Borderlands

Hry naživo

Fallout LARP
Fallout RP
download

Soutěže

O brahmíní vemeno
screenshot měsíce
žebříček charakterů
žebříček kr. zásahů
masový hrob
rychlonožka

Zábava

povídky
poezie
knihy
komiksy
filmy
hudba
kvízy
humor

Různé

články
rozhovory
jak přežít
wallpapery
bannery
průzkum
srazy a setkání
IRC channel
odkazy

Vault šílené brahminy - největší stránka o sérii Fallout v češtině a slovenčine.


PŘEKLAD INTRA (SS00)Válka, válka se nikdy nezmění. Byl to nevyhnutelný důsledek cesty, kterou si lidstvo zvolilo. Každý, kdo se zapojil do tohoto konfliktu, očekával vítězství, všichni byli optimističtí, ale jak vzájemné nepřátelství vrcholilo, optimismus se vytrácel a společnost se začala hroutit. Byly vybudovány velké vaulty, aby chránily bohaté, vlivné a ty, kteří byli nezbytní k jejich přežití. Vaulty byly nacpány zásobami a technologiemi. Měly sloužit jako poslední útočiště před nadcházejícím holokaustem.

S minulostí nenávratně ztracenou a současností zničenou, vzhlíželi nyní lidé k budoucnosti. Masivní Vault 0 byl koncipován jako jádro sítě krytů. Sídlili v něm velcí vůdci, umělci a vědci. V budoucnosti měli spojit obyvatele ostatních vaultů a vést je k novému životu, novému světu. Ale po dopadu bomb bude tento nový svět nevlídný a krutý.Aby si pojistili vznik postnukleární utopie, byla zbudována strojová základna, která měla zkrotit zemi zničenou následky války a následně zakalenou nukleární zimou. Sotva však první jaderné střely opustily svá sila, veškeré pečlivé plánování se zhroutilo jako domeček z karet. Během této destrukce byla komunikace mezi vaulty narušena. Mnohé kryty byly ztraceny a ty co přežily, byly odkázány jen samy na sebe.

Ne všechny vaulty však podlehly nástrahám války. Na západním pobřeží Severní Ameriky přežila skupina vojáků téměř beze ztrát. Prozkoumávali pustinu vědomi si tíhy úkolů, jež je čekaly. Tato obětavá jednotka zachraňovala zbytky technologie z vaultů. Přístroje a vybavení byly následně studovány, kopírovány a zuřivě chráněny, jelikož vojáci věděli, že ačkoli jejich síla je skryta v počtu, budoucnost je ve vědeckých znalostech. Po čase zformovali Bratrstvo Oceli. To užívalo své znalosti k potlačování ukrutností, které se děly v pustině. Prohlásili se za technické spasitele lidstva. Křižovali pustinou v honbě za dalšími technologiemi, ničili mutanty, nájezdnické tábory a prozkoumávali zničené zbytky starých vaultů. Ale ani oni nemohli držet krok s požadavky divočiny. Nutně potřebovali doplnit své početní stavy novými rekruty, zároveň však museli chránit kodex ochrany technologií před vnějšm světem. Debata o tomto rozporu byla zdlouhavá. Konečně se Starší rozhodli proti dělení se o technologie s obyvateli pustiny. Měli za to, že nějakým způsobem přežijí, stejně jako v minulosti. Od dalších debat bylo upuštěno a Starší vyslali menšinu, která s nimi nesouhlasila, na misi, při které měli vysledovat Supermutanty – pěšáky poražené armády Mastera – kteří překročili na svém útěku horský masí na východě. Bratrstvo zkonstruovalo vzducholodě a vyslalo vzpurnou skupinku, aby vystopovala zbytky supermutantů a posoudila jejich nebezpečnost a počet.

Na cestě přes hory se však přihodilo neštěstí. Velká bouřka poničila hlavní vzducholoď a odklonila ji daleko od původního kurzu. Menší sekce se odtrhly od hlavního plavidla, aby je už nikdy nikdo nespatřil, mnoho vůdců výpravy bylo také ztraceno. Družina přeživších se pokoušela udržet loď ve vzduchu, aby nakonec také havarovali na okraji kdysi velikého města. Města kdysi zvaného Chicago. Zlomení, osamocení a vystrašení se museli znovu sklonit pod tíhou úkolů, které před ně život v pustině kladl. Bratrstvo mělo okolním vesnicím mnoho co nabídnout. Vyměňovali s nimi léčiva za jídlo a pomoc. Za nové rekruty poskytovali ochranu před bandity. Během doby se jejich počty zvětšily. Odloučena od hlavní základny BO nejen vzdáleností, ale i rozdílnými ideologiemi, rozhodla se skupina založit nové Bratrstvo, které by odráželo jejich pravidla. Budoucnost v divočině ale není nikdy jistá. Probudila se stará síla, která si chce pustinu rovněž přizpůsobit pro své účely. Život v Bratrstvu Oceli se brzy změní…

Staň se pomocníkem při tvorbě, nakrm Šílenou brahmínu!:)
Stránky v EN

No Mutants Allowed
Fallout Wiki
Fallout Database

Modifikace v CZ

Fallout:Resurrection
Fallout et tu
Fallout 2 Restoration Project a neof.patch
Fallout:BGE (dead)
Fallout:Yurop (dead)

Modifikace v EN

Vault-Tec Labs
Fallout 2 Restoration Project a neof.patch
Fallout of Nevada
MIB88: Megamod
Last Hope
Fallout et tuSponzoři VŠB

TOPlist

.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. irc channel .. kniha hostí .. fórum .. archiv..