Vault šílené brahmíny - největší stránka o sérii Fallout v češtině i slovenčine | Fallout 1, Fallout 2, Fallout Tactics, Fallout 3, Fallout New Vegas, FOnline, Fallout 4
.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. kontakt .. poslat novinku .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..

Fallout: New Vegas

novinky
recenze
hráčské recenze
návod
spolubojovníci
screenshoty
videa
zbraně
download
wiki
fórum

FOnline

novinky
faq
fórum
FOnline: 2238
status
server-boy 2238
manuál
mapy
instalace
screenshoty
gang VŠB
wiki-boy 2000
download
The Life After
status
manuál

Fallout

novinky
recenze
návod
města
náhodné lokace
postavy
spolubojovníci
vault-boyové
holodisky
konce
texty ze hry
vychytávky
archiv zvuků
screenshoty
demo
wiki
fórum
download

Fallout 2

novinky
recenze
návod
města
náhodné lokace
postavy
spolubojovníci
předměty
zbraně
brnění
automobil
holodisky
karmické tituly
konce
texty ze hry
kulturní odkazy
zajímavé sejvy
vychytávky
screenshoty
archiv zvuků
mapper
modifikace
wiki
fórum
download

Fallout Tactics

novinky
recenze
návod
charakter
mise
náhodné lokace
zbraně
brnění
vozidla
holodisky
drogy
screenshoty
multiplayer
hrajeme po netu
tipy a triky
editing
obličeje
modifikace
wiki
fórum
download

Společné

bible
časová osa
bestiář
pitevna
traity
perky
technologie
zbraně vs. realita
bugy
tajemná tajemství
technické problémy
licence

Fallout projekty

Fallout Online (V13)
Fallout 4
Fallout 3: Van Buren

Příbuzné hry

Arcanum
AshWorld
Fallout: BOS
Fallout 3
Fallout: PNP
Fallout: Warfare
Fallout Tycoon
Lionheart
STALKER
Borderlands

Hry naživo

Fallout LARP
Fallout RP
download

Soutěže

O brahmíní vemeno
screenshot měsíce
žebříček charakterů
žebříček kr. zásahů
masový hrob
rychlonožka

Zábava

povídky
poezie
knihy
komiksy
filmy
hudba
kvízy
humor

Různé

články
rozhovory
jak přežít
wallpapery
bannery
průzkum
srazy a setkání
IRC channel
odkazy

Vault šílené brahminy - největší stránka o sérii Fallout v češtině a slovenčine.


Artemis - Smutný pohled na Vault City 2 - PomstaAlex umlkl.Už nepískal svůj psí žalozpěv pánovi jedoucímu se pomstít do Gecka.Herbert ho už dávno neslyšel , měl jiné problémy.Gecko se nezměnilo.Elektrárna dál zásobovala Vault city , Harold vyprávěl vtipy o své smrti ... .Herbert si oddychl.Gory tu neni ani nebyl.Ale teprve bude.Tváří v tvář pomstě.Už se těší jak malej kluk.Nabil své zbraně a jemně je přečistil.Po pár hodinách bylo hotovo a zbraně byly zcela čisté.
Náhle se ozval výbuch a na zem padaly kusy těl mrtvých ghoulů.Raketa byla zřejmě výbušná.Před Herberta dopadly dveře od jeho auta.Suvenýr.Artemis zamířil a vystřelil po Gorym.Jaké to bylo překvapení když zjistil že není sám.Proto se zdržel.Bylo jich asi deset a šli po ghoulech hlava nehlava.Gory schytal kulku do nosní skořepiny.Začal se svíjet v bolestech.Poté se oklepal a poslal dávku z Gatling Vindicatoru směrem k Herbertovy.Herbert měl přímý průstřel ramena.Vytáhl z kapsy stimpak a bodl si ho do míst , kde by mněl nejvíce účinkovat.Opravdu účinkoval rychle.Ještě že kulka proletěla skrz jinak by ji musel vyndavat.
Dělal mrtvého.Skoro byl.Ztratil asi čtvrt litru krve.Rána byla zacelená ale stimpak nenahradí krev.Gory se objevil nad ním.¨Kocour v botách by ti záviděl¨ , na chvíli se odmlčel a dořekl větu¨počet životů a boty¨.Ozval se výstřel.Ale ne Goryho.Gory se dál smál , byl nezasažen , Ozval se druhý výstřel.Gory se bolestně zamračil.Herbert vytasil Desert eagle dříve než si toho Gory mohl všimnout.Byl v tom nejlepší v New Renu.Vystřelil pod bradu.
Gory se svalil na Herberta.Ten ho po dlouhé námaze sundal a rozhlédl se.Vyděl Bratrstvo Oceli jak hubí Supermutanty a moc jim to nešlo.Po pár minutách šel Herbert pomoci bratrstvu, kterému docházela munice a mutantům už dávno došla a šly vlastnoručně do práce.
Herbert vystřelil jednomu do hrudi , ten zvedl hlavu a Herb ho dorazil.Zbývali dva z deseti.V bratrstvu zbývali tři z patnácti.Byli jen na průzkumu.Supermutanti je napadly.
Herbert dostřílel zbytek.Zasvěcenci ho pozorovali jako boha.Herbert poslal pozdravy generálům Bratrstva , a šel do Denu.Bude potřebovat nové auto.Tou dobou se v Gecku zpod suti vyhrabal těžce zraněný Gory.Nahmatal SupeStimpak a bodl si ho do zlomené ruky , která se zacelila ale nesrostla.Potřebuje doktora.Pár ghoulů se na něj podívalo ale pak raději odešli.Gory si narovnal ruku a přivázal si k ní klacek.Zkusil si znovu bodnout stimpak.Kosti slabě srostly.Bodnul si ještě dva a klacek zahodil.Věděl kam jde.Do Denu.
Herbert došel ke Smittymu dehydrován.Smitty nebyl doma.To se děje málokdy.Prohledal Den a večer se vrátil ke Smittyho domu.Byl doma.Herbert se zeptal
¨Kdesi byl Smitty?¨
¨Na hřbitově za tvými rodiči¨
¨Lžeš já tam šel hned potom a tys tam nebyl¨
¨Byl,co potřebuješ¨
¨Necháme to být.Potřebuj nové auto¨
¨Jho , mam tu Chryslus ale je na šrot¨
¨Půjde spravit??¨
¨Jistě , během dne je hotov¨
Pustili se do oprav když najednou se ocitli ve stínu.Smitty se otočil a padl k zemi.Dýchal.Herbert ho přeskočil a nenápadně do něj bodl SuperStimpak.Smitty zachroptil.Herbert ho zatáhl za vrak Hummera Mk.II a vrátil pár střel.Gory se otřásl pod příchodem střel.Gory se však nevzdával a pálil dál.Herbertovy došly náboje , všechny byly v highwaymanovy .Artemis pokračoval Desert Eaglem.Gory se zasmál¨Tohle na mně zkoušíš??¨.A hodil po Herbertovy granát.Herbert ho uchopil a hodil zpět.Vybuchl ve vzduchu.¨Zabil jsi mi blízké a já je pomstím.¨.Vytáhl Smittymu granát z kapsy(plazmový - pozn.autora)a hodil jej Gorymu pod nohy Gory se podíval a když si uvědomil že to je granát(plazmový - pozn.autora)bylo pozdě.
Nebylo.Granát byl starý a nevybuchl.Herbert vystřelil desert eaglem do granátu celkem třikrát než vybuchl.Goryho ještě pro jistotu dorazil .Pomstu si splnil.Opravili Chryslus Cortegu a jel domů.Alex ho uvítal radostným štěkotem.Herbert ale nezapomněl na Alyx ... .
Chtěl jí zpět.Věděl že pomstou si nepomohl.Jen oplatil to co chtěl.Smrt své holky.Ani se s ní nevyspal.Naštvaně se zvedl a šel domů.Do Vault City.Už měl čistou mysl.
Pokračování V příštím(posledním)Díle.


Miniaplikace


Staň se pomocníkem při tvorbě, nakrm Šílenou brahmínu!:)
Fallout Bible


Vývojářské memoáry

Fallout 3: Van Buren


Rychlé odkazy
České stránky
Templáři VŠB
ABCgamesZahraniční stránky
No Mutants Allowed
Duck and Cover
Planet Fallout
Fo3 ofic.stránky
Bethblog
The Vault
Trzynasty Schron
Falloup Online

Modifikace
Vault-Tec Labs
Killap.net
Last Hope
Fallout:Resurrection
Fallout:BGE
Mutants Rising
Fallout:Yurop

Pro autorizaci
pište na e-mail


Sponzoři VŠB

TOPlist